Vakıfbank Personel – Eleman Alımı 2012, İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

1425

Türkiye’de bankacılık sektörü oldukça gelişmiş olmakla birlikte ekonomi ve istihdam kapsamında değerlendirildiğinde çok önemli bir yere sahiptir. Onlarca banka her yıl insan kaynakları planlaması ve stratejileri doğrultusunda personel ve eleman alımı yapıyorlar. Bankalar büyük ve gelişmiş yapılar olduklarından bünyelerinde de birçok farklı iş pozisyonu ve iş fırsatları sunuyorlar. Çalışanlarına sundukları çalışma olanakları ve sağladıkları sosyal haklar bankaları oldukça popüler kılıyor.

Bankalar 2012 yılında da eleman ve personel alımlarına tüm hızıyla devam edecekler gibi görünüyor. Şube sayıları gün geçtikçe artan bankalar binlerce yeni eleman ve personel alımı yapmaya hazırlanıyorlar.

Vakıfbank Personel – Eleman Alımı 2012
Vakıfbank, 2012’de 750 şubeye, personel sayısını 13 bine çıkarmayı hedefliyor. Banka yetkilileri, bir önceki yılsonuna göre bin 238 kişilik artışile toplam personel sayısının 12 bin 315’e ulaştığını belirterek, 2011yılının ilk 9 ayında 42 şube açılışı gerçekleştirilerek toplam 678 şube sayısına çıktıklarını kaydettiler.

Vakıfbank İnsan Kaynakları, İş Başvurusu
Vakıfbank’a iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvurularını resmi web sitesi üzerinde insan kaynakları kapsamında yapabilirler.

vakfbank insan kaynaklar
Paylaş

42 YORUMLAR

 1. m.nuri /mrb ben 31 yaşındayım. iki yıllık üniversite olan iklimlendirme bülümünü bitirdim. açık ögretim fakültesinin işletme bülümünü okuyorum b sınıfıehliyetim var. bilgisayar sertifikam vardır sizinle çalışmaktan gurur duyarım.

 2. merhaba ben zeynep iktisadi ve idari bilimler fakültesi işletme mezunuyum bu yıl mezun oldum yaz tatillerinde geçici iş tecrübelerim oldu fakat banka konusunda tecrübem yok ama kendime bu konuda çok güveniyorum ve sizlerle çalışmayı çok isterim..

 3. merhaba ben bengül 26 yaşındayım organik tarım mezunuyum ayrıca 3 yıl özel şirkette muhasebe elemanı olarak çaıştım .Eta,vega,logo gibi programları kullanabiliyorum.İş konusunda kendime güveniyorum.Sizinle çalışmak isterim teşekürler…

 4. Merhaba ben Saliha Mutafoğlu. 30 yaşındayım. Anadolu üniversitesi açıköğretim laborant veteriner sağlık öğrencisiyim. Bilgisayar sertifikam var. Bazı iş deneyimlerim oldu. Kendime güveniyorum.Sizinle çalışmaktan onur duyarım. Bilgilerinizi arz ederim.

 5. merhaba ben 1981 doğumluyum. A.Ö. F . KAMU yönetimi mezunuyum b sınıfı ehliyetim var bilgisayar programlarını biliyorum kendime güveniyorum isteyipte başaramıyacağım bir şey yoktur sınav olacaksa bilgilenmek isterim bu iş imkanını yaratan kişilere çok teşekkeür ederim.

 6. Merhaba,31 yaşında Muhasebe-Finansman mezunuyum.Bu alanda 6 yıllık bir iş deyimim var.Müşteri ilişkileri ve bilgisayar eğitimlerim bulunuyor.İnsan Kaynakları alanında da görev yaptım.Silivri şubenizde görev almak isterim.

 7. mrb ben songül 22 yaşındayım lise mezunuym banka tecrubem yok ama kendime güveniyorum banka işini öğrenebileceğime… sizinle çalısmattan mutluluk duyarımm teşekkürler..

