free web stats

TÜRK TELEKOM PERSONEL ALIMI, İŞ BAŞVURUSU

Türkiye’nin köklü ve en büyük iletişim kurumu olan “TÜRK TELEKOM sürekli büyümeye devam ediyor. Bu büyüme ile birlikte Türk Telekom bünyesinde bulunan çalışma ve alt yapı departmanları da genişleme gösteriyor. Buna bağlı olarak kurum insan kaynakları yönetimi çerçevesinde açık pozisyonları belirleyerek işçi ve personel alımına gidiyor. 2008 yılında gerçekleştirdiği bir istihdam atağı ile 2100 tekniker ve mühendisi içeren toplu personel alımı yaptı.

Türk Telekom personel alımı, iş başvurusu

Türk Telekom‘da çalışmak isteyen adaylar ilanları takip ederek değerlendirebilir ve iş başvurusunda bulunabilirler. Türk Telekom İnsan Kaynakları departmanına genel başvuruda bulunabilir veya kurum içinde hangi departmanda çalışmak istiyorsanız o departmana veya açık pozisyonlara özel başvuruda bulunabilirsiniz. İşe alımlar her yıl başında insan kaynakları planlamasına göre yapılıyor. Yeni mühendis alımı ise yine planlamaya göre yılda 1 defaya mahsus olmak üzere yapılıyor Türk Telekom Kurumu bünyesinde bulunan departmanlar şunlar:

OPERASYON

Dünyanın 13. en büyük iletişim altyapısı olan Türk Telekom’un bu güçlü altyapısının yönetildiği bu birimde çalışan mühendislerimiz; Ses ve veri şebekeleri üzerinden sağlanan servisler ile ilgili teknoloji ve ürün araştırması, fizibilite çalışmaları yapıyor.

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

Bu birimde hizmet veren çalışma arkadaşlarımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, hızlı ve tutarlı hizmet sunmak ve “üstün bir müşteri deneyimi” yaratmak amacıyla görev yaparlar. Hedefleri, müşterilerimize sunduğumuz deneyimler ve sağladığımız değerlerle güvene dayalı, uzun vadeli ilişkiler oluşturmaktır.

SATIŞ

Müşteri yönetiminden sorumlu olan ekibimiz, pazar fırsatlarını ve potansiyelini değerlendirip, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini doğru bir şekilde algılayarak bu ihtiyaçlar doğrultusunda kaliteli ve hızlı çözümler sunmak için çalışıyor.

PAZARLAMA

Ürün yönetiminden sorumlu olan bu ekibimiz, pazar dinamiklerini, rekabeti ve değen müşteri ihtiyaçlarını takip ederek, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutacak çeşitlilik ve kalitede ürünleri yaratmak ve yönetmek için çalışıyor.

FİNANS

Şirket varlıklarının, alacak ve borçlarının müşteri odaklı bir yaklaşımla yönetilmesi için çalışan bu ekibimiz, Türk Telekom’un finansal hizmetlerini yöneterek, şirketin değer yaratma sürecine katkıda bulunuyor.

STRATEJİ VE İŞ GELİŞTİRME

Dinamik, yenilikçi ve hızla gelişen telekom sektörünün trendlerini takip ve iş fırsatlarını analiz eden ekibimiz, şirketimizin kurumsal ve ürün stratejilerini geliştirmek ve bu stratejilerin kurum içinde yayılmasını ve uygulanmasını sağlamak için çalışıyor.

İNSAN KAYNAKLARI

Farklı coğrafyalardan gelen, farklı geçmişleri ve uzmanlık alanları olan çalışanlarımızın, şirketimizin ortak dil ve değerlerini paylaşarak uyumlu, mutlu bir iş ortamında çalışmalarını sürdürebilmeleri için her türlü gelişim imkanını ve destegi sağlamak için çalışıyor.

REGÜLASYON VE REKABET

Serbestleşen telekomünikasyon sektöründe, Türk Telekom’un rekabet ve uyum stratejilerini, sektörel düzenlemeler çerçevesinde geliştirmek ve yönetmek için çalışıyor.

HUKUK

Türk Telekom’un her türlü faaliyetinin ulusal ve uluslar arası düzenleyicisi olan ekibimiz, bu faaliyetlerin rekabet şartlarına ve ticari şartlara uygun olarak yürütülmesinde şirketin birimlerine destek sağlıyor.

İÇ DENETİM

Şirket içi ve dışı risklere karşı öneriler geliştirmek üzere tarafsız ve bağımsız denetim faaliyeti yürütüyor ve danışmanlık hizmeti veriyor.

“Türk Telekom” personeli kaç kişiden oluşuyor, hangi departmanlar var?

Türk Telekom İnsan Kaynaklan Başkanı Gökhan Bozkurt:  Genel müdürlükte; TT Akademi, işe alma, ücret ve yetenek yönetimi, endüstriyel ve iş ilişkileri, organizasyon ve süreç yönetimi direktörlükleri ile iç iletişim grup müdürlüğü yapan yakın çalışanımızla dev bir aileyiz. Daha fazla büyümek, islerimizi geliştirmek, verimliliğimizi artırmak ve maliyetlerimizi kontrol etmek üzerine yoğunlaşarak çalışmalarımıza istikrarla devam ediyoruz. Öte yandan ekonomik durgunluk döneminde yatırımlarımızı da aynı kararlılıkla sürdürüyoruz. Bunun en güzel örneği, 2008 yılı içerisinde gerçekleştirdiğimiz istihdam atağı. 2008 yılında, tüm Türkiye’den 2 bin 100 yeni mühendis ve tekniker, Türk Telekom’da işbaşı yaptı. Üstelik bu sadece toplu alım miktarı. Değişik pozisyonlara yaptığımız diğer alımları da göz önüne alırsak 2008 yılındaki toplam işe alım sayımız, tam 2 bin 640 kişi. 2007 yılında da 700’ü mühendis olgucu, müşteriye daha da yakınlaşan satış ve dağıtım ağı ile bu alanlardaki adımların birbirine paralel olarak ve bir strateji çerçevesinde atılmasını sağlayan güçlü yönetim kadrosu da bulunuyor. Bugün 30 bin kişinin üzerinde çalışanı bulunan şirket, her yıl istihdamını daha da arttırıyor.  Aynı zamanda bu saydıklarımız ile bunların operasyon işlerinin her ilin Telekom müdürlüğünde yürütülmesinin sağlanması amacıyla da il Telekom müdürlükleri kapsamında İK müdürlüğü/uzmanlığı şeklinde bir yapılanma söz konusu.

Türk Telekom’da işe alım nasıl yapılıyor?

Yeni mühendis ve teknikerler için toplu alımlar yılda bir defa tüm Türkiye için yılbaşında belirlenen insan gücü planlaması doğrultusunda gerçekleştiriliyor. Bu süreçte, genel yetenek, bilgi ve İngilizce sınavlarını geçenler mülakatlara alınıyor.

Türk Telekom‘a buradan online iş başvurusu yapabilir, departman içeriklerini inceleyebilirsiniz. Buradan da açık pozisyonları görebilir iş başvurusu yapabilirsiniz.

