web
counter
Türk Telekom Personel Eleman Alımı 2012 İş Başvurusu | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

Türk Telekom Personel Eleman Alımı 2012 İş Başvurusu

Türkiye’nin dev telekomünikasyon şirket Türk Telekom verdiği hizmetler ve sağladığı istihdam ile Türkiye’de lider firmalar arasında geliyor. İnsan Kaynakları politikasına bağlı olarak ihtiyaçlar doğrultusunda personel alımları gerçekleştiren Türk Telekom 2011 yılında olduğu gibi 2012 yılında da personel ve eleman alımlarına tüm hızıyla devam edecek. Türk Telekom çok büyük bir kurum olmakla birlikte kurumsal yapısı geniş ve birçok departmana sahip. Söz konusu departmanlar kapsamında binlerce kişi çalışıyor. Türk Telekom bünyesindeki departmanlar:

OPERASYON
Dünyanın 13. en büyük iletişim altyapısı olan Türk Telekom’un bu güçlü altyapısının yönetildiği bu birimde çalışan mühendislerimiz; Ses ve veri şebekeleri üzerinden sağlanan servisler ile ilgili teknoloji ve ürün araştırması, fizibilite çalışmaları yapıyor. Gelişen teknoloji ve yeni servislerimizi destekleyecek sistem, ürün ve teknoloji yatırımlarını planlıyor ve uygulamaya alıyor. İletişimiz altyapımız için iyileştirme ve geliştirme projelerini hayata geçiriyor. İnsan, bilgi ve finansal kaynakların en etkin şekilde kullanılmasını sağlayacak bilgi teknolojileri yatırımlarını projelendiriyor, iş ve destek servislerini sunuyor.

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
Bu birimde hizmet veren çalışma arkadaşlarımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, hızlı ve tutarlı hizmet sunmak ve “üstün bir müşteri deneyimi” yaratmak amacıyla görev yaparlar. Hedefleri, müşterilerimize sunduğumuz deneyimler ve sağladığımız değerlerle güvene dayalı, uzun vadeli ilişkiler oluşturmaktır.

SATIŞ
Müşteri yönetiminden sorumlu olan ekibimiz, pazar fırsatlarını ve potansiyelini değerlendirip, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini doğru bir şekilde algılayarak bu ihtiyaçlar doğrultusunda kaliteli ve hızlı çözümler sunmak için çalışıyor.

PAZARLAMA
Ürün yönetiminden sorumlu olan bu ekibimiz, pazar dinamiklerini, rekabeti ve değen müşteri ihtiyaçlarını takip ederek, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutacak çeşitlilik ve kalitede ürünleri yaratmak ve yönetmek için çalışıyor.

FİNANS
Şirket varlıklarının, alacak ve borçlarının müşteri odaklı bir yaklaşımla yönetilmesi için çalışan bu ekibimiz, Türk Telekom’un finansal hizmetlerini yöneterek, şirketin değer yaratma sürecine katkıda bulunuyor.

STRATEJİ VE İŞ GELİŞTİRME
Dinamik, yenilikçi ve hızla gelişen telekom sektörünün trendlerini takip ve iş fırsatlarını analiz eden ekibimiz, şirketimizin kurumsal ve ürün stratejilerini geliştirmek ve bu stratejilerin kurum içinde yayılmasını ve uygulanmasını sağlamak için çalışıyor.

İNSAN KAYNAKLARI
Farklı coğrafyalardan gelen, farklı geçmişleri ve uzmanlık alanları olan çalışanlarımızın, şirketimizin ortak dil ve değerlerini paylaşarak uyumlu, mutlu bir iş ortamında çalışmalarını sürdürebilmeleri için her türlü gelişim imkanını ve destegi sağlamak için çalışıyor.

REGÜLASYON VE REKABET
Serbestleşen telekomünikasyon sektöründe, Türk Telekom’un rekabet ve uyum stratejilerini, sektörel düzenlemeler çerçevesinde geliştirmek ve yönetmek için çalışıyor.

HUKUK
Türk Telekom’un her türlü faaliyetinin ulusal ve uluslar arası düzenleyicisi olan ekibimiz, bu faaliyetlerin rekabet şartlarına ve ticari şartlara uygun olarak yürütülmesinde şirketin birimlerine destek sağlıyor.

İÇ DENETİM
Şirket içi ve dışı risklere karşı öneriler geliştirmek üzere tarafsız ve bağımsız denetim faaliyeti yürütüyor ve danışmanlık hizmeti veriyor.

Türk Telekom İş Başvurusu, İnsan Kaynakları, İş Başvuru Formu
Türk Telekom’a iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar Türk Telekom resmi internet sitesi üzerinden Türk Telekom İnsan Kaynakları’na ulaşarak iş başvurusu yapabilirler. Açık pozisyonlara başvuru yapabileceğiniz gibi genel başvuru yapmanız da mümkün.

Bunlara da göz atın

6 Comments

 1. serkan yılmaz

  14 Kasım 2011 Pazartesi at 13:56

  e.m.l.elektrık mezunuyum cep numaram 05544291723

 2. rüştü yüksel

  02 Ocak 2012 Pazartesi at 16:46

  merhaba ben rüştü yüksel 1978 kırıkkale / sulakyurt dogumluyum elektırık bölümü mzunuyunm asgerligimisantral yazıcı olarak yaptım
  e. sınıf ehliyetım var iyi düzey
  telekom ailesınde yer almak istiyorum
  tel.0533 731 15 99

  tesekür ederim…

 3. osman

  19 Ocak 2012 Perşembe at 12:56

  OsmanHüsrevMutlu
  15.11.1989 Isparta/Yalvaç’ta doğdum
  Elektrik/Elektronik önlisans mezunuyum.
  05386237421

 4. taner düzel

  02 Eylül 2012 Pazar at 01:00

  yüksek okul işltme mezunuyum girişken ve kararlı biriyim. sizinle çalışmaktan gurur duyarım.

 5. Mükerrem Göldağı

  27 Eylül 2012 Perşembe at 23:34

  İstanbul’da ikamet ediyorum.Anadolu İktisat Fakültesi (lisans)mezunuyum.Türktelekom ‘da açık pozisyonlarda görev almak istiyorum.

 6. abbas

  05 Aralık 2012 Çarşamba at 20:14

  mut ta ikamet ediyorum metal teknolojileri mezunuyum türk telekomda çalışmak istiyorum istediğiniz kariyerlere sahip olduğuma inanıyorum girişimci biriyim.işimi benimserim.saygılar
  05383458134

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>