 8. ben açıköğretim kamu yönetimi mezunuyum.geçici iş tecrübem var ama banka konusunda deneyimim yok.bilgisayar sertifikam var.sizinle çalışmak isterim.

 9. mrb ben 20 yaşındayım lise menunuyum üniversite okuyorum bilgisayar sertifikam var. Bankacılık ruhumda var, inanın sizinle çalışmaktan gurur duyardım.

 10. mehaba ben dilek ADANA ÇUKUR.UNİVT CEYHAN MESLEK YÜKSEK OKULU PAZARLAMA mezunuyum bazı iş iş tecrübelerim var sizinle çalışmak çok isterim şimdiden ilgileriniz için çok teşşekür ederim.

 11. merhaba,82 tıre dogumluyum,evlıyım,18 mart canakkale sınıf ögretmenlgı mezunuyum,2 yıl vekıl ögretmenlık yaptım,5 yıldır özel bir şirkette calısıyorum.ıyı derecede bılgısayar programlarını ve ıngılızce bılmekteyım.ızlerle çalışmak ıtıyorum,
  05339659429

 12. merhaba .83 iskenderun doğumluyum.,bekarım.Erciyes Üniversitesi Yozgat Meslek Yüksek Okulu Halıcılık Bölümü mezunuyum.
  Elimdeki belgeler=Usta öğreticilik ve desinatörlük belgesi,
  :Ankara Büyükşehir Belediyesi Beltek Halkla ilişkiler bölümü belgesi
  Ankara Tüm Emlakçılar odasından alınmış Emlakçılık yapabilir belgesi…
  M.E.B dan alınmış bilgisayar işletmenliği belgesi.
  Windows,Wörd Exel,Pover Point Proğramına hakim birisiyim.
  Sayğılarımla iş bekliyorum.
  0312 240 90 35
  0535 394 22 85

 13. mrb ben bingölden bahar.önlisans bilgisayar programcılıgını okukum 2010-11 mezunuyum bankanızın sürekli gelişmekte olduğunun farkındayım siiznle çalışmayı çok isterim.90 dogumluyum bekarım çalışmak ve yükselmek isterim

 14. imam hatip lisesi mezunuyum bilgisayar ve kalorifercilik belgem var askerlik sorunum yok sizinle çalışmayı gerçekten çok isterim. bana bu imkanı tanırsanız size minnetkar kalırım

 15. slm. 1985 Aydın doğumluyum ve Aydında ikamet ediyorum. Silahlı güvenlik görevlisiyim boyum 180 cm kilom 80 alanımda 5yıllık bir tecrübem var. izinle çalışmaktan onur duyarım. tel. 0505 721 04 82

 16. merhaba ben 1990 malatya doğumluyum iyi derecede bilgisayar ve ingilizce biliyorum şimdide on parmak kursuna yazılacam yüksekokul mezunuyum 1.5 yıl müşteri temsilciliği yaptım digital platformlarla sizinle çalışmayı çok isterim…

 17. merhaba 27.07.1987 erzincan doğumluyum mugla fethiyede üniversite okumaktayım silahlı güvenlik sertifikam var 15 yıllık karate spor geçmişim ve siyah kuşak 2.ci dan sahibiyim yakın dövüşe hakim birisiyim bünyenizde çalışmak isterim. tl 05455030183

 18. iyi günler 1975 doğumluyum .evli bir çocuk babasıyım ankarada ikamet etmekteyim1993 eskişehir inönü end mes lis mezunuyum .şu anda bir devlet hastenesinde,5 yıldır, depoculuk yapmaktayım şirket personeli olarak. bankanızda ilgili biriminizde, vakıfbank ailesi olarak sizinle çalışmak istiyorum arz ederim

 19. iyi günler 1975 doğumluyum.evli bir çocuk babasıyım.ankarada ikamet etmekteyim 1993 eskişehir inönü end.mes.lisesi mezunuyum.şu anda bir devlet hastanesinde,5yıldır,depoculuk yapmaktayım şirket personeli olarak.bankanızda ilgili biriminizde vakıfbank ailesi olarak sizinle çalışmak istiyorum. arz ederim
  05357698303

 20. merhaba,ben 83 doğumluyum.Anadolu üniversitesi iktisat fakültesi mezunuyum .7 yıllık iş tecrübem var.5 yıl yapı kredi bankası operasyon bölümünde çalıştım.Evlilik nedeniyle istifa ettim.Sağlık sektöründe iki yıl personel müdürlüğü yaptım.İş yeri kapanışı nedeniyle ayrıldım.Sizle çalışmaktan onur duyarım.