TÜRK TELEKOM PERSONEL ALIMI, İŞ BAŞVURUSU 2016

türk telekom personel alımı, iskur ilanlari net haberleri tarihinin buyuk isci alimini yapacak, türk telekom iş başvurusu, türk telekom personel alımı 2015, türk telekom memur alımı

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

, , , , , , ,

170 Gönderi var

 1. ... | 16 Ocak 2011 Pazar

  nasıl basvuru yapabiliriz…

  • elif | 13 Mayıs 2011 Cuma

   merhaba önlisans büro yönetimi mezunuyum, 1989 doğumluyum 180 saatlik bilg. sertifikam var kurumunzda çalışmak isterim, saygılar…

 2. fatma | 25 Ocak 2011 Salı

  temizlik çay elamanıyım refansım var kurumunuzda çalışmak istiyorum

 3. SERDAR YÜKSEL | 07 Şubat 2011 Pazartesi

  07.01.2011 de Türk telekomdan teknisyen olarak çalışırken,teşvik nedeniyle işten ayrıldım, telekomun her dalında,arıza-proje-adsl-ek yapımı-ekip yönetimi,yani santral haricinde telekomun her işinde çalışırım,iyi bir usta iyi bir global yatırımcısıyım,20.04.1964 doğ.tarihim,telekom işi yapan şirketlerde çalışırım.27 yıllık iş tecrüben var

 4. levent namlı | 11 Şubat 2011 Cuma

  kimlikli güvenlik elemanıyım çalıştırılmak üzere iş arıyorum.

 5. fatih berk | 15 Şubat 2011 Salı

  MESLEK LİSESİ MEVZUNUYUM KURUMUNUZDA HERHANGİ BİR İŞTE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.

 6. SELDA KILIÇ | 15 Şubat 2011 Salı

  iyi günler. 1988 doğumluyum samsunluyum.konya selçuk üniversitesnden işletme önlisans mezunuyum.160 saatlik bilgisayar sertifikam var. kpss 2010 puanım 78.991. Ayrıca açık öğretm 3. sınıf işletme okumaya devam ediyorum.Sizinle çalışmak isterim.Teşekkürler…

 7. DAMLA ÖZARI | 16 Şubat 2011 Çarşamba

  LÜLEBURGAZ MESLEK YÜKSEKOKULU KİMYA MEZUNUYUM.KURUMUNUZDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM.BAŞVURUYU NASIL YAPMALIYIM.

 8. yasemin | 16 Şubat 2011 Çarşamba

  1984 dogumlu dicle ünv besyo mezunuyum kurumunuzda calışmak istiyorum

 9. nuri | 18 Şubat 2011 Cuma

  imam hatip lisesi mezunuyum e sınıfı ehliyetim var kurumunuzda çalışmak istiyorum

 10. gül | 18 Şubat 2011 Cuma

  merhaba ben gül büro yönetimi ve sekreterlik mezunuyum işletme 3. sınıf öğrencisiyim iki bilgisayar sertifikam var çalışmak istiyorum bilginize sunarım

  • kaya atılgan | 21 Şubat 2011 Pazartesi

   merhaba gül hanım,sizi tanıtan cv’nizi gönderin en kısa sürede değerlendirelim.

 11. eylul | 18 Şubat 2011 Cuma

  selçuk üniv. adalet mezunuyum kurumunuzda çalışabilir miyim ?
  bende başvuru nasl

 12. begüm taj | 18 Şubat 2011 Cuma

  1989 dğumluyum lise mezunuyum kurumunuzda herhangi bir birimde çalışmak istiyorum.

 13. mehmet demirok | 18 Şubat 2011 Cuma

  1983 dogumluyum sdü iki yıllık bilgisayarlı muhasebe mezunuyum .silahlı özel güvenlik sertifikam var kurumunuzda çalışmak istiyorum.teşekürler.

 14. Sevda Korkmaz Erdoğan | 19 Şubat 2011 Cumartesi

  1984 doğumluyum. Meslek yüksek okulu bilgisayarlı muhasebe mezunuyum. Kurumunuzda çalışmak istiyorum. Teşekürler.

 15. edip servet dural | 19 Şubat 2011 Cumartesi

  meslek lisesi mezunuyum işe cook ihtiyacı mvar herhangi bir işte calışmak istıyorum

 16. ONUR AKDENİZ | 19 Şubat 2011 Cumartesi

  s,lahlı özel güvenlik kimliğim var turk telekomda calısmak ıstıyorum

 17. sevcan duran | 20 Şubat 2011 Pazar

  merhaba samsundan sevcan ben önlisans muhasebe mezunuyum aöf işletme bölümü 4.sınıf öğrencisiyim bilgisayar işletmeni sertifikam var ve kurumunuzda çalışmak istiyorum şimdiden teşekkürler

 18. AYŞEGÜL GÖKOĞLU | 21 Şubat 2011 Pazartesi

  Kaya Bey merhaba,
  Uluslararası İlişkiler mezunuyum.İyi derecede ingilizce ve bilgisayar bilgim var.Kurumunuzda çalışmak istiyorum.Bilginize sunarım.

 19. tekniker | 22 Şubat 2011 Salı

  otomotiv teknikeriyim sizlerle çalışmak isterim, Teşekkürler

 20. ayhan demir | 23 Şubat 2011 Çarşamba

  sertifikalı hat egitimi yapmiş biriyim hertürlü kablo işleriniyaptım singal dagılımını yaptım ankösörle ugraştım tf 05385907663

 21. süheyla Tekeş | 23 Şubat 2011 Çarşamba

  merhaba,önlians büro yönetimi ve sekreterlik mezunuyum.AÖF.de 4.sınıf işletme okuyorum.kurumunuzun herhangi bir bölümünde çalışmak istiyorum.bilgilerinize sunarım…teşekürler

 22. sezer özer | 23 Şubat 2011 Çarşamba

  slm ben 11.12.1985 adıyaman doğumlu,istanbulda avrupa yakası esenlerde ikamet ediyorum özel güwenlik görevlisi (silahlı) kimlik kartına sahip 3 yıllık tecrübem war sizinle çalışmak istiyorum ilginize teşekkürler…

 23. seda | 25 Şubat 2011 Cuma

  merhaba kamu yönetimi mezunuyum iyi derecede bilgisayar program bilgim ve tecrübem var. ayrıca kurumsal olarak ttnet ve dopıng internette de görev aldım. sizlerle çalışmak isterim.. bilginize…

 24. ismail | 26 Şubat 2011 Cumartesi

  meslek lisesi bilgisayr teknik servis mezunuyum kurumda çalısmak istiyorum .. teşekürler .

 25. ELVAN AK | 04 Mart 2011 Cuma

  Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümü mezunuyum. İyi derecede ingilizce biliyorum. Klavye ve Bilgisayar sertifikalarım mevcut, özel sektörde 2 yıllık iş tecrübem var muhasebe ve Yönetici Asistanlığı Personel Özlük işleriyle ilgilendim. Firmanızda çalışmak istiyorum.
  1986 doğumluyum İzmir’de yasıyorum. Tüm illerde çalışabilirim.
  Bilgilerinize arz eder, iyi çalışmalar dilerim.

 26. sibel | 07 Mart 2011 Pazartesi

  1990 dğumluyum lise mezunuyum kurumunuzda herhangi bir birimde çalışmak istiyorum.

 27. tuğba | 07 Mart 2011 Pazartesi

  Afyonkarahisar’da ikamet etmekteyim. Büro Yönetimi ve Sekreterlik mezunuyum. İyi derece bilgisayar biliyorum. Klavye on parmak bilgim var. 1988 doğumluyum. Belirli bir dönem kamuda görev aldım.Sizlerle çalışmak istiyorum. Bilgilerinize sunarım…..

