free web stats

Türk Telekom Personel Eleman Alımı İş Başvurusu İş Başvuru Formu

Türk Telekom sahip olduğu güçlü altyapısı, yıldan yıla çeşitlenerek artan katma değerli hizmetleri, sürekli değip gelişen teknolojik olanakları hizmetlerine hızla yansıtabilme kapasitesi, 29 bini aşkın personeli, Türkiye’nin dört bir yanında dağılmış bayii ağı, binlerce iş ortağı ve hizmet sağlayıcısıyla hem bölgesinde hem de dünyada sayılı sabit telefon operatörleri arasındadır. Sabit, mobil ve internet hizmetlerini bir arada sunabilen Türk Telekom; iletişim, teknoloji ve içeriği birleştiren tam entegre servis sağlayıcı olma yolunda emin adımlarla ilerleyen eşsiz bir şirketler grubu ve bu yaklaşımı, müşteri memnuniyetinin kilit unsuru olarak görüyor. 1840 yılında “Postahane-i Amirane” adıyla kurulan günümüzün Türk Telekom’u, 50 hatlık ilk manuel telefon santralini 1909 yılında İstanbul Büyük Postane binasında kurmuş ve 168 yıldır her dönem, çağının teknolojik gelişmelerine ayak uydurarak bugünkü çağdaş kimliğine kavuşmuştur.

Türkiye’nin telekomünikasyon devi Türk Telekom her yıl ihtiyaçlar doğrultusunda yeni personel ve eleman alımları ile kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Şu ana kadar personel alımları kapsamında binlerce kişilik iş alımı yapan Türk Telekom bünyesinde günümüz itibari ile 29 bin kişi çalışıyor. Türk Telekom insan kaynakları politikası ve işe alım süreciyle ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer alıyor. Türk Telekom’da çalışmak isteyen adaylar inceleyebilir yönergeleri izleyerek iş başvurularını yapabilirler.

TÜRK TELEKOM PERSONEL ELEMAN İŞE ALIMLAR, İŞ İLANLARI

Türk Telekom’da uyguladığımız işe alım süreci ile, şirketimiz değerlerine ve kurum kültürüne uygun, pozisyonun gerektirdiği niteliklere sahip, en uygun adayları şirketimize kazandırmayı amaçlıyoruz. Şirketimizde işe alımlar, yıl başında belirlenen insan gücü planlaması doğrultusunda yapılmaktadır. Yeni mühendis alımları yılda 1 defa tüm Türkiye için yılbaşında belirlenen insan gücü planlaması dogrultusunda gerçekleştirilir.

Bu süreçte, genel yetenek, bilgi ve ingilizce sınavlarını başarı ile tamamlayan adaylar, insan kaynakları ve ilgili bölüm yöneticileri tarafından yapılan yetkinlik bazlı mülakatlar değerlendirilir. Yönetici ve uzman pozisyonları için adaylar, şirketimiz temel yetkinlikleri ve pozisyona özel yetkinlikler bazında insan kaynakları ve ilgili bölüm yöneticileri tarafından yapılan yetkinlik bazlı mülakatlar ile değerlendirilir. Pozisyonun niteliklerine göre adaylara kişilik envanteri uygulanır.

TÜRK TELEKOM PERSONEL VE ELEMAN ALIMLARI 2013

Türk Telekom 2013 personel ve eleman alımı kapsamında ihtiyaçları doğrultusunda yeni elaman alımları yapmaya devam edecektir. 2013 Türk Telekom personel ve eleman alımları kapsamında iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar iş başvurularını aşağıdaki yönergeleri izleyerek yapabilirler.

TÜRK TELEKOM PERSONEL ALIMI İŞ BAŞVURUSU, İŞ BAŞVURU FORMU

Şirketimizdeki mevcut iş olanaklarına “Açık Pozisyonlar” linkinden ulaşabilir, ilgilendiğiniz pozisyona online başvuru yapabilirsiniz. Açık pozisyon ilanlarımızda niteliklerinize uygun bir ilan olmadığını düşünüyorsanız, “Genel Başvuru” için CV’nizi oluşturabilirsiniz.

Şirketimiz bünyesinde size uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde, online olarak bıraktığınız CV’niz, İnsan Kaynakları birimimiz tarafından değerlendirmeye alınacaktır. Başvurular şirket bünyesindeki açık pozisyonlar için değerlendirilirken, her bir açık pozisyon için belirlenmiş olan farklı ağırlıktaki kriterler baz alınarak Değerlendirme Ölçeğine tabi tutulacak ve uygun bulunan adaylar görüşmeye davet edilecektir.

OPERASYON DEPARTMANI PERSONEL ALIMI

Dünyanın 13. en büyük iletişim altyapısı olan Türk Telekom’un bu güçlü altyapısının yönetildiği bu birimde çalışan mühendislerimiz; Ses ve veri şebekeleri üzerinden sağlanan servisler ile ilgili teknoloji ve ürün araştırması, fizibilite çalışmaları yapıyor.

Gelişen teknoloji ve yeni servislerimizi destekleyecek sistem, ürün ve teknoloji yatırımlarını planlıyor ve uygulamaya alıyor. İletişimiz altyapımız için iyileştirme ve geliştirme projelerini hayata geçiriyor.

İnsan, bilgi ve finansal kaynakların en etkin şekilde kullanılmasını sağlayacak bilgi teknolojileri yatırımlarını projelendiriyor, iş ve destek servislerini sunuyor.

TÜRK TELEKOM STAJYER ALIMLARI STAJ BAŞVURUSU

Türk Telekom’da şirketimiz ihtiyaçlarına paralel olarak, Yaz döneminde üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencilerine, kış döneminde meslek ve ticaret lisesi son sınıf öğrencilerine, öğrencilerin okullarıyla yapılan sözleşmeler çerçevesinde staj imkanı sağlıyoruz.

Staj yapmak isteyen öğrenciler, Genel Başvuru ilanımıza başvurarak, özgeçmiş oluşturabilir. Özgeçmişinizi oluştururken, tercih edilen çalışma tipi olarak ‘Staj’ seçeneğini işaretlemeleri gerekmektedir.

Başvuru yapan öğrenciler, İnsan Kaynakları Bölümü tarafından yapılacak değerlendirmeler sonucunda staja kabul edilirler.

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ DEPARTMANI PERSONEL ALIMI

Bu birimde hizmet veren çalışma arkadaşlarımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, hızlı ve tutarlı hizmet sunmak ve “üstün bir müşteri deneyimi” yaratmak amacıyla görev yaparlar. Hedefleri, müşterilerimize sunduğumuz deneyimler ve sağladığımız değerlerle güvene dayalı, uzun vadeli ilişkiler oluşturmaktır.

SATIŞ DEPARTMANI PERSONEL ALIMI

Müşteri yönetiminden sorumlu olan ekibimiz, pazar fırsatlarını ve potansiyelini değerlendirip, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini doğru bir şekilde algılayarak bu ihtiyaçlar doğrultusunda kaliteli ve hızlı çözümler sunmak için çalışıyor.

PAZARLAMA DEPARTMANI PERSONEL ALIMI

Ürün yönetiminden sorumlu olan bu ekibimiz, pazar dinamiklerini, rekabeti ve değişen müşteri ihtiyaçlarını takip ederek, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutacak çeşitlilik ve kalitede ürünleri yaratmak ve yönetmek için çalışıyor.

FİNANS DEPARTMANI PERSONEL ALIMI

Şirket varlıklarının, alacak ve borçlarının müşteri odaklı bir yaklaşımla yönetilmesi için çalışan bu ekibimiz, Türk Telekom’un finansal hizmetlerini yöneterek, şirketin değer yaratma sürecine katkıda bulunuyor.

STRATEJİ VE İŞ GELİŞTİRME DEPARTMANI PERSONEL ALIMI

Dinamik, yenilikçi ve hızla gelişen telekom sektörünün trendlerini takip ve iş fırsatlarını analiz eden ekibimiz, şirketimizin kurumsal ve ürün stratejilerini geliştirmek ve bu stratejilerin kurum içinde yayılmasını ve uygulanmasını sağlamak için çalışıyor.

İNSAN KAYNAKLARI DEPARTMANI PERSONEL ALIMI

Farklı coğrafyalardan gelen, farklı geçmişleri ve uzmanlık alanları olan çalışanlarımızın, şirketimizin ortak dil ve değerlerini paylaşarak uyumlu, mutlu bir iş ortamında çalışmalarını sürdürebilmeleri için her türlü gelişim imkanını ve destegi sağlamak için çalışıyor.

REGÜLASYON VE REKABET DEPARTMANI PERSONEL ALIMI

Serbestleşen telekomünikasyon sektöründe, Türk Telekom’un rekabet ve uyum stratejilerini, sektörel düzenlemeler çerçevesinde geliştirmek ve yönetmek için çalışıyor.

HUKUK DEPARTMANI PERSONEL ALIMI

Türk Telekom’un her türlü faaliyetinin ulusal ve uluslar arası düzenleyicisi olan ekibimiz, bu faaliyetlerin rekabet şartlarına ve ticari şartlara uygun olarak yürütülmesinde şirketin birimlerine destek sağlıyor.

İÇ DENETİM DEPARTMANI PERSONEL ALIMI

Şirket içi ve dışı risklere karşı öneriler geliştirmek üzere tarafsız ve bağımsız denetim faaliyeti yürütüyor ve danışmanlık hizmeti veriyor.

Türk Telekom Personel Eleman Alımı İş Başvurusu İş Başvuru Formu 2016

ünye devlet hastanesi iş başvuru formu, ünye devlet hastanesi iş başvurusu, devlet hastanesi iş başvurusu formu, nevşehir devlet hastanesi bilgi işlem iş başvurusu, nevşehir devlet hastanesi personel alımı

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

26 Gönderi var

 1. evin pınar | 15 Ekim 2012 Pazartesi

  iyi akşamlar ben önlisans mezunuyum kpss yede girdim sonuçlarını bekliyorum iş arıyorum umarım bana dönersiniz netten inceledim ama başvuru formunuz yok 05397130308 ilginiz için teşekkürler

 2. samet | 25 Ekim 2012 Perşembe

  Merhaba ben lise mezunuyum ortaöğretim kpss 2012 den 70.200 puan aldım sizinle çalışmayı kendime bir hedef olarak değerlendiriyorum netten başvuru formunuz yok bu yüzden buradan yazıyorum umarım geri dönüş yaparsınız. 0541 822 00 38
  Saygılarımla

 3. Emel Çelik | 28 Ekim 2012 Pazar

  İyi akşamlar, ben ticaret meslek lisesi 1999 mezunuyum. kpss den 60.773 puan aldım. İş arıyorum. Umarım beni değerlendirirsiniz.. 05358973040 saygılarımla

 4. fatih dülger | 01 Kasım 2012 Perşembe

  mrb. ben ön liisans işletme yönetimi mezunuyum kkpss den 77.99 puan sizinle çalışmakk isterım 0544 447 65 61 saygılarımla

 5. selma | 04 Kasım 2012 Pazar

  mrb. lise mezunuyum kpss den71,808 aldım müşteri ilişkileri bölümünüz de çalışmak isterim

 6. müberra | 15 Kasım 2012 Perşembe

  mrb ben önlisans bil. tek. ve programlama bölümü mezunuyum kpss den 78 aldım pazarlama ve satış konusunda kurs gördüm meslekstajımı bünyenizde yaptım bundan sonrda sizinleçalışmakisterim. netten başvuruzunu bulamadım burdan ulaşırsanız sevinirim. şimdiden tşk.

 7. Aslıgül Gürcan | 18 Kasım 2012 Pazar

  Merhaba ben Aslıgül Gürcan 1984 Eskişehir doğumluyum Yunus Emre lise yabancı dil çıkışlıyım Anadolu üniversitesi kamu yönetimi 2. sınıfta okumaktayım çok iyi derece de ingilizce biliyorum ve orta derecede de ispanyolca biliyorum Eskişehir de ikamet ediyorum bilgilerinize ..

  Aslıgül Gürcan

 8. halilibrahim altın | 19 Kasım 2012 Pazartesi

  mrb. lise mezunuyum 1982 doğumluyum kpss den 69 puan aldım b sınıfı ehliyetim var özel güvenlik sertifikam var umarım değerlendirmeye alırsınız tel 0505 665 57 22 saygılarımla

 9. TURKAN | 20 Kasım 2012 Salı

  merhabalar ben bilgisayar programcılığı ön lisans mezunuyum 2012 sınavdan 74 aldım ayrıca açık öğretimde işletme okumaktayım sizinle çalışmak istiyorum

 10. ARZU | 21 Kasım 2012 Çarşamba

  Mrb ben arzu 1985 doğumluyum Lise mezunuyum Kocaelin de ikamet edıyorum 2012 kpss sınavından 71. 532 puan aldım Bilgisayar operatörlügü işletmenligı , Ön muhasebe ,İngılızce(orta derece), ,Seyahat ingilizcesi sertıfıkarına sahibim Ayrıca B sınıfı ehlıyetım var Azımli kararlı aktif birisiyim Yapacağıma ınandığım işin üstesinden gelirım Bu yüzden sızınle calışmak istiyorum Umarım değerlendirmeye alırsınız şimdiden tsk…

 11. hasan demirdüzen | 21 Kasım 2012 Çarşamba

  merebalar ben önlisans nevşehir üniversitesi büro yönetimi ve sekreterlik mezunuyum sizle birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacamı bildirmek isterim.İrtibat tlf: 0531 214 74 55 iyi günler.

 12. gülcanata | 21 Kasım 2012 Çarşamba

  merhaba ben uludağ üniversitesinde 2. öğretimde öğretmenlik okumaktayım fakat gündüzleri çalışmak istiyorum.ayrıca açık öğretim kamu yönetimi bölümü okuyorum.lise mezunu olarak kpsssden 80.44 aldım.ayrıca ankara üniversites tömer (inglizce) dil diplamasına ve bilgisayar işletmenliği sertfikasına sahibim.

 13. yusuf kurt | 22 Kasım 2012 Perşembe

  1982 dogumluyum ilkögretim mezunuyum ba2 ehliyetim var

 14. mihriban | 23 Kasım 2012 Cuma

  mrhba;ben önlisans endüstriyel elektronik mezunuyum.ayrıca liseden de telekomünikasyon bölümünden mezunum.1989 doğumluyum.bir çok iş deneyimim var.telekom gibi kurumda siz değerli takım arkadaşlarımla çalışmayı çok isterim.lütfen olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapmanızı rica ediyrm. ilginize tşk.
  iyi çalışmalar.

 15. eneskolbası | 28 Kasım 2012 Çarşamba

  merhaba benım bilişim teknolojılerı seltıfıkamn var usta belgem var sızınle calısmak ıstıyorum

 16. hayati eroğlu | 29 Kasım 2012 Perşembe

  10 yıl tecrubeli hiap vinç operatörüyüm.kpss 62,275 puan aldım[2012]kurumunuzda çalışmak istitorum değerlendirirseniz sevinirim saygılarımla[05416695696]

 17. zuhal pehlivan | 29 Kasım 2012 Perşembe

  Merhaba ben1977 Ankara doğumluyum. Lise mezunuyum 2012 KPSS’den 80.69 puan aldım Bilgisayar işletmeni sertifikam var. 10 parmak klavye kullanıyorum. Sizinle çalışmatan memnuniyet duyarım. İrtibat tel:0530 884 67 65

 18. engin | 29 Kasım 2012 Perşembe

  Mrb ben engin 2012 kpss puanim 76 lise mezunuyum boylesinevguzide bir firmada calismaktan onur duyarim umarim cevap verirsiniz

 19. hasan karaaslan | 01 Aralık 2012 Cumartesi

  mrb ben lise mezunuyum kpss’ den 80.94 puan aldım m.e.b bilgi. İşletme sertifika var sizinle çalışmak istiyorum

 20. mehmet şakır | 26 Aralık 2012 Çarşamba

  kolay gesin merhabalar ben dışticaret üni mezunuyum şuan işletme okuyorum işe ihtiyacım var benimle çalışmak isterseniz sevinirim tekrar kolay gelsin 05374583485

 21. Selda | 03 Ocak 2013 Perşembe

  Iyi günler adım Selda Selçuk üniv. Maliye önlisans mezunuyum aöf den 4sınıfa devam etmekteyim.Sizinle çalışmak tercihimdir.Teşekkürler.

 22. kerim aykır | 03 Ocak 2013 Perşembe

  lise mezunuyum.bahçıvanım.aynı zamanda oto lastik ustasıyım adanada ikamet ediyorum.sizinle çalışmak istiyorum.05368710175 saygılarımla.

 23. Murat Gürhan | 06 Ocak 2013 Pazar

  mrb ilk önçe bize böyle güzel kaynaklar sundugunuz icin tşk ünv 2 sınıf terk bilgisayarbilen ve özel güvenlik kimlik klartına sahipim (silahlı) bursa ikametgah ediyorum devlet işinde calışmak iisterim kpss enson 64 alın 29 yaşındayım yardımcı olmanızı dilerim allah yardımcımız olsun :: 0505 884 72 80

 24. Mustafa KILIÇKAYA | 15 Ocak 2013 Salı

  1986 Kayseri/Develi doğumluyum.Tic.Mes Lisesi mezunuyum.Silahlı güvenlik sertfikam ve B sınıfı ehliyetim var.Tecrübeliyim.Kayseri’de sizinle çalışmak istiyorum.Bilgisayarım iyidir.5325131071

 25. gamzee | 17 Ocak 2013 Perşembe

  ankara üniversitesi 4.sınıf öğrencisiyim işe ihtiyacım var kpss p 94 den 74.6 aldım şimdiden teşekkürler

 26. ismail sıyahkaya | 28 Şubat 2013 Perşembe

  40 yaşındayım ne lıse ne ortaokul duz ilk okul bılmem yarayacak iş varmı bana gure tel 05436135173

Bir Cevap Yazın