 21. Aralık 1980 Düzce doğumluyum, Ticaret lisesi banka bölüm mezunuyum. Vakıfbank Düzce Şb. (1998) staj yaptım, çok çok iyi derece 10 parmak klavye kullanıyorum ve ofis programlarına hakimim, halen aynı iş yerinde veri girişi, kalite kontrol ve kalite sistem konularında görev yapıyorum. Bir çok Üniversite mezunlarına göre kendimi çok gelişmiş buluyorum. İş konusunda kendime güveniyorum. Yeniden sizinle çalışmak istiyorum.

  0 544 394 89 46

 22. merhaba 4 yıllık işletme mezunuyum askerliğimi yaptım, evli bir çocuk babasıyım ayrıca bilgisayar işletmenlik sertifikam var sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım. iyi günler.

 23. İyi Çalışmalar…
  Bir İlköğretim Okulunda 8 yıldır idari işlerde sözleşmeli memur olarak çalışmaktayım.Mevzuat ve yazışma kurallarında kendimi yetiştirmiş olup,işim gereği iyi derecede bilgisayar kullanıcısıyım.Gerekli belgelere sahip olmakla beraber kurumunuz bünyesinde görev almak istiyorum.Gereğini arz ederim.

 24. 1977 osmaniye doğumluyum.erzurum atatürk üniversitesi sosyalbilgiler mezunuyum.meb onaylı bilgisayar işletenliği sertifikam var.B sınıfı ehliyetim var. beşyıldır final eğitim kurumlrında çalıştım. şuan kahramanmaraştadyımistenilirse yurdun her bir bölgesine gidebilirim.

  tel:05068684802

 25. RAMAZAN BEN. 1987 DOĞUMLUYUM KONYADA İKAMET EDİYORUM. LİSE MEZUNUYUM. BOYUM 1.85 KİLOM 80. SİLAHLI GÜVENLİK SERTİFİKAM VAR.BANKANIZDA ÇALISMAK İSTERİM. REFERANS VEREBİLİRİM. SAYGILAR…

 26. Merhabalar.. Ben 2 yıllık muhasebe mezunuyum ve şuan Anadolu Üniversitesi İşletme 3.Sınıfta okumakla beraber 8 yıldır bir kamu kurumunda da muhasebeye bakmaktayım.(İşçi Kadrosunda) Kadromla beraber kurumunuz bünyesinde çalışmak isterim.Teşekkürler…

 27. Malatya 1977 doğumluyum lise mezunuyum evliyim 2 çocuk babasıyım.8 senedir Avukat bürosunda icra takip işlemlerine bakıyorum kurum dosyalarına işinde deneyimliyim ayrıca c sınıfı ehliyetim var.Hukuk büronuzda çalışmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

 28. 1973 doğumluyum, %50 ortapedik engelliyim evliyim 2 çocuğum var, 4 aydır işsizim, Faal olarak çalışmadan iş arıyorum, sigortamı yapacak ve her ay asgari ücretimi ödeyecek bir firma arıyorum.Devlet büyüklerinin başka seçim şansı bırakmadıkları için bu şekilde iş arayışına giriştim.

 29. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İşletme Bölümü 4 yıllık öğrenciyim 1. sınıftayım Banka da çalışmak, mesleğimi ilerletmek için bankaya başvuru yapmak istiyorum. İlginizi bekliyorum…

 30. merhaba anadolu üniverstesi maliye bölümü mezunuyum.bilgisayar sertifikam var.bankada çalışmak en büyük hayalim.sizinle çalışmayı çok isterim.şimdiden teşekkür ederim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here