 28. ilknur halulu | 09 Mart 2011 Çarşamba

  1975 doğumluyum.4 yıllık işletme mezunuyum annem sizin kurumdan emekli sizinle çalışmak istiyorum saygılarımla

 29. ilknur halulu | 09 Mart 2011 Çarşamba

  1975 doğumluyum.4 yıllık işletme mezunuyum annem sizin kurumdan emekli sizinle çalışmak istiyorum saygılarımla 05425720573

 30. serap | 15 Mart 2011 Salı

  1980 iskenderun doğumluyum.burada ikamet etmekteyim. 2 yıllık turizm ve otelcilik mezunuyum. özel sektörde 3 yıla aşkın tecrübelerim var. size faydalı olabileceğime inanıyorum. bundan ötürü sizinle çalışmak istiyorum. bilginize sunarım

 31. tuğba | 16 Mart 2011 Çarşamba

  işletme yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim eta sertifikam var sizinle calışmak istiyorum

 32. hasan şabanoğlu | 17 Mart 2011 Perşembe

  ankarada oturuyorum silahlı güvanlik sertifikam var iş arıyorum 05467445333

 33. Nihal Türksever | 19 Mart 2011 Cumartesi

  1988 doğumluyum.Denizliliyim önlisans büro yönetimi ve sekreterlik mezunuyum. 3.sınıf aöfden işletme okuyorum.. bilgisayar sertifikam var.. sizinle çalışmak isterim teşekkürler..

 34. barış günaydın | 20 Mart 2011 Pazar

  otomotiv teknikeriyim. sizinle çaşışmak isterim

 35. sinan | 20 Mart 2011 Pazar

  mekatronik mezunuyum askerligimi yaptım iş arıyorum degerlendirmek isterseniz sevinirim

 36. ömer korkmaz | 21 Mart 2011 Pazartesi

  slm Tclisesi mezunuyum ön muhase ve müşteri ilişkileriniz büro işlerinde veya acentelerinizde calışmak isterim

 37. himmet günendi | 22 Mart 2011 Salı

  adım himmet günendi lise mezunuyum silahlı güvenlik sertifikam var kurumunuzda çalışmak istiyorum

 38. süleyman çakmak | 24 Mart 2011 Perşembe

  celal bayar üniversitesi elektrik bölümü mezunuyum daha önce başvuru yapmıştın mulakatada geldim bi daha haber çıkmadı sayfanızda kaytımda var daha sonra tekrar çağrılma ihtimalim varmı acaba teşekkürler

 39. Zuhal Civelek | 25 Mart 2011 Cuma

  Merhaba ben 1985 Trabzon doğumluyum.Anadolu Üniversitesi kamu yönetimi bölümü mezunuyum.Bilgisayar sertifikam var.Kurumunuzda çalışmayı arzu ederim.

 40. cem | 25 Mart 2011 Cuma

  merhabalar ben cem 1987 doğumluyum 1.82 boyundayım istanbul güngörende ikamet etmekteyim 2 yıl güvenlik tecrüben vardır silahlı özel güvenlik sertifikam vardır ilgi ve alakanıza tşk ederim

  cep tel 05418893100

 41. damla | 27 Mart 2011 Pazar

  Türk telekom call centerinde çalışmak istiyorum 21 yasındayım anadolu ticaret meslek lisesi mezunuyum bilgisayar işletmenlik ve bilgisayarlı muhasebe sertifikam var irtibat no:05392674550 bilgilerinize arz ederim.

 42. emel | 27 Mart 2011 Pazar

  bende türktelekomda calısmak istiyorum nasıl basvuru yapıcam yazarmsıınızz lütfen cvp yazın

 43. özlem düz | 28 Mart 2011 Pazartesi

  24 yaşındayım.Süper lise mezunuyum. Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Sertifikam var, Ekili İletişim ve Halkla İlişkiler Sertifikam var, Bilgisayar İşletmenlik sertifikam var, B sınıfı ehliyetim var. Diksiyon dersi aldım.her bölümde çalışabilirim. Bu işe gerçekten çok ihtiyacım var. İlgilenirseniz sevinirim.

 44. özlem düz | 28 Mart 2011 Pazartesi

  24 yaşındayım.Süper lise mezunuyum. Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Sertifikam var, Ekili İletişim ve Halkla İlişkiler Sertifikam var, Bilgisayar İşletmenlik sertifikam var, B sınıfı ehliyetim var. Diksiyon dersi aldım.her bölümde çalışabilirim. Bu işe gerçekten çok ihtiyacım var. İlgilenirseniz sevinirim.
  0542 368 67 84

 45. mahmut arda yıldırım | 28 Mart 2011 Pazartesi

  1986 doğumluyum askerliğimi yaptım AÖF işletme 0kuyorum kurumunuzda çalışmak istiyorum

 46. RÜSTEM AKSOY | 29 Mart 2011 Salı

  Merhaba.Lise mezunuyum,bilgisayar ve ingizce sertifikam var.Orta düzeyde Rusça diline sahibim.B sınıfı ehliyetim var.Kurumumuzun hrhangi biriminde çalışmak istiyorum.İlgi ve bilgilerinize sunarım.05464895334

 47. mevlut | 29 Mart 2011 Salı

  2012 alımları icın koblo hat doseme ıslerınde muhabere askerıyım iş arrıyorum arzederım

 48. CANDAN | 29 Mart 2011 Salı

  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ MEZUNUYUM 24 YASINDAYIM KURUMUNUZDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM.

 49. ERDEM | 30 Mart 2011 Çarşamba

  Afyon çay 20.02.1987 dogumluyum çay çok programlı lisesi spor bölümü mevzunuyum askerligimi koruma olarak tamamladım silahlı güvenlik sertifikam var 1.78 boyunda 85 kg 5 yıldır holding bünyesinde çalışmaktayım sizinlede çalışmak isterim 05445764909

 50. huseyin | 30 Mart 2011 Çarşamba

  10.04.1986 dogumlu endüstrüyel elektronik bl meslek yüksek okulu menzunu bir elemanıyım iş tecrübesi olarak yaklaşık 3 sene pcb kart yaptım

 51. kemal sandallı | 30 Mart 2011 Çarşamba

  kemal sandallı ben 1989 dogumluyum manisa kula da oturmaktayım tırafik kazasi sonrası sol bacakta kas eksikligi ve tıravma meydana geldi yüzde 50 özürlü raporum ver kurumunuzda calışmak istiyorum her hangi bi ilçede şu anda acık ögretimde okuyorum arz ederim saygılarımla 0531 464 72 82

 52. emin ceylan | 30 Mart 2011 Çarşamba

  ben emin ceylan 1979 doğunluyum ticaret lisesi muhasebe bölümü mezunum sizin kurumda çalışmak istiyorum 05424033133

 53. ASLAN ALTINTOP | 31 Mart 2011 Perşembe

  Erciyes Üniversitesi Yozgat Meslek Yüksek Okulu Muhasebe bölümü mezunuyum.Bilgisayar işletmenliği,Bilgisayarlı muhasebe sertifikalarım var.1977 doğumluyum.Kurumunuzun uygun birimleride çalışmak istiyorum.Teşekkürler….

 54. eda | 31 Mart 2011 Perşembe

  nasıl başvuru yapcaz bilen varmı?

  • ramazan ari | 10 Haziran 2011 Cuma

   iyi günler eda hanım başvuru nasıl yapabileceğinize yardımcı olabilirim. e-mail ramazanari047@hotmail.com

 55. soydan erarslan | 01 Nisan 2011 Cuma

  mrb.ege üniversitesi muhasebe bölümü mezunuyum.1989 dogumluyum ve istanbul başakşehirde ikamet ediyorum b sınıfı ehlıyete sahıbım
  .saygılar. 0538 499 0277

 56. metin | 01 Nisan 2011 Cuma

  slm 6yılık inşaat deyimimvar tekirdagda ikamet ediyom lise son sınıf terkim b sınıfı ehliyetim var sizinle calışmak isterim 534 958 65 04

 57. Fatih erkol | 01 Nisan 2011 Cuma

  Ben 1982 doğumlu zile end.meslek lisesi elektronik bölümü mezunuyum.6 yıl özel bir şirkette santralde çalıştım.7 aydır akbank,da çalışıtorum.Askerde elktronik cihaz tamiri ve evlere hat çekme işinde çalıştım.ilgilenenlere;Saygılarımla

 58. bulut battal | 01 Nisan 2011 Cuma

  spor yonetıcılıgı mezunuyum .1985 dogumluyum.kurumunuzda calısabılmem ıcın gereklı bılgıler hakkında bılgı edınmek ıstıyorum.saygılar.

 59. dide sezer | 02 Nisan 2011 Cumartesi

  anadolu meslek lisesi mezunuyum.orta dercede ingilizce biliyorum. 2002 b sınıfı ehliyetim var.görsel hafızama ve duyumsal hafızama güvendiğim için hiç bi işin içinden çıkamayacağımı zannetmiyorum.29 yaşındayım.izmir karşıyaka-egekentte ikamet ediyorum.eğer benimle ilgili daha fazla bilgi almak ve sizinle çalışmam için bu kriterleri uygun bulursanız sizlerle çalışmayı çok isterim.şimdiden çok teşekkür ediyor ii çalışmalar diliyorum.SAYGILAR

 60. GÜLÇİN ŞAHİN | 03 Nisan 2011 Pazar

  28-01-1980 BURSA DOĞUMLUYUM TİCARET MESLEK LİSESİ MUHASEBE MEZUNUYUM 5 YIL YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş DE GİŞE İŞLEM YETKİLİSİ OLARAK ÇALIŞTIM (SINAV VE MÜLAKAT İLE GİRDİM . )
  SİZLERLE ÇALIŞMAKTAN GURUR DUYARIM SAYGILARIMLA 05434061543

 61. kübra | 05 Nisan 2011 Salı

  24 yaşındayım.gazi meslek yüksek okulundan terkim.bilgi saray sertifkam vardır.kurumunuzda bana uygun bir işte çalışmak istiyorum.Ankara’da ikamet etmekteyim.cevabınızı bekliyorum.

 62. Burcu Aksoy | 06 Nisan 2011 Çarşamba

  Merhabalar
  1992 doğumluyum izmir’de yaşamaktayım dokuz eylül üniversitesinde elektronik teknolojileri alanında okumaktayım özel bir internet firmasında Aboneleri bilgilendirme, numara taşıma, arıza bakımını üstlenmekteyim ayrıca ekip yönetme hakkında eğitim aldım. çalıştığım yerden çok memnunum ancak kendimi daha iyi yerlerde göstermek isterim

  iyi çalışmalar

 63. ercan fırat | 13 Nisan 2011 Çarşamba

  Soyal Hizmetler öğrencisiyim kurumunuzda bana uygun bir çalışma pozisyonu istiyorum.

 64. erkana | 17 Nisan 2011 Pazar

  iy günler kurumunuzda çalışmak istiyorum bilgisayar sertifikam var.lise mezunuyum.kpss puanım 86,093.denizliliyim.
  erkan-asan@hotmail.com

 65. okan us | 24 Nisan 2011 Pazar

  merhabalar.17.08.1985 eskişehir doğumluyum.süleyman demirel üniversitesi endüstriyel elektronik bölümünden mezun oldum aynı zamanda anadolu üniversitesi açık öğretim fakültesi işletme bölümü 3.sınıf öğrencisiyim..iyi derecede ingilizce bilgisine sahibim.Türk telekomda çalışmak istiyorum..iletişim:okanus@windowslive.com tel:05555999441

 66. EMRAH | 24 Nisan 2011 Pazar

  1989. meslek yüksek okulu elektrik mezunuyum sizinle çalışmak istiyorum teşkürler..

 67. EMRAH | 24 Nisan 2011 Pazar

  1989 doğumluyum meslek yüksek okulu elektrik bölümü mezunuyum siznle çalışmak istiyorum. Teşkkürler..

 68. başak özcan | 25 Nisan 2011 Pazartesi

  1984 doğumluyum. İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat mezunuyum. İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler anabilim dalında yüksek lisans yapmaktayım. Tez aşamasında olduğum için tam zamanlı çalışabilirim. Kurumunuzda alanımla ilgili bir bölümde çalışmak isterim.

 69. Serkan Tosun | 26 Nisan 2011 Salı

  Anadolu üniversitesi işletme bölümü mezunuzum. Askerlik görevimi Ocak 2011 tamamladım, MEB onaylı bilgisayar sertifikam mevcut, kurumunuz çalışanları arasına katılmak istiyorum.
  İlginize teşekkür ederim.

 70. aynur | 26 Nisan 2011 Salı

  15.08.1987 Konya/Ereğli doğumluyum.Bilgisayar sertifikam mevcut, Anadolu üniversitesi 3. sınıf kamu yönetimi bölümünde okumaktayım.2010 kpss puanım 74,kurumunuzda uygun bulunacağım bir işte çalışmak istiyorum.teşekür ederim..

 71. meryem çatıkkaya | 26 Nisan 2011 Salı

  1987 istanbul doğumluyum.
  marmara üniv.sosyl bilimler yük.okul.ve anadolu üniv.işletme fakültesi mezunuyum.meb onaylı insan kaynakları uzmanlık sertifikam var.(personel işe alım,personel özlük işler,maaş hesap.v.s 4857 sayılı iş kanunu bilgilerine sahibim)..,bilgisayar ve ingilizce sertikikalarımda mevcut….vermiş olduğum bilgiler dahilinde iş talebimin değerlendiriilmesini rica ediyorum..saygılarımla

 72. turgay etlik | 28 Nisan 2011 Perşembe

  05/02/1978 doğumluyum Niğde Üniversitesi Tarih bölümü mezunuyum. Bilgisayar sertifikası sahibiyim yeterli seviyede İngilizce biliyorum ilgilenirseniz sevinirim teşekkür ederim.

 73. mümin | 29 Nisan 2011 Cuma

  merhaba 1987 doğumluyum, izmirliyim askerliğimi 2010 yılında tamamladım, manisa celal bayar üni. ithalat ihracat bölümü 2007 mezunuyum, meb onaylı bilgisayar sertifikam var;eğer sizde uygun görürseniz sizin kurumunuzda çalışmak istiyorum. Bilginize arz eder iyi çalışmalar dilerim.

 74. GÜL CANAN DÖNER | 06 Mayıs 2011 Cuma

  1985 Elazığ Doğumluyum.TC Fırat Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü (Lisans) mezunuyum.sizinle çalışmak isterim. şimdiden teşekkür ederim.

 75. ferdi ılkın | 09 Mayıs 2011 Pazartesi

  merhaba ben 1978 doğumlu evli 3 çocuk babasıyım tic.lis. mezunuyum silahlı özel güvenlik kimliğim var şu anda çalışmıyorum acil olarak işe başlamak istiyorum bilğinize arz ederim. tel 0541 550 65 36
  bahçelievler/i.s.t ikamet ediyorum

 76. Evşen FURUNCU | 09 Mayıs 2011 Pazartesi

  Merhaba, ben Kocaeli 1990 doğumluyum.
  Üniversite 2 yıllık işletme mezunuyum. Kurumunuzda çalışmayı çok istiyorum, ayrıca 2010 kpss den 72.35 puan aldığımı da belirterek hayırlı haberlerinizi bekliyorum.

