web
counter
Turkcell Personel Alımı, İş Başvurusu, Başvuru Formu İş | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

Turkcell Personel Alımı, İş Başvurusu, Başvuru Formu İş

Türkiye’nin dev gsm operatörü Turkcell’de çalışmak ister misiniz? Türkiye’nin 4 bir yanına yayılmış olan Turkcell özellikle genç elemanlar arıyor. Turkcell’e iş başvurusu yaparak şansınızı değerlendirin.

Turkcell İş Başvuruları

Turkcell’e, www.turkcell.com.tr üzerinden İş Başvuru Formu doldurarak iş başvurusunda bulunulmaktadır. Staj, yarı zamanlı çalışma ve yeni mezun başvuruları için ise Profesyonelliğe Adım Formasyonu (PAF) menüsünden bilgi alabilirsiniz.

Turkcell’e yapılan tüm başvurular Turkcell başvuru veritabanına kaydedilir. Yıllık yapılan gücü planlaması doğrultusunda açık pozisyonlar için bu veri tabanından araştırma yapılarak ya da danışmanlık şirketleri ile ortak çalışmalar yürütülerek gerekli niteliklere uyan adaylardan bir havuz oluşturulur ve işe alım süreci başlatılır.

Turkcell İş Görüşmeleri

Adaylarla işe alım uzmanları ve pozisyonun ilgili yöneticilerinin katıldığı en az iki görüşme yapılır.

İşe alım sürecimizde bütün adaylarımız, pozisyona göre fonksiyonel yetkinliklerin yanı sıra temel yetkinliklerimiz olan; müşteri odaklılık, işini sahiplenme, yenilikçilik, ilişki geliştirme, kendini tanıma ve geliştirme yetkinlikleri ile değerlendirilir. Kurum kültürü ve değerlerimize uygunluk, sürecin tümünde dikkate aldığımız en önemli kriterlerdir. Yönetsel pozisyonlarımız için temel yetkinliklerle birlikte, ekip geliştirme yetkinliği de aranır.

Adaylara ilk görüşmelerinde “kişilik envanteri” uygulanır. Liderlik, iletişim becerileri, analitik düşünce, takım çalışmasına yatkınlık vb yetkinlikler bazında adayları değerlendiren envanter çıktıları, karar verme aşamasında önemli rol oynar.

Seçme ve yerleştirme sürecinde, açık pozisyonlarımızın niteliklerine göre “Değerlendirme Merkezi” çalışmaları da uygulanır. Çeşitli simülasyon araçları kullanılarak, adayların profesyonel hayattaki tutum ve davranışları gözlemlenir. Yetkinlikler ile beraber adayların mesleki ilgi alanları ve teknik bilgileri de değerlendirilir.

İş başvuruları Nasıl Değerlendiriliyor?

Görüşmeler, kişilik envanteri ve değerlendirme merkezi uygulamaları sonucunda olumlu bulunan adaylar için referans araştırması yapılır. Bu süreçleri olumlu olarak tamamlayan adaylara İnsan Kaynakları Yöneticiliği İşe Alım Birimi tarafından iş teklifi yapılır.

Görüşmeler sonucunda mevcut pozisyonda değerlendirilemeyen adayların başvuruları, başka pozisyonlarda değerlendirilmek üzere bir yıl boyunca veritabanında saklanır ve takip edilir. Tüm adaylar işe alım süreci sonucu ile ilgili bilgilendirilir.

turkcell i bavurusu

Bunlara da göz atın

16 Comments

 1. tekniker

  22 Şubat 2011 Salı at 20:40

  Otomotiv teknikeriyim sizlerle çalışmak isterim, teşekkürler.

 2. ayça

  22 Temmuz 2011 Cuma at 21:09

  çağrı merkezinizde çalışmak istiyorum

 3. SELMA

  26 Temmuz 2011 Salı at 18:55

  BEN TURKCEL ÇAĞRI MERKEZİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM

 4. fatoş

  03 Ekim 2011 Pazartesi at 12:42

  çağrı merkezinde çalışmak istiyorum.

 5. Ahmet Bilgehan Gencoglu

  04 Kasım 2011 Cuma at 00:47

  Merhabalar tabi cagri merkezide cözüm odaklı ve sorun odakli yalniz iletişim bankacılık.vb sektörünu kapsar.Benim istedigim pozisyon kendimi tanıyabildigim ölçüde tüm hizmet ve ürün gruplarında olabilir ürün ve hizmet araştırma ve geliştirilmesi, ürün farklılaştırilmasi konusunda bir alman kafası gibi mükemmeliyetçi bir japon gibi de
  Insanı ve çevreyide koruma bilinci ile yorulmuş sürekli yeniliğe gelişmeye şartlanmış biri olduğumu kesin olarak söyleyebilirim hic abartı olmaz. fakat günümüz türkiyesinde belirli sektörler haric ülke kalkınmasınin dominosu sayılabilecek gelişmeler hep yabancılarda.Kısaca ben tüm sektörlerin rekabet vb.konularda enfazla ihtiyacı olan ARGE pozisyonunda çalışmak isterdim.İse girmeden önce kariyerim icin tam bir öngörü yapamıyor insan haliyle.

 6. ferdi UÇAR

  26 Kasım 2011 Cumartesi at 16:36

  Lise Bilişim Teknolojileri mezunuyum iyi bilgisayar kullanırım engelliyim iş ihtiyacım var Çorum`da yaşıyorum.

 7. maver kara

  30 Kasım 2011 Çarşamba at 09:56

  27 yasındayım lıse meznuyum gural porselen magazasında kasıyerlık yaptım sızınlede calısmak ıstıyorumm

 8. ipek ataş

  01 Aralık 2011 Perşembe at 16:16

  mrb ben lise mezunuyum anadolu üni.işletme 3.snftayım istanbul da türkcell karsan ana bayii nde çalıştım halkla ilişkiler temsilcisi olarak.çağrı merkezinde çalışmak istiorum yarı zamanlı..22 yaşındayım.diyarbakır da yaşıyorum.en kısa zamanda bana dönmenizi ümit ediyorum.teşekkür ederim.

 9. sinem eres

  08 Aralık 2011 Perşembe at 17:36

  açıköğretim işletme ikinci sınıftayım.boyner büyük mağazacılık a.ş.de 3 yıl çalıştım.bilgisayar programlaının yeni sürümlerinı kullanabiliyorum..işe gerçekten çok ihtiycım var

 10. özge güven

  14 Ocak 2012 Cumartesi at 17:35

  çagrı merkezinizde çalışmak istiyorumm

 11. MUAMMER KAYACI

  18 Ocak 2012 Çarşamba at 17:39

  universite elektirik bölümü mezunuyum merkezinizde çalışmak istiyorum van ercişte ikamet etmekteyim tel 0505 605 52 73

 12. memet batu

  18 Ocak 2012 Çarşamba at 17:43

  universite muasebe mezunuyum sizinle çalışmak istiyorum van ercişte ikamet etmekteyim tel0536 669 76 20

 13. recep

  20 Eylül 2012 Perşembe at 12:05

  MYO marka iletişimi mezunuyum. Halkla ilişkiler reklam ve pazarlama egitimi aldım.Çagrı merkezi eğitimim var. 0538 381 41 56

 14. Özlem

  26 Eylül 2012 Çarşamba at 11:22

  Bakırköy Ticaret Meslek Lisesi Mevzunuyum. 2007 Ocak ayından itibaren UPS kargo müşteri hizmetlerinde çalışmaktayım. Ve Şuan itibari ila Turkcell müşteri hizmetlerinde çalışmak hususunda sizlerinde onayınıza istinaden yardımlarınızı önemle arz eder,iyi çalışmalar dilerim.

  Saygılarımla;
  Özlem

 15. Faruk

  02 Ekim 2012 Salı at 16:28

  Bursada 12 yıldır türkcell sektöründe çalıştım işim konusunda profesyonelim cep telefonu alım satımı hat satışı geçiş işlemleri fatura tahsilatı vs numaram 05324382907

 16. MEHTAP KARABULUT

  13 Ekim 2012 Cumartesi at 20:21

  Bundan sonrakı kariyerime sızlerle devam etmek ıstıyorum ilgilenirseniz sevinirim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>