web
counter
ZARA SATIŞ DANIŞMANI VE KASİYERLER ARIYOR | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

ZARA SATIŞ DANIŞMANI VE KASİYERLER ARIYOR

ZARA yanında Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Oysho, Zara Home ve Uterqüe gibi markaları da bünyesinde bulunduran INDITEX GROUP dünya çapında toplam 77 ülkede 4900 mağaza ve 90 bin çalışana sahip.

Inditex Group Antalya  Terracity Alışveriş Merkezinde açılacak olan yeni mağazaları için personel alımı gerçekleştirecek. Personel alımı kapsamında satış danışmanları ve kasiyerler alınacak. Çalışma zamanı olarak full time ve part time pozisyonlar mevcut.

Aranan nitelikler konusuna gelince tecrübe aranmıyor, 18 – 26 yaşları arasında, motivasyonu yüksek, insan ilişkilerinde kuvvetli, dinamik çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duyuluyor.

İş Alanı: Satış-Pazarlama
Organizasyondaki Yeri: Uzman
Çalışma Şekli: Yarı zamanlı
Çalışma Yeri: Antalya – Türkiye
Yayınlanma Tarihi: 04. 04. 2011
Son Başvuru Tarihi: 06. 07. 2011
Sektörler: Mağazacılık

Söz konusu ilana başvurularınızı ilan“>yenibiris.com üzerinden yapabilirsiniz.

zara part time maaşları 2015

Bunlara da göz atın

1 Comment

  1. beyza

    08 Aralık 2011 Perşembe at 00:59

    adım beyza çetin 3 sene kadar evkur alışveriş merkezinde 1 yıl ykmde 1 yılda özdilekte firma satış görevlisi olarak çalıştım şuan part olarak çalışmaktayım ama part ve daha iyi kazancı olan bi işe ihtiyacım var etilerde oturduğum için terasity bana hayli ters gelicek daha yakın bi şubenizde açık olduğu takdirde part olarak çalışmak isterim şimdiden teşekkür ederim…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>