 77. merve | 12 Mayıs 2011 Perşembe

  felsefe öğretmeni ve halkla ilişkiler uzmanıyım. her iki alanda da iş tecrübesine sahibim. kurumunuzda çalışmak isterim. saygılar…

 78. hüseyin | 12 Mayıs 2011 Perşembe

  nasıl başvuru yapabilirim

 79. DUYGU İÇÖZ | 20 Mayıs 2011 Cuma

  1988 Zonguldak doğumluyum,Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunuyum,Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme 3. sınıf öğrencisiyim,Bilgisayar İşletmeni sertifikam bulunmaktadır ,hedefim kariyer yapmak çalıştığım işte başarıya ulaşmaktır , kurumunuza yararlı olacağıma inanıyorum sizinle çalışmaktan gurur duyarım.

 80. ramazan ari | 22 Mayıs 2011 Pazar

  ben bu sınava girdim arkadaşlar.
  açık öğretim mezunları ve açıköğretim fakülte mezunları işe başvuramıyorlar.
  erkek adaylar askerliği bitirmiş olmaları gerekiyor.
  askerlikten muaf veya kronik hastalarda başvurabiliyor.
  kronik hastalar ve bayanlar işe girme olasılığı %75 daha avantaj
  başvurusu kabul edilebilmesi için ön lisans veya üniversite mezunu olmak gerekiyor.

  herkese başarılar herkesin gönlünce olur inşallah

  bu ülkede sınavlar bitmez malesef :(

 81. AYNUR AY | 23 Mayıs 2011 Pazartesi

  2 buçuk yıl garanti bankası gişe yetkilisi olarak görev yaptım.sizinle de çalışmayı onur bilirim .saygılarımla.

 82. melike | 15 Haziran 2011 Çarşamba

  iyi günler 1986 doğumluyum türk telekomda 2 yaz dönemi insan kaynakları ve muhasebe departmanlarında staj yaptım işlerini az çok biliyorum bilgisayar sertifikam var 2 yıllık önlisans muhasebe mezunuyum 4-5 yıllık iş tecrübem var bilgilerinize

 83. uğur ALTUN | 18 Haziran 2011 Cumartesi

  Iyı günler; ben tokat gop ünv işletme bölümü mezunuyum fakat okulum 1 dönem uzadı yanı tam olarak şubat 2012 de mezun olacağım.geç mezun olmam tembelliğimden değil çok fazla sosyal ortamda yer almamdan kaynaklanıyor,çünki okulun yolunu unuttuğum olurdu bazen.ama çalışmayı çok severim ve uygun pozısyonlarda tokat şubelerınızde çalışmak isterim.şimdiden teşekkür ederim iyi günler…

 84. serkan | 21 Haziran 2011 Salı

  EPİLEPSİ RAHARSIZLIĞIMDAN DOLAYI % 40
  ENGELLİYİM,BEDENSEL ÖZRÜM
  BULUNMAMAKTADIR,ASKERLİKTEN MUAFIM,LİSE
  MEZUNUYUM,İYİ DERECEDE BİLGİSAYAR
  KULLANMAKTAYIM,ULAŞIM ENGELİM
  BULUNMAMAKTADIR,İŞKUR DA KAYDIM
  BULUNMAKTADIR.29 YAŞINDAYIM.BÜRO İŞLERİNDE
  GÖREV ALMAK İSTİYORUM

  SAYGILARIMLA.

 85. hasan | 21 Haziran 2011 Salı

  2002 yılında stajer olrak çaliştim firmanızda.1985 dogumluyum.şu anda enerji sektöründe çalişmaktayım.ama sektörünüzde görev almak isterim.5443376893

 86. AYŞE | 22 Haziran 2011 Çarşamba

  Değerli Türk Telekom Ailesi 2011 İşletme mezunuyum
  kurumunuzla çalışmak istiyorum

 87. Filiz | 22 Haziran 2011 Çarşamba

  merhaba
  sivas merkezdeyim 1984 doğumluyum işletme(lisans )fakültesi 3.sınıftayım bilgisayar sertifikam ve ehliyetim bulunmakta..yaklaşık 7 yıllık bi iş tecrübem var sorumluluk sahibi dinamik insan ilişkilerinde kuvvetliyim..ikna yeteneğim yüksek kendimi pazarlama alanına yatkın görüyorum sizede yararlı olabileğim kanısındayım kesinlikle!! sizde aynı fikirdeyseniz olumlu bir dönüş yapmanızı bekliyorum iyi akşamlar..

 88. nehir | 23 Haziran 2011 Perşembe

  iyi günler. 1989 doğumluyum şu an uluslar arası ticaret okuyorum ve 2012 yılında mezun olacağım bende kurumunuzda çalışmak istiyorum ancak nasıl olacağını bilmiyorum seneye şubat ayından sonra stajım olacak kurumunuzda yapabilir miyim? bilgi verirsenin sevinirim. ayrıca kurumunuzun insan kaynakları bölümündede çalışabilirm.

  saygılarımla…

 89. nezaket | 23 Haziran 2011 Perşembe

  merhaba işletme fakültesi mezunuyum.1980 doğumluyum meb onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahibim.5 yıllık kasiyerlik deneyimim var.kurumunuzda çalışmak isterim saygılarımla….

 90. ayfer öztürk | 25 Haziran 2011 Cumartesi

  merhaba önlisans bankacılık ve sigortacılık mezunuyum
  bilgisayar sertifikam var ayrıca başkent üniversitesine bağlı mertek holdinkte kalite kontrol sorumlusu olarak görev yaptım işçi bulma kurumundada kaydım bulunmaktadır türk telekom ailesiyle çalışmaktan dolayı mutlu olurum cevabınızı bekliyorum saygılarımla

 91. esmer bulut | 26 Haziran 2011 Pazar

  her türlü yukleme boşaltma benim 50 60 kişilik ekipli kadrolu ekiplermiz var her türlü yukleme boşaltma toplu temizlik degtim işlerine ihtyacmiz vardır bu konlardan bir yarımnızı beklyruz 0533 9380495 05358968560

 92. murat öztürk | 26 Haziran 2011 Pazar

  1981 ünye ordu doğumlu 1999ünye Lisesi mezunu bilgisayar güvenlik sertifikalarım mevcuttur.Türk Telekom kurumunuzda çalışmak istiyorum. Bilgilerinize

 93. KÜBRA | 29 Haziran 2011 Çarşamba

  * bigisayar operatörlüğü belgem var – hukuk burosunda icra takibi yetilisi olarak çalışmaktayım – telefon bankacılığı gibi bilgi vermekteyim yasal takip uyarısıyla – ve adatıp hastanesinde de – hasta danışmanlığı tıbbi sekreterlik yaptım ……*****

 94. ayşen uyan | 29 Haziran 2011 Çarşamba

  mrblar ben ayşen 08.03.1988 dogumluyum kamu yönetimi lisans mezunuyum İzmir Bornova da staj yaptım bilgisayar sertifikam var kurumunuz da çalışmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 95. KERİM | 30 Haziran 2011 Perşembe

  ARKADAŞLAR HERKESE MERHABA GAZİANTEP TÜRK TELEKOMDA ÇALIŞIYORUM TELEKOMA İŞ BAŞVURUSU YAPAMAYAN VE NASIL YAPILACAĞINI ALIM ŞARTLARINI ÖĞRENMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR BANA ULAŞABİLİRLER YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRIM 5073756529

 96. SAKİNE | 01 Temmuz 2011 Cuma

  Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema-Tv bölümü mezunuyum.1983 doğumluyum.Bilgisayar ve muhasebe sertifakalarım var. Kurumunuzda çalışmak istiyorum.

