Ziraat Bankası 2 Yıllık Mezun Personel Alımları

429

Kısa bir süre önce Ziraat Bankası’nın üst düzey yetkililerinin dönüşüm hareketi çerçevesinde binlerce kişilik yeni banka personel ve eleman alımı yapacağını burada duyurmuştuk.

Söz konusu banka personel ve eleman alımları kapsamında Ziraat Bankası 2012 ve 2013 yılları içerisinde toplamda 3 bin 265 personel alımı gerçekleştirecek.

Ziraat Bankası’nın söz konusu personel ve eleman alımları kapsamında dikkat çeken en önemli gelişme ise ilk defa lise mezunu ve 2 yıllık üniversite mezunu bankacılık personel ve eleman alımı yapılacak olması. Lise mezunu veya 2 yıllık üniversite mezunu olup da bir bankada çalışmak isteyen adaylar için Ziraat Bankası yeni personel ve eleman alımları programı bir fırsat.

İstanbul’da ve hiç bir bankanın henüz şube açmadığı ilçelerde yeni şubeler açmayı planlayan Ziraat Bankası genişleme ve dönüşüm hareketi ile personel ve eleman alımı yaparak bünyesinde görevlendirmek üzere yeni servis görevlisi, banko asistanı, uzman yardımcısı, müfettiş yardımcısı ve kontrolör alımı gerçekleştirecek.

Ziraat Bankası eleman ve personel alımı sınavları ve iş başvuruları ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

ziraat bankası 2 yıllık mezun alımı, ziraat bankasi onlisans alimi, ziraat bankası önlisans personel alımı, ziraat bankası önlisans personel alımı 2014, 2 yıllık mezun alan bankalar

6 YORUMLAR

  1. Uludağ Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları mezunuyum almış olduğum eğitimi köklü ve saygın bir kuruluş olan Zıraat Bankasın da sizlerin beni değerlendirmenizi istiyorum Saygılarımla….

  2. Özel Bankada poz satiş temsilcisiyim ziraat bankasında görev almak istiyorum 2 yıllık üniversite mezunuyum değerlendirmenizi çok istiyorum Saygılarımla …
    iyi çalışmalar…

  3. Afyon Kocatepe Üniversitesi ön lisans (pazarlama) mezunuyum.Açık öğretim lisans ,iktisat fakültesi 4. sınıf öğrencisiyim.23 yaşındayım İstanbul’da ikamet diyorum,Asya vaya Avrupa yakası hiç farketmez,bünyenizde banko asistanı olarak görev almak istiyorum.Teşekkür ederim.Saygılarımla…

  4. özel bir katılım bankasında işletme bankacılığında çalışmaktayım.12.5 yıllık mesleki tecrübem var. ziraatbankasının açacağı katılım bankasında çalışmak isterim.Saygılarımla.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here