Turkcell Çağrı Merkezi Personel Eleman Alımı

208

Turkcell yeni yatırımlar yaparak çağrı merkezlerini arttıracak ve bu doğrultuda eleman ve personel alımı kapsamında çağrı merkezlerinde çalışan sayısını arttıracak. Süreyya Ciliv yaptığı açıklama ile Turkcell çağrı merkezlerine 2 bin kişilik daha personel-eleman alımı yapılacağını açıkladı.

Bünyesinde Turkcell, Superonline ve yurt dışı operasyonları bulunduran Turkcell Grup, yılın ilk yarısında 4.40 milayar TL gelir açıkladı. İlk yarıda yarım milyar dolar yatırım yaptıklarını belirten Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, “Teknoloji ve altyapıya ikinci yarıda 1 milyar TL’lik yatırım yapacağız. Çağrı merkezi sayısını da artırarak 2 bin personel-eleman alımı daha yapacağız.” dedi. Ciliv, Türkiye’de yüzde 50’nin üzerinde büyüyen mobil internet gelirleriyle 2011’in ikinci çeyreğinde gelirlerin bir önceki çeyreğe göre yüzde 8 artarak 2.28 milyar TL olduğunu açıkladı.

5 YORUMLAR

  1. Müşteri memnuniyeti, İSO kalite yönetim sistemleri, resepsiyon memurluğu, personel kontrol denetmenliği, ekip şefliği gibi iş tecrubelerim oldu. Uygun pozisyon ve şartlarda sizlerler çalışmak isterim.

    Saygılarımla.

  2. GAZİ OSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ TARİH BÖLÜMÜNNDEN 2005 YILINDA MEZUN OLDUM.DEĞİŞİK ŞİRKİTLERİN İDARİ İŞLERİYLE İLGİLENDİM.TURKCELL BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER.

  3. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi kamu yönetimi 2011 mezunuyum.1987 dogumluyum. Turkcell bünyesinde çalışmak istiyorum.Teşekkürler..

  4. şu anda aydın doğan çağrı merkezine çalışmaktayım 01 01 2012 tarihinde 1 yıllık işimden ayrılmak üzere trabzona yerleşeceğim ve turccel çağrı merkezinde çalışmak istiyorum

    bilginize&iyi çalışmalar
    teşekkür ediyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here