 97. emel | 02 Temmuz 2011 Cumartesi

  merhaba 2011işletme fakültesi mezunuyum. 1988 doğumluyum 180 saatlik bilgisayar sertifikam var. aksaraylıyım kurumunuzda çalısmak istiyorum saygılar…

 98. damla | 13 Temmuz 2011 Çarşamba

  ankara üniversitesi sigortacılık bölümü mezunuyum iş başvurusunu nasıl yapabilirim cv mi hangi email adresine gönderebilirm lütfen emailme bilgi verin

 99. tuncay | 13 Temmuz 2011 Çarşamba

  meraba yüksek ookul mezunuyum makina böl kurumunuzda calışmak ıstıyorum serfitikalarım var tesekkurler..

 100. burhan | 13 Temmuz 2011 Çarşamba

  mrb.endüstri meslek/elektrik blm mezunuyum aof/dış tic nte okumaktayım halen B sınıfı ehlıyetlı aktıf araç kullanabılen,bılgısayar sertıfıkam var ve kullanıyorum sızınle calışmak istıyorum..kocaeli de ikamet etmekteyı ve istanbul anadolu bolgesın de çok bulunmak tayım 05317174664

 101. Kübra ÇAPKIN | 13 Temmuz 2011 Çarşamba

  merhaba ben halkla ilişkiler mezuyum ve bu yıl işletmeden eğitimime devam ediyorum.3.5 yıllık iş tecrübem var ,1989 doğumluyum.Bilgisayar İşletmenlik sertifikam var.kurmunuzda çalışmak isterim ,teşekkürler

 102. tuğba pekiner | 26 Temmuz 2011 Salı

  Merhaba 1983 doğumluyum,bilgisayar sertifikam bulunmaktadır, 5 yıllık bankacıyım,bankada bireysel müşteri temsilciliği yapmaktayım,türktelekomda müşteri ilişkileri-pazarlama kadrolarında çalışmak istiyorum,saygılarımla

 103. Mehmet Kayabaş | 31 Temmuz 2011 Pazar

  Meraba, ben 1980 doğumluyum. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunuyum. Daha önce iş tecrübem var. Bilgisayar, ingilizce sertifikalarım var. Ayrıca üstün başarı sertifikamda var. Şu an işsizim, iş arıyorum. Bende sizin kurumunuzda çalışmak istiyorum. saygılarımı sunuyorum. ilginize şimdiden teşekkür ederim.

 104. yasemin aydın | 01 Ağustos 2011 Pazartesi

  pazarlama dış ticaret mezunuyum çağrı merkezi sertifikam var iş aramaktayım bilgilerinize arz ederim…

 105. Işıl ARICI | 01 Ağustos 2011 Pazartesi

  07.05.1981doğumluyum 1.70 boyundayım silahlı özel güvenlik belgemle şirketiniz bünyesinde GAZİANTEP bölgesinde görev yapmak istiyorum.

 106. cemile | 04 Ağustos 2011 Perşembe

  merhaba
  anadolu üniversitesi kamu yönetimi 3. sınıf ögrencisiyim. 1991 dogumluyum. bilgisayarlı muhasebe ve bilgisayar işletmenlık sertifikam bulunmakta.bunun yanısıra katılım belgelerim de var,ayrıca iş tecrübelerim de bulunmakta. kurumunuz da çalışmak istiyorum,referansım var ,saygılar

 107. hasan bilik | 04 Ağustos 2011 Perşembe

  mrba. meslek lisesinde mezunum silahlı kimliğim bulunmakta 1.85 boyundayım bünyenızde çalışmak çok istıyorum lütfen yardım edın sesımı duyun hıç değilse. saygılarımla..

 108. nurevşan özkan | 05 Ağustos 2011 Cuma

  merhaba nurevşan ben.kırıkkaleliyim. 1983 dogumlu,evli ve 1 çocuk annesiyim.lise mezunuyum. daha önce satış danışmanı, kozmetik gibi yerlerde çalıştım. bilgisayar kullanabiliyorum. böyle saygın bir ortamda çalışmayı çok isterim.saygılarımla. teşekkürler.

 109. Selahattin uygur | 07 Ağustos 2011 Pazar

  Mrb ben selahattin uygur 1986 tokat dogumluyum istanbulda avrupa yakasinda ikamet etmekteyim 10 yıl kadar teknik islerde calıstım elektrikli ev aletleri üzerine suanda kombi bakım onarımda servis elamanı olarak calısmaktaym kalfalık belgem var ustalık icin devam ediyorum telekoda teknik personel olarak calısmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim 0537 404 03 91

 110. Ahmet aytimur | 07 Ağustos 2011 Pazar

  merhaba.ben uluslararası ilişkiler mezunuyum..2010 mezunuyum.01,04.1989 doğumluyum.kurumunuzda herhangi bir posizyonda çalışmak için sizden haber bekliyorum..iyi günler

 111. idris akmeşe | 09 Ağustos 2011 Salı

  merhaba ben 01.08.1989 Diyarbakır dogumluyum.önlisans endüstriyel elektronik teknikeriyim.B sınıfı ehliyetim var.sizinle çalışmak isterim.tlf.05396898805 teşekkürler

 112. NEŞE ŞAROGLU | 12 Ağustos 2011 Cuma

  ticaret meslek lisesi mezunuyum 2 yıllık farat üneversitesi bilgisayarlı muhasebe ve vergi bölümünü bitirdim şuan tunceli merkezde ikamet etmekteyim 1983 dogumluyum

 113. hamit | 12 Ağustos 2011 Cuma

  ankarada ikamet ediyorum silahlı özel güvenlik sertifikam var kurumunuzda sizinle calışmaktan mutluluk duyarım tel:05415706054 saygılar

 114. ceylan | 18 Ağustos 2011 Perşembe

  ben 3 ay türktelekom ttnet te çalıştım ama sigortam olmadıgı için çıktım ben türkyelekomun kendi bünyesinde çalışmak istiyorum ve gerekli bilgim de var tahsilat müşteri temsilciligide yaprım

 115. Nasır tunc | 03 Eylül 2011 Cumartesi

  merhaba 1981 van doğumluyum bilgisayar ve sılahlı guvanlık sertıfıkam var art B+A2 ehliyetim var kurumunuzda herhangi bir departmanda calışmak istiyorun tel.05438533642

 116. KERİM | 13 Eylül 2011 Salı

  ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE HERKESE MERHABA, DAHA ÖNCE BURAYA YİNE YAZMIŞTIM GAZİANTEP İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜNDE ÇALIŞIYORUM.

