YEMEKSEPETİ PERSONEL ALIMI – 15 KİŞİ

98

Toplam 150 kişinin çalıştığı firmanın satış kadrosunda 22 kişi görev yapıyor. 2010’da bu departmana 11 kişiyi alan Yemeksepeti, bu yıl 15-20 kişiyi daha istihdam edecek.

Satış ekibi Yemeksepeti.com ve elit kategorilerine yeni restoranların katılması ve katılım sürecindeki kontrollerden sorumlu. Ayrıca yine bu ekip içinde yer alan katma değerli servislerin satışından sorumlu kişiler, restoranların siparişlerini artırmaya yönelik servislerin satış sürecini yönetiyor. Anadolu ekiplerinde yer alan kişilerin, ek olarak bulundukları illerde Yemeksepeti’ni temsil etme ve restoranlarla ilgili süreçleri yönetme hedefleri de var.

Yemeksepeti.com İK Yöneticisi Kıvılcım Kıran e alım süreciyle ilgili olarak, “Tecrübelerimiz bize satış işinde spesifik bir alanda eğitim almış olmaktan daha çok kişisel yeterliliklerin önemli olduğunu gösteriyor” diyor. Kıran’a göre, satış işinde başarılı olan kişilerin ortak özelliği heyecanlı ve dinamik olmaları, ofis içinde olmak yerine dışarıda pek çok insanla iletişim halinde olmayı sevmeleri, kendi hedeflerini kendileri koymayı seven, yaptıkları işten gurur duyan ve işim beni yansıtır diyen insanlar olmaları. Yemeksepeti adaylarla sadece yüz yüze mülakat değil 1 haftalık denemeler de yapıyor. Tabii ki kişisel duruş, özen, diksiyon, firmayı temsil etme yeterliliği ve kişinin eğitimi de önemli.

Şu anda 25 ilde hizmet veren Yemeksepeti, yıl sonuna kadar 50 ilde olmayı hedefliyor. Bu nedenle sadece İstanbul’da değil pek çok ilde işe alım yapmayı planlıyor.

yemek sepeti elaman kadrosu

1 Yorum

 1. Subject: İş başvurusu
  Date: Mon, 1 Nov 2010 19:43:04 +0200

  Ben 01.08.1969 İstanbul doğumlu Timuçin Topal
  Baba mesleği olan kasaplığı mezbaha hayatından sonra kendi dükkanımda sürdürdüm.
  Mali nedenlerden kapattıktan sonra 8 yıl Tansaş-Migrosta kasap liderliği yaptım kendi isteğimle ayrılıp
  Uğur centerde kasap şefi olarak çalıştım.Şu an T.H.Y da kasap olarak çalışmaktayım.İşimde ciddi profosyonel seriyim sizlerle çalışmaktan mutluluk duyacağım.Saygılarımla Timuçin Topal
  Cep 0537.395.11 01 pazartesi izinli günüm bilginize..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here