Ülker Personel Eleman Alımı İş Başvurusu 2014 | Personel İşçi Memur Alımı 2015 İş Başvurusu

Ülker Personel Eleman Alımı İş Başvurusu 2014

Ülker Personel Eleman Alımlarına 2014 yılında da devam edecek. Eğer sizde Ülker de çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Ülker 1944′te ülkemizde kurulan Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş. adıyla başlayan bir gıda üreticisidir. Dünya çapında hizmet veren bir firmadır. Ülkemizin en büyük sanayi kuruluşlarından biri olan Ülker ürünlerini 110 ülkeye ticaret etmektedir. Çikolatadan mamaya dondurmadan içeceğe birçok farklı ürünü bulunmakta. Daha fazla hissesinin Yıldız Holding’de bulunduğu bu firma birçok fabrikada üretim yapmakta. Sadece çikolatada toplamda 451 çeşidi bulunan Ülker birçok yan kuruluşu bulunmakta.

Yıldız Holding kendi sitesinde Ülker için verdiği ilanlarda birçok kişiyi bünyesine katacak. Ankara, İstanbul ve diğer şehirlerimizde birçok farklı konuda çalışacak olan kişileri bekliyor. Sizde bu kişilerden olmak istiyorsanız Ülker’in birçok fabrikasında çalışma imkanını yakalamak için sizler için konu sonunda verdiğimiz linkte tıklayarak ilanlara gidebilirsiniz.

bafra sosyal yardimlasma isci alimi

kavakpınar ülker fabrikası iş ilanı

thy hangar isci alimi

iskenderun ulker firmasi isci alimi varmi

kavakpınar belediyesi iş ilanları

Ülker Personel Eleman Alımı İş Başvurusu 2014 2015

28 11 2015 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2015, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

, , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın