web
counter
Ziraat Bankası Lise Mezunu Personel Alımları | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

Ziraat Bankası Lise Mezunu Personel Alımları

Kısa bir süre önce Ziraat Bankası’nın üst düzey yetkililerinin dönüşüm hareketi çerçevesinde binlerce kişilik yeni banka personel ve eleman alımı yapacağını burada duyurmuştuk. Söz konusu banka personel ve eleman alımları kapsamında Ziraat Bankası 2012 ve 2013 yılları içerisinde toplamda 3 bin 265 personel alımı gerçekleştirecek.

İstanbul’da ve hiç bir bankanın henüz şube açmadığı ilçelerde yeni şubeler açmayı planlayan Ziraat Bankası genişleme ve dönüşüm hareketi ile personel ve eleman alımı yaparak bünyesinde görevlendirmek üzere yeni servis görevlisi, banko asistanı, uzman yardımcısı, müfettiş yardımcısı ve kontrolör alımı gerçekleştirecek.

Ziraat Bankası’nın söz konusu personel ve eleman alımları kapsamında dikkat çeken en önemli gelişme ise ilk defa lise mezunu ve 2 yıllık üniversite mezunu bankacılık personel ve eleman alımı yapılacak olması. Lise mezunu veya 2 yıllık üniversite mezunu olup da bir bankada çalışmak isteyen adaylar Ziraat Bankası yeni personel ve eleman alımları programı bir fırsat.

Ziraat Bankası eleman ve personel alımı sınavları ve iş başvuruları ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Lıse mezunları ıcın banka sınavları, ziraat bankası lise mezunu memur alımı, ziraat bankası lise mezunu personel alımı, kamuya lise mezunu personel alımı, Lise mezunu alan bankalar

Bunlara da göz atın

7 Comments

 1. mustafa

  18 Eylül 2012 Salı at 17:33

  adım Mustafa lise mezunuyum, 2010 KPSSpuanım 56.764. Doğum yerim İznik/BURSA. iyi bir elektrik elemanıyım.

 2. harun

  18 Eylül 2012 Salı at 22:28

  bankanızda silahlı güvenlik görevlisi olarak çalışmak isterim.geğerlendirmenizi rica ederim.

 3. burcu

  19 Eylül 2012 Çarşamba at 20:52

  lise mezunuyum bırçok kurslarda eğitim aldım banka asistanlığı olarak çalışmak isterım inşşş sınavda başarılar arkadaşlar .

 4. gülizar

  20 Eylül 2012 Perşembe at 20:04

  merhabalar lise mezunuyum nasıl basvuru yapacagım bu sınava gırmek ıstıyorum yardımcı olursanız sevınırım

 5. onur

  22 Eylül 2012 Cumartesi at 08:30

  merhabalar adım onur 1990 doğumluyum bu sınava girip sizlerle çalışmayı çok istiyorum

 6. adem gül

  24 Eylül 2012 Pazartesi at 17:26

  merhaba ben ADEM GÜL10.08.1987. dogumluyum bilgi sayar kullanabilen lise megzunuyum askerligimi yaptım evli bir cocuk babasıyım bir cok dalda mesleyim terzübem ve yeteneyim vardır hangi dal olursa olsun kurallara ve disiplini seven biriyim sizinle calısmaktan onur duyarım saygılarımı sunarım

 7. murat

  30 Kasım 2012 Cuma at 10:16

  merhaba… ben murat istanbul avrupa yakasından kucukcekmcde otruyrