web
counter
Türkiye Finans İş Başvurusu | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

Türkiye Finans İş Başvurusu

Türkiye Finans Katılım Bankası insan kaynakları departmanı pozisyonel iş ilanlarına yapılan başvurular dışında genel iş başvurusu da kabul etmektedir. Genel iş başvuruları ile adayların başvuru ve nitelikleri bir özgeçmiş havuzunda toplanır ve banka bünyesinde herhangi bir personel açığı oluştuğunda banka personel alımı ve adayların iş başvurusu kapsamında özgeçmişler incelenerek söz konusu açık pozisyona uygun adaylar değerlendirmeye alınır.

Türkiye Finans Genel İş Başvurusu

Yapılan başvurular İnsan Kaynakları tarafından incelendikten sonra ön görüşme için uygun bulunan adaylardan sektöre yeni adım atacak olanlar genel yetenek, İngilizce ve mesleki alan bilgisi sorularından oluşan bir teste tabi tutulurlar. Testte başarılı olan adaylar ile nitelik ve yeterlilikleri ilan kriterlerine uygun bulunan tecrübeli adaylar ön görüşme ve mülakata davet edilirler. Mülakat aşamasından sonra banka için faydalı olacağına inanılan adaylar yapılan iş teklifini kabul ettikleri taktirde Türkiye Finans bankasında göreve başlarlar.

Türkiye Finans İş Başvurusu

Türkiye Finans Katılım Bankası’na genel iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar bankaya iş başvurusunu Türkiye Finans internet sitesi üzerinde insan kaynakları bölümü altında gerçekleştirebilirler.

Türkiye Finans İş Başvuru Formu

Türkiye Finans Bankası’na iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar bankanın internet sitesi üzerinde insan kaynakları bölümü altında burada bulunan genel iş başvuru formunu kullanarak iş başvurularını gerçekleştirebilirler.

turkiye finans iş ilanları

Bunlara da göz atın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>