  TÜRK TELEKOMA BURADAN İŞ BAŞVURU YAPAMAZSINIZ. TÜRK TELEKOMUN KENDİ SİTESİNDE http://www.turktelekom.com.tr ADRESİNDEN İNSAN KAYNAKLARI KISMINDAN YAPABİLİRSİNİZ SADECE TÜRK TELEKOMUN İŞE ALIM SÜRECİ ÇOK FARKLI GENEL VE BÖLGESEL ALIMLAR OLUYOR İHTİYACA GÖRE. BU SİTEDEN BANA CEPDEN ULAŞAN BİR ÇOK ARKADAŞ OLDU ELİMDEN GELDİĞİ KADAR BİLGİLENDİRDİM. ŞU AN BİLDİĞİM KADARIYLA LİSE MEZUNU ALMIYOR ÖN LİSANS VE LİSANS MEZUNLARI GİREBİLİYOR DİYE BİLİYORUM. VE UNUTMADAN ŞU AN TELEKOMUN SAYFASINDA BAŞVURU KISIMIDA KAPATILMIŞ. EĞER BANA ULAŞMAK İSTERSENİZ 5073756529 ULAŞABİLİRSİNİZ…

 117. layla | 13 Eylül 2011 Salı

  Merhabalar Bursa da ikamet etmekteyim lise mezunu 6 senedir müşteri temsilcisi olarak çalışmaktayım.İleri derecede bilgisayar bilgim var.Kurumunuzun çalışma şekline pekde uzak sayılmam ilgilenirseniz sevinirim..

 118. nail | 21 Eylül 2011 Çarşamba

  ticaret meslek lisesi mezunuyum kurumunuzun herhangi bi bünyesinde çalışmak istiyorum bilginize sunarım..

 119. harun yardım | 23 Ekim 2011 Pazar

  merhaba:1983 doğumluyum.şu an anadolu üniversitesi türk dili ve edebiyatı 2.sınıf öğrencisiyim.bilgisayar sertifikam var.sizinle çalışmak istiyorum.istanbulda oturuyorum.teşekkürler.

 120. emre erdem | 07 Kasım 2011 Pazartesi

  merhabalar ben 1990 doğumluyum gaziantep ünv muhasebe ve vergi ıygulamaları mezunuyum kurumunuzun herhangi bir deartmanın da çalışmak istiyorum 05068160390

 121. irfan akgeyik | 23 Kasım 2011 Çarşamba

  9 yıllık şofor tecrubeliyim istanbul yollarını cok iyi biliyorum bahcelievlerde ikamet etmekteyım lise mezunuyum 05366293670

 122. NURGÜL | 24 Kasım 2011 Perşembe

  2 tane ünüversite bitirdim 1.si 2 yıllık bilgisyar programlama ve teknoloji bölümünü bitirdim . 2.si 4 yıllık işletme bitirdim yeni mezunum kurumunuzdaki bana uygun alanınızda calışmaktan cok mutlu olacagım. ayrıca anadolu ticaret meslek lisesindende mezunum

 123. şükran | 26 Kasım 2011 Cumartesi

  merhaba istanbulda turkcell iletişim merkezinde 3 yıl çalıştım.metraj yapı limited şirketinde 2 yl müşteri temsilciliği yaptım

 124. gamze | 01 Aralık 2011 Perşembe

  Merhaba;
  Anadolu Ünversitesi Dış Ticaret 2. sınıf öğrencisiyim. 1992 doğumluyum. 2senelik (ihracat) iş deneyimim var.office programı ve önmuhasebe sertifikam var. Sizinle çalışmak isterim.

 125. cüneyt | 01 Aralık 2011 Perşembe

  makine teknikeriyim autocad programını çok iyi kullanıyorum teknik proje çizimleri ile ilgili bilgim
  saygılar.

 126. ramazan | 02 Aralık 2011 Cuma

  merhaba lise mezunuyum uzunyol agır vasıta şöförüyüm şöfere ihtiyacınız oldugunda arasanız sevinirim menmun kalacanızdan eminim ilginize şim diden teşekür ederim 05303442306

 127. yasar tüylüoglu | 07 Aralık 2011 Çarşamba

  turk telekom bunyesınde anladıgım kadarıyle her hangı bır bunyesınde bulunmak ve çalışmak istıyorum saygfılarımla 0 537 837 52 42 lütfen bana dönunuz

 128. mehmet toprak | 25 Aralık 2011 Pazar

  merhaba 1988 samsun dogumluyum tokat myo işletme mezunuyum sizle calısmanın zevkli olcagını dusunuyorum ilginize tesekkür ederim. gsm 0554 251 15 81

 129. OLGAÇ TÜRKMEN | 02 Ocak 2012 Pazartesi

  TÜRK TELEKOM GİBİ KURUMSAL BİR FİRMADA ÇALIŞMAK İSTİYORUM TEL.05437638308

 130. RÜŞTÜBAHADIR | 02 Ocak 2012 Pazartesi

  slm..24/06/1984 ağrı doğumluyum.bursada ikamet etmekteyim.askerliğimi yapmıtım.lise mezunuyu.[E]sınıfı sürücü belgemm+silahlı özel güvenlik belgem+bilgisayar sertifikam bulunmaktadır.sizin gibi önemli bir firmada takım arkadaşı olarak görev almak isterim.şimdiden ilginiden dolayı teşekürler. tlf.0536 837 0485

 131. İLKNUR İSLAMOGLU | 02 Ocak 2012 Pazartesi

  atatürk üniversitesi sanat tarihi vetarih ögretmenligi yüksek lisans mezunuyum halklailişkiler departmanında çalışmak istiyorum teşekkürler

 132. Hatice AY | 02 Ocak 2012 Pazartesi

  ben hatice 01/10/1988 tokat doğumluyum 2009 erzincan ünv.adalet myo mezunuyum evliyim çocuk yok sizinle çalışmayı istiyorum çünkü türk telekom ayrıcalığının farkındayım ve aynı ortamda bulunmak,ayrıcalıktan yararlanmak istiyorum.değerlendirmeye alırsanız sevinirim.iyi çalışmalar.

 133. bayram | 06 Ocak 2012 Cuma

  %40 özürlüyüm lise elektrik mezunuyum iş arıyorum türktelekomda çalısmak isterim
  05077778330

 134. ömer | 08 Ocak 2012 Pazar

  Merhaba;

  MYO mezunuyum 1987 doğumluyum EKART ( YÜKSEK GERİLİMDE ÇALIŞMA BELGESİ ) BELGEM ve B sınıfı ehliyetim var. Askerliğimi yaptım. Daha önce Medaş elektrik arızada çalıştım. Türk Telekomda çalışmak isterim. 0 541 536 18 82

 135. erkan çobanoğlu | 09 Ocak 2012 Pazartesi

  ben hataydan silahlı güvenlık görevlisiiyim bünyenizde çalışmak isterim

 136. ahmed | 09 Ocak 2012 Pazartesi

  almancam war arabca calismak ı,istiyorum hanki is olursa

 137. NİHAT | 10 Ocak 2012 Salı

  ÖNLİSANS TURİZM VE OTEL İŞLETMELİĞİ MEZUNUYUM
  LİSANS İŞLETME MEZUNUYUM İŞ DENEYIMIM VE REFERANSLAR İSTEK ÜZERİNDE VERİLECEKTİR SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM

 138. aydın peçenek | 10 Ocak 2012 Salı

  merhaba;lise mezunuyum diyarbakırda özel güvenlik şirketinde çalışıyorum silahlı özel güvenlik sertifikam var türk telekom gibi büyük bir şirkette sizlerle çalışmayı ve sizin kurumunuzda olmayı isterim.tel:05354668817

 139. kutay duru | 11 Ocak 2012 Çarşamba

  Merhaba bben kutay DURU. MYO Endüstriyel Elektronik bölümü mezunuyum.iş başvurusu yapmak istiyorum fakat cv’mi gönderebileceğim bir yer bulamadım.Sizinle çalışmak istiyorum.telfn numaram 05355013703

 140. birgül | 11 Ocak 2012 Çarşamba

  gaziosmanpaşa üni. kamu yönetimi mezunuym bilgisayar sertifikasına ve ön muhasebe bilgisine sahibim sizlerle çalışmyı isterimm

