VAKKO İNSAN KAYNAKLARI VE İŞE ALIM

634

MODA VE TRENDLER KONUSUNDA AKTİF TAKİPÇİ OLMALISINIZ
İşe alımlarda mevcut pozisyonun gerektirdiği mesleki beklentilerin dışında, Vakko kurum kültürüne uygun, vizyonu açık, moda ve trendleri takip eden, yüksek motivasyona sahip, pozitif ve yaratıcı adaylara öncelik veriliyor.

Vakko’nun satış danışmanı ve mağaza müdürü pozisyonlarına ilişkin oldukça zengin bir aday havuzu var. Dönemsel olarak gazetelere ve İK portallerine ilan veren firma bu yolla potansiyel adaylara ulaşıyor. Ayrıca internet, e-posta, faks, posta veya iş başvuru formu doldurarak yapılan tüm başvuruları da aday havuzunda topluyor. Ön elemeler, bu başvurular içinden ihtiyaç duyulan pozisyonun özelliklerine göre yapılıyor.

Vakko, dönemsel mağazacılık eğitim programları dışında, ihtiyaca yönelik spesifik eğitimler de organize ediyor. Çalışanların yetkinliklerini iş başında da inceleyip gözlemleyerek gelişmesi gereken yönleri tespit ediliyor. Bu yönde kariyer gelişim programları hazırlanıyor. Ayrıca çalışanların sadece mevcut pozisyondaki performansı değil, bir üst pozisyona uygunluğu da değerlendiriliyor. Bu amaçla sürekli gelişim için içeriden koçlar tayin ediliyor.

İK politikası çerçevesinde yöneticilerini kendi bünyesinden seçmeye özen gösteren Vakko, yükselme potansiyeline sahip çalışanlarına çeşitli eğitim ve kariyer gelişim programları organize ediyor. Firmada e en alt seviyeden başlayan ve en üst seviyelere kadar ulaşan birçok çalışan olduğunu belirtelim…

Vakko’da kariyer sahibi olmak isteyenler için İK departmanının önerisi şöyle: “Öncelikle iş başvurularını spesifik pozisyonlar için mevcut ilanlarımıza ve/veya genel başvuruları için Vakko.com.tr internet sayfamıza yapabilirler. Potansiyel çalışanlarımızın gücü, sektördeki tecrübeleri, geniş vizyonları, yaratıcılıkları ve işlerine duydukları tutkudan geliyor. Kendilerinde bu gücü hisseden herkes bize başvurabilir.”

vakko iş ilanları, vakko insan kaynakları, vakko çalışma şartları, vakko iş başvurusu, vakko personel maaşları
Paylaş

12 YORUMLAR

 1. Afyon Kocatepe Üniversitesi Yerel Yönetimler mezunuyum.2006 da balayan eğitim yılım 2008 de onur belgesi almamla sonuçlandı.işe girmek,kendimi yükseltmek,kariyer yapmak ve çalıştığım şirkete ya da bünyeye faydalı olmak istiyorum..yetenekli,sözeli ve insan ilişkileri kuvvetli,diksiyonu düzgün,giyimine önem veren,sosyal ve gelişime,değişime açık biriyim.sadece bir şans istiyorum kendimi ispat edebilmek açısından.lütfen başvurumu incelemeye alın ve bana bir fırsat verin.

 2. triko imalatında özel bir şirkette çalışmaktayım işçinin hakkını yemiyen devletin kanunları dışında (kendine özgü bencil düşünce üzerine planlanmış kanunları olmayan)disiplinli bir firmada iş arıyorum.bu konu hakkında firmanıza ilgi duymaktayım.mesajımı cevaplandırısanız memnun olurum.

 3. daha önce üniteks firmasında sevkiya sorumlusu olarak çalıstım simdi lc wakiki depoda asortili sevkiyat hazırlamada sitikır ve ve terminalle sevkiyat operatölügü yapıyorum daha iyi bir ortmla sizinle çalısmak istiyorum telefonum05312440089 degerlendirirseniz sevinirim lise mezunuyom

 4. Merhaba,2008-2012 yılları arasında İzmir Forum ve İzmir Egs de bulunan Butik Vakkolarda mağaza müdürlüğü yaptım.Alsancak iZMİR Mağazasında kadro olduğunda emeğimi ve tecrübelerimi sizinle paylaşmaktan onur ve mutluluk duyacağımı belirtmek isterim.

 5. ADI-SOYADI—BURCU AVCI
  DOĞUM TAH.-24.01.1994
  DOĞUM YERİ–İZMİR
  MEDENİ HALİ BKAR
  EĞİTİM DURUMU-2012 LİSE MEZUNU
  MEZUN OLDUĞU OKUL-BUCA TİCARET MESLEK LİSESİ
  BÖLÜM MUHASEBE FİNANSMAN
  YABANCI DİL -İNGİLİZCE
  ÇALIŞMAK İSTEDİĞİM BÖLÜM–SATIŞ ELEMANI
  GSM–0507-8511976

 6. dogum tarihi: 03.09.1972 dogum yeri:istanbul 20 senelik ustabaşılık yaptım en son karbel konfeksiyonda calıştım calışmak istedigim bölüm:ilik-dügme bölümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here