free web stats

Turkcell Çağrı Merkezi Personel Eleman Alımı İş

Türkiye’nin en köklü ve kaliteli hizmetiyle daima bir adım önde olan gsm operatörü TÜRKCELL kriz söylemlerine adeta meydan okuyarak yatırımlarına devam ediyor. TÜRKCELL şu anda  İstanbul, Erzurum, Diyarbakır, Karaman, Eskişehir ve Gazianatep’te toplam 7 bin gence iş veriyor. TÜRKCELL çağrı merkezleri açmaya ve eleman-personel alımı yapmaya devam ediyor.

Turkcell ‘kriz geliyor’ söylentilerine yeni yatırımlarla cevap verdi. İstanbul, Erzurum, Diyarbakır, Karaman, Eskişehir ve Gazian-tep’teki çağrı merkezlerinde 7 bin genci istihdam ettiklerini belirten Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, yeni yatırımların 1 milyar TL’ye mal olacağını söyledi. Ciliv, “Çağrı merkezi açmaya devam edeceğiz. Sırada başka şehirler de var.” dedi.

İlk yarı yılı ortaklar arasında çıkan ‘yönetim krizi’ nedeniyle sıkıntılı kapatan mobil iletişim şirketi Turkcell’de yüzler gülüyor. Şirket, ikinci yarı yılda hem gelirlerini hem de abone sayısını artırdı. Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, 2011 yılının ikinci yarısında teknoloji ve altyapıya 1 milyar lira yatırım yapmayı ve çağrı merkezlerinde 2 bin kişiyi daha istihdam etmeyi planladıklarını söyledi. Erzurum, Diyarbakır, Karaman, Eskişehir, İstanbul ve Gaziantep’te grubun tiraklerinden Global Bilgi’nin çağrı merkezleri bulunuyor. Ciliv, 5 yeni şehirde daha çağrı merkezi açacaklarını, şu an için şehirler üzerinde çalışmalar yaptıklarını belirtti ve ekledi: “Başka şehirler de geliyor.”

Süreyya Ciliv, 2011 yılı 2. çeyrek mali sonuçlarını, düzenlenen basın toplantısında açıkladı. Ciliv’in verdiği bilgilere göre, yılın ilk çeyreğinde 2010’un aynı dönemine göre küçülme yaşayan şirket, ikinci çeyrekte yeniden büyüme rayına oturdu. Şirketin gelirleri geçen senenin ikinci çeyreğine yüzde 2, bir önceki çeyreğe göre ise yüzde 8 artarak 2 milyar 279 milyon liraya ulaştı. Grubun, ikinci çeyrek net kârında, Belarus’ta yaşanan yüzde 70 oranındaki devalüasyon nedeniyle 21 milyon liralık bir zarar kaydedildi. Ciliv, muhasebe düzenlemelerinden kaynaklanan kaybın nakit olarak Turkcell’e herhangi bir etkisi bulunmadığını söyledi. Turkcell Genel Müdürü Ciliv, geçen yıllarda alınan BTK kararlarının bilançolardaki etkisinin bundan sonraki dönemlerde sona erdiğine işaret ederek, ”İkinci yarıda büyümemizin hızlanacağını düşünüyoruz.” dedi.

Konuşmasının ardından soruları cevaplayan Ciliv, Belarus’ta sağlam bir operasyon kurduklarını ve sağlıklı bir şekilde büyüdüklerini, ancak devalüasyon sonucunda bazı muhasebeseyi ilgilendiren kararlar almaları gerektiğini ifade ederek, “Onları aldık. Yolumuza devam ediyoruz. Uzun dönemli düşünüyoruz. Belarus’un da Ukrayna gibi olumluya döneceğine inanıyoruz.” diye konuştu. Ciliv, devalüasyon sonucunda Belarus’taki şirketlerinin dolar olarak aldığı kredilerin, Belarus parasındaki değerinin arttığını ancak Turkcell’in dolar üzerinden borcunun aynı olduğunu kaydetti. Rakiplerle aralarında ciddi fiyat farkı bulunmadığını dile getiren Ciliv, makineden makineye (M2M) uygulamalarda Turkcell’in tercih edildiğini söyledi. Ciliv, Yıldız Holding’in Global İletişim şirketinin satın alınmasıyla ilgili kendilerinin de ciddi görüşme içinde bulunduğunu belirtti.

Turkcell İş Başvuruları

Türkiye’nin dev gsm operatörü Turkcell’de çalışmak ister misiniz? Türkiye’nin 4 bir yanına yayılmış olan Turkcell özellikle genç elemanlar arıyor. Turkcell’e iş başvurusu yaparak şansınızı değerlendirin.

Turkcell’e, www.turkcell.com.tr üzerinden İş Başvuru Formu doldurarak iş başvurusunda bulunulmaktadır. Staj, yarı zamanlı çalışma ve yeni mezun başvuruları için ise Profesyonelliğe Adım Formasyonu (PAF) menüsünden bilgi alabilirsiniz.

Turkcell’e yapılan tüm başvurular Turkcell başvuru veritabanına kaydedilir. Yıllık yapılan işgücü planlaması doğrultusunda açık pozisyonlar için bu veri tabanından araştırma yapılarak ya da danışmanlık şirketleri ile ortak çalışmalar yürütülerek gerekli niteliklere uyan adaylardan bir havuz oluşturulur ve işe alım süreci başlatılır.

Turkcell Çağrı Merkezi Personel Eleman Alımı İş 2016

turkcell çağrı merkezi eleman alımı, edirne çağrı merkezi eleman alımı, turcell çagrı merkezi iş ilanı kırıkkale son dakika, turksel gilobala elaman alimi nezaman

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

, , , , , ,

16 Gönderi var

 1. ALEV KARAMAN | 31 Temmuz 2011 Pazar

  muhasebe finans veya müşteri temsilciliğinde iş aramaktayım. TEŞEKKÜRLER

 2. yasemin aydın | 01 Ağustos 2011 Pazartesi

  pazarlama dış ticaret mezunuyum çağrımerkezi sertifikam var vede iş aramaktayım teşekkür ederim.

 3. Serpil GÜMÜŞ | 01 Ağustos 2011 Pazartesi

  esk.anadolu unvt acık ögr. halkla iliskiler örencısıyım bursa da ikamet etmekteyim. bılgısayarlı muhasabe sertifikam var.cagrı merkezınızde calısmaktan onur duyarım… TESEKKURLER…

 4. NİLGÜN FİDAN | 01 Ağustos 2011 Pazartesi

  bende cagrı merkezinde calışmak istiyorum nasıl müracat etcembana yardımedermisiniz

 5. Bedri İhsan AKGÖL | 11 Ocak 2012 Çarşamba

  Merhabalar erkek kuaförlük dalında serifikalarım var ayrıca güvenlik sertifikam ve ehliyetim var bu meslek dallarında iş aramaktayım. Erzurum merkez de ikamet ediyorum Teşekkürler…

 6. zeynep | 12 Ocak 2012 Perşembe

  müşteri temsilciliği için nasıl baş vuracağım

 7. samet akgün | 17 Ocak 2012 Salı

  bankacılık mezunuyum evliyim 27 yaşındayım van erçişte ikamet etmekteyim

 8. kübra akdaş | 27 Haziran 2012 Çarşamba

  merhaba ben kübra akdaş(elektrik elektonik teknoljisi)üniversite mezunuyum çağrımerkezinde çalışmak istiyorum.Diyarbakırda yaşıyorum.tşk

 9. ismail TAŞIK | 28 Ağustos 2012 Salı

  97 yılından beri bu sektördeyim yaklaşık 14 yıldır vodafone ‘da çalışmaktayım son 1 yıldır avea ile devam etmekteyim mağazanın tüm bölümlerinde görev yaptım . şanlıurfada da çağrı merkezi açmayı düşünüyorsanız görüşe biliriz . hayat herkese ayrı güzeldir

 10. mehmet beyaz | 06 Eylül 2012 Perşembe

  işletme ve halkla ilişkiler mezunuyum şanlıurfada açılacak olan çağrı merkezinizde çalışmak istiyorum .05422475856

 11. Armağan Çoban | 15 Eylül 2012 Cumartesi

  Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümü bitirdim iş arıyorum Bilgisayar sertifikası tıbbi sekreterlik sertifikam var teşekkür ederim.

 12. süleyman gül | 22 Eylül 2012 Cumartesi

  erzurum çağrı merkezinde çalışmak istiyorum ilgili ve bilgili arkadaşlardan yardımcı olmalarını bekliyorum

 13. atilla | 27 Eylül 2012 Perşembe

  sivas a acılacak çağrı merkezin de çalısmak isderim saygılarımla

 14. mert | 11 Ekim 2012 Perşembe

  ere

 15. gülsüm | 03 Ocak 2013 Perşembe

  çağrı merkeziniz de çalışmak istiyorum benim için her hangi bir şehir olması önemli degil.

 16. melek soy | 21 Nisan 2013 Pazar

  merhaba ben kocaeli üniversitesi teknik eğitim fakültesi elektrik öğretmenliği 2003 mezunuyumtli 5 yıldır ücretli öğretmenlik yaptım sizinle çalışmak isterim.
  tel:05062350284

Bir Cevap Yazın