 141. Gulten | 11 Ocak 2012 Çarşamba

  Suan ozel sektorde muster hixmetlerinde takim lideri ve satis personeli olarak calismaktayim turktelekomda calismayi talep etmekteyim

 142. pelin gemikaya | 11 Ocak 2012 Çarşamba

  anadolu üniversitesi 4 yıllık işletme bölümü mezunuyum. muhasebecilik tecrübem var netsis sertifikam var sizinle çalışmak isterim

 143. APDULMUTTALİP GÜN | 11 Ocak 2012 Çarşamba

  merhaba. HUNDAİ HD 35 KAPALI KASA KAMYONETİM İLE ÇALIŞMAK ÜZERE İŞ ARAMAKTAYIM.ARACIM TEMİZ OLUP ÇALIŞMAYA HAZIR KONUMDADIR..BİLGİNİZE..
  İYİ ÇALIŞMALAR İLETİŞİM NO :212 618 94 33

 144. vurgu | 11 Ocak 2012 Çarşamba

  silahlı özel güvenlik görevlisim 5 yıllık bünyenizde çalışmak isdiyorum

 145. özlem | 12 Ocak 2012 Perşembe

  merhaba halkla ilişkiler önlisans mezunuyum.1987 doğumluyum.Bilgisayar işletmenliği ve ingilizce sertifikam var.Arçelik ve Vodafone şirketlerinde müşteri temsilciliği yaptım.Sizinle çalışmaktan şeref duyarım.

 146. FATMA KIRLAR | 12 Ocak 2012 Perşembe

  LİSANS MEZUNUYUM.TÜRK TELEKOM AYRICALIĞI İLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.

 147. öznur akıllı | 13 Ocak 2012 Cuma

  anadalu üniversitesi dış ticaret 1:sınıf öğrencisiyim . 1980 doğumluyum.yapı kredi teknolojide 4yıl çalıştım.karel telefon santralleri, müşteri hizmetleri kursu ve cihaz kullanım sertikalarım var.sizinle çalışmak istiyorum.

 148. selcuk | 14 Ocak 2012 Cumartesi

  slm belcikadan katiliyorum tr de yasamayi dusunuyorum 33 yasindayim 15 senelik oparetor masinisim gunde 500 m dogal gaz kaplo acip kapatiiyorum kamyon tir ve elektirik las yapiyorum dogal gaz lasi yapiyorum

 149. nazan | 14 Ocak 2012 Cumartesi

  mrb ben lise mezunuyum bilgisayar programcılığı sertfikam var ve asisst işkur kursuna katılıp müşteri hizmetleri yetkilisi sertfikam var 2 ay asisst te eğitim gördüm sizinle çalışmak istiyorum çalışma ortamı ve çalışma şartları çok güzel ilgilenirseniz sevinirim…

 150. ramazan oğuz | 15 Ocak 2012 Pazar

  merabalar..ben celalbayar üniversitesi büro yönetimi ve sekreterlik bölümü 2010 mezunuyum..izmirde ikamet etmekteyim.bilgisayar ve ingilizce sertifikalarım var..sizinle çalışmaktan gurur ve mutluluk duyarım teşekurler….05364215853

 151. Elvin | 10 Ağustos 2012 Cuma

  Merhaba ben elvin 1985 doğumluyum işletme lisans mezunuyum bilgisayar sertifikam var kurumunuzda çalışmak istiyorum

 152. müjgan turan | 23 Ağustos 2012 Perşembe

  merhaba 1986 doğumluyum. işletme mezunuyum. bilgisayar sertifikam var, sizinle çalışmak istiyorum.

 153. bedrettin | 01 Eylül 2012 Cumartesi

  Merhaba bedrettin 1986 doğumluyum evliyim şuanda calışmıyorum işe cok ihtiyacım var iklimlendirme soğutma ve işletme mezunuyum ilginize arz eder saygılarımı sunarım TEŞEKKÜRLER….

 154. mahmut gür | 01 Eylül 2012 Cumartesi

  merhabalar silahlı guvenlık sertıfıkam var boy 1.86 kilom 86kg bünyenızde calıstırılmak uzere ıs arıyorum düz lise mezunuyum b sınıfı sürücü belgem var cep telefonum05387766022

 155. MEHMET ERDOĞMUŞ | 05 Eylül 2012 Çarşamba

  ben zonguldak ereğli endüstri meslek lisesi elektronik bölümü mezunuyum sizin bünyenizde çalışmak isterim hat çekiminden anlarım

 156. MEHMET ERDOĞMUŞ | 05 Eylül 2012 Çarşamba

  telefon numaram 05377319543

 157. ismail albayrak | 09 Eylül 2012 Pazar

  1974 ankara doğumluyum 5 yıl altındağ belediye başkanı korurmalığı yaptım silahlı güvenlik sertifikam var b sınıfı ehliyetim var kurumunzda çalışmak istiyorum saygılarımla . 05433233166

 158. ismail albayrak | 09 Eylül 2012 Pazar

  ktrerdtyj

 159. fahrettin | 11 Eylül 2012 Salı

  merhaba lise mezunuyum 1978 doğumluyum özel bilgisayar kursundan seltifikam var işletme üzerine kurumunuzda çalışmak isterim saygılar..

 160. aysun | 17 Eylül 2012 Pazartesi

  MERHABA BEN 2006 YILINDA İŞLETME BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM.1984 DOĞUMLUYUM.KURUMUNUZDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM.

 161. sevgi | 15 Ekim 2012 Pazartesi

  saygılar ben lise mezunuyum kurumunuzda çalışmak istiyorum

 162. sevgi | 15 Ekim 2012 Pazartesi

  05422141111

 163. hale | 15 Kasım 2012 Perşembe

  merhaba ,kurumunuzda çalışmak istiyorum.saygılar.

 164. uğur | 17 Kasım 2012 Cumartesi

  merhaba ben bu mesajı afyonkarahisardan gönderiyorum. Afyon Kocatepe Üniversitesi Çay Meslek Yüksekokulu Muhasebe Önlisans mezunuyum. 07.09.1981 doğumluyum. 2001-2002 yılları arası askerlğimi Bursa-Mudanya ilçe jandarma komutanlığında muhabereci olarak yaptım. 05.02.2012 tarihinde Afyonkarahisarda bulunan Anadolu özel güvenlik eğitimi kurumundan silahlı özel güvenlik görevlisi eğitim sertifikası ve yaka kartı aldım. Cep telefonu numaram: 05377264053

 165. serap | 04 Aralık 2012 Salı

  1981 doğumlu ticaret mesl.lise. mezunuyum.bilgisayar sertifikam var türk telekom bünyesinde çalışmak istiyorum.İlginize teşekkürrler.

 166. Elif Coşkun | 03 Ocak 2013 Perşembe

  Merhaba
  1975 doğumluyum.Ticaret Meslek Lisesi mezunuyum.Kamu kuruluşunda sözleşmeli olarak çalıştım.Bilgisayar sertifikam var.Muhasebecilik,bankada staj, ve özel bir şirkette bölüm sorumluluğu yaptım.Kurumunuzda çalışmak istiyorum.Lise mezunlarınada tecrübeli iş yaşamına bakılarak şans verilmesini
  rica ediyorum.

  Saygılarımla,

 167. Serap | 15 Ocak 2013 Salı

  Merhaba ticcsret meslek lisesi mezunuyum kpss den61 aldım bilgisayar ve muhasebe sertifikam var sizinle çalışabilirmiyim.Teşekkürler..

Bir Cevap Yazın