web
counter
Turkcell İş Başvurusu Turkcell Eleman Alımı | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

Turkcell İş Başvurusu Turkcell Eleman Alımı

Türkiye’nin en köklü ve en kaliteli hizmet veren gsm operatörü Turkcell bünyesinde binlerce kişiye iş imkanı sunarken her gün yeni eleman ve personel alımı da yapmaya devam ediyor. Gelişmiş insan kaynakları ve sunduğu imkanlar ile iş ilanları, personel ve eleman alımı konusunda diğer operatörlere göre açık ara önde giden Turkcell personel ve eleman sayısını her geçen gün arttırıyor. Gerek çağrı merkezleri olsun gerekse hukuk, finans ve pazarlama olsun yaptığı personel ve eleman alımları ile çalışan kadrosunu daha da güçlendiriyor.

Turkcell’de İş ve İş İlanları

Turkcell İş İlanlarına ulaşmak isteyen Turkcell personel ve eleman adayları kariyer ve iş arama sitelerini takip edebilecekleri gibi Turkcell internet sitesi üzerinde İnsan Kaynakları bölümü altında Turkcell iş ilanlarına ulaşabilirler. Söz konusu iş ilanlarını inceleyebilir, açık pozisyonlara göz atabilirler.

Turkcell Genel İş Başvurusu ve Açık Pozisyonlar

Turkcell İnsan Kaynakları bölümü altında ulaşılabilen Turkcell iş ilanları, açık pozisyonlar ve genel başvuru sayfasında hukuk, finans, bilgi teknolojileri, pazarlama, insan kaynakları ve satış gibi departmanlar için genel iş başvurusunda bulunabilir, bunun yanında açık pozisyon iş ilanlarını inceleyerek söz konusu ilanlara da iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bunlara da göz atın

1 Comment

  1. Mehmet Kuru

    14 Eylül 2012 Cuma at 03:58

    Merhaba, daha önce avea bayinde satış temsilcisi olarak çalıştım, Turkcell’de çalışmak isterim, antalyada ikamet ediyorum. teşekkürler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>