free web stats

Turkcell Personel Alımı, İş Başvurusu, Başvuru Formu İş

Türkiye’nin dev gsm operatörü Turkcell’de çalışmak ister misiniz? Türkiye’nin 4 bir yanına yayılmış olan Turkcell özellikle genç elemanlar arıyor. Turkcell’e iş başvurusu yaparak şansınızı değerlendirin.

Turkcell İş Başvuruları

Turkcell’e, www.turkcell.com.tr üzerinden İş Başvuru Formu doldurarak iş başvurusunda bulunulmaktadır. Staj, yarı zamanlı çalışma ve yeni mezun başvuruları için ise Profesyonelliğe Adım Formasyonu (PAF) menüsünden bilgi alabilirsiniz.

Turkcell’e yapılan tüm başvurular Turkcell başvuru veritabanına kaydedilir. Yıllık yapılan gücü planlaması doğrultusunda açık pozisyonlar için bu veri tabanından araştırma yapılarak ya da danışmanlık şirketleri ile ortak çalışmalar yürütülerek gerekli niteliklere uyan adaylardan bir havuz oluşturulur ve işe alım süreci başlatılır.

Turkcell İş Görüşmeleri

Adaylarla işe alım uzmanları ve pozisyonun ilgili yöneticilerinin katıldığı en az iki görüşme yapılır.

İşe alım sürecimizde bütün adaylarımız, pozisyona göre fonksiyonel yetkinliklerin yanı sıra temel yetkinliklerimiz olan; müşteri odaklılık, işini sahiplenme, yenilikçilik, ilişki geliştirme, kendini tanıma ve geliştirme yetkinlikleri ile değerlendirilir. Kurum kültürü ve değerlerimize uygunluk, sürecin tümünde dikkate aldığımız en önemli kriterlerdir. Yönetsel pozisyonlarımız için temel yetkinliklerle birlikte, ekip geliştirme yetkinliği de aranır.

Adaylara ilk görüşmelerinde “kişilik envanteri” uygulanır. Liderlik, iletişim becerileri, analitik düşünce, takım çalışmasına yatkınlık vb yetkinlikler bazında adayları değerlendiren envanter çıktıları, karar verme aşamasında önemli rol oynar.

Seçme ve yerleştirme sürecinde, açık pozisyonlarımızın niteliklerine göre “Değerlendirme Merkezi” çalışmaları da uygulanır. Çeşitli simülasyon araçları kullanılarak, adayların profesyonel hayattaki tutum ve davranışları gözlemlenir. Yetkinlikler ile beraber adayların mesleki ilgi alanları ve teknik bilgileri de değerlendirilir.

İş başvuruları Nasıl Değerlendiriliyor?

Görüşmeler, kişilik envanteri ve değerlendirme merkezi uygulamaları sonucunda olumlu bulunan adaylar için referans araştırması yapılır. Bu süreçleri olumlu olarak tamamlayan adaylara İnsan Kaynakları Yöneticiliği İşe Alım Birimi tarafından iş teklifi yapılır.

Görüşmeler sonucunda mevcut pozisyonda değerlendirilemeyen adayların başvuruları, başka pozisyonlarda değerlendirilmek üzere bir yıl boyunca veritabanında saklanır ve takip edilir. Tüm adaylar işe alım süreci sonucu ile ilgili bilgilendirilir.

Turkcell Personel Alımı, İş Başvurusu, Başvuru Formu İş 2016

turkcell i bavurusu, tuerkcel kişilik envanteri

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

, ,

16 Gönderi var

 1. tekniker | 22 Şubat 2011 Salı

  Otomotiv teknikeriyim sizlerle çalışmak isterim, teşekkürler.

 2. ayça | 22 Temmuz 2011 Cuma

  çağrı merkezinizde çalışmak istiyorum

 3. SELMA | 26 Temmuz 2011 Salı

  BEN TURKCEL ÇAĞRI MERKEZİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM

 4. fatoş | 03 Ekim 2011 Pazartesi

  çağrı merkezinde çalışmak istiyorum.

 5. Ahmet Bilgehan Gencoglu | 04 Kasım 2011 Cuma

  Merhabalar tabi cagri merkezide cözüm odaklı ve sorun odakli yalniz iletişim bankacılık.vb sektörünu kapsar.Benim istedigim pozisyon kendimi tanıyabildigim ölçüde tüm hizmet ve ürün gruplarında olabilir ürün ve hizmet araştırma ve geliştirilmesi, ürün farklılaştırilmasi konusunda bir alman kafası gibi mükemmeliyetçi bir japon gibi de
  Insanı ve çevreyide koruma bilinci ile yorulmuş sürekli yeniliğe gelişmeye şartlanmış biri olduğumu kesin olarak söyleyebilirim hic abartı olmaz. fakat günümüz türkiyesinde belirli sektörler haric ülke kalkınmasınin dominosu sayılabilecek gelişmeler hep yabancılarda.Kısaca ben tüm sektörlerin rekabet vb.konularda enfazla ihtiyacı olan ARGE pozisyonunda çalışmak isterdim.İse girmeden önce kariyerim icin tam bir öngörü yapamıyor insan haliyle.

 6. ferdi UÇAR | 26 Kasım 2011 Cumartesi

  Lise Bilişim Teknolojileri mezunuyum iyi bilgisayar kullanırım engelliyim iş ihtiyacım var Çorum`da yaşıyorum.

 7. maver kara | 30 Kasım 2011 Çarşamba

  27 yasındayım lıse meznuyum gural porselen magazasında kasıyerlık yaptım sızınlede calısmak ıstıyorumm

 8. ipek ataş | 01 Aralık 2011 Perşembe

  mrb ben lise mezunuyum anadolu üni.işletme 3.snftayım istanbul da türkcell karsan ana bayii nde çalıştım halkla ilişkiler temsilcisi olarak.çağrı merkezinde çalışmak istiorum yarı zamanlı..22 yaşındayım.diyarbakır da yaşıyorum.en kısa zamanda bana dönmenizi ümit ediyorum.teşekkür ederim.

 9. sinem eres | 08 Aralık 2011 Perşembe

  açıköğretim işletme ikinci sınıftayım.boyner büyük mağazacılık a.ş.de 3 yıl çalıştım.bilgisayar programlaının yeni sürümlerinı kullanabiliyorum..işe gerçekten çok ihtiycım var

 10. özge güven | 14 Ocak 2012 Cumartesi

  çagrı merkezinizde çalışmak istiyorumm

 11. MUAMMER KAYACI | 18 Ocak 2012 Çarşamba

  universite elektirik bölümü mezunuyum merkezinizde çalışmak istiyorum van ercişte ikamet etmekteyim tel 0505 605 52 73

 12. memet batu | 18 Ocak 2012 Çarşamba

  universite muasebe mezunuyum sizinle çalışmak istiyorum van ercişte ikamet etmekteyim tel0536 669 76 20

 13. recep | 20 Eylül 2012 Perşembe

  MYO marka iletişimi mezunuyum. Halkla ilişkiler reklam ve pazarlama egitimi aldım.Çagrı merkezi eğitimim var. 0538 381 41 56

 14. Özlem | 26 Eylül 2012 Çarşamba

  Bakırköy Ticaret Meslek Lisesi Mevzunuyum. 2007 Ocak ayından itibaren UPS kargo müşteri hizmetlerinde çalışmaktayım. Ve Şuan itibari ila Turkcell müşteri hizmetlerinde çalışmak hususunda sizlerinde onayınıza istinaden yardımlarınızı önemle arz eder,iyi çalışmalar dilerim.

  Saygılarımla;
  Özlem

 15. Faruk | 02 Ekim 2012 Salı

  Bursada 12 yıldır türkcell sektöründe çalıştım işim konusunda profesyonelim cep telefonu alım satımı hat satışı geçiş işlemleri fatura tahsilatı vs numaram 05324382907

 16. MEHTAP KARABULUT | 13 Ekim 2012 Cumartesi

  Bundan sonrakı kariyerime sızlerle devam etmek ıstıyorum ilgilenirseniz sevinirim.

Bir Cevap Yazın