YATAŞ PERSONEL ALIMI – 70 KİŞİ ALINACAK

76

Satış kadrolarında 143 kişinin çalıştığı Yataş, 2010’da bu departmana 53 satış temsilcisi aldı. Firma bu yıl da yeni açılacak kurumsal mağazaları için 69 satış temsilcisini e alacak.

Satış temsilcisi pozisyonu için işe alımlarda, kendini geliştirmek isteyen, sosyal ilişkileri güçlü, diksiyonu düzgün, dinamik ve prezantabl adaylar tercih ediliyor.

Bu pozisyonda işe başlayan kişilere, ‘Satış Teknikleri Eğitimi’ ve ‘Yataş Ürün Eğitimi’ veriliyor. Böylece satış konusunda çalışanların kendilerini geliştirmeleri sağlanıyor. Yataş’ta üstün performans gösteren çalışanlar prim sistemiyle ödüllendiriliyor. Yeni açılan mağazalarda ‘mağaza şefliği’ pozisyonu sonrasında mağaza yönetimleri için kariyer fırsatları da bulunuyor.

Sıra dışı ve yenilikçi satış temsilcileri üzerine yatırım yaptıklarının altını çizen Yataş İK ve Kalite Sistemleri Direktörü Serdar Kutluca, “Çalışanlarımızın gelişimine katkıda bulunmayı ve kariyer alanlarında yükselmelerini hedefliyoruz” diyor.

yatas is ilanlari, kayseri yataş iş ilanları

1 Yorum

  1. merhaba ist/ümraniye de oturuyorum. 23 yaşında lise mezunuyum. resmi kurumda bil.muhasebe personeli olarak çalıştım. AVM mağazalarında satış danışmanlık yapmış olup, bilgisayar ve programlarını iyi derecede bilirim sizinle çalışmak isterim saygılarımla
    0543 657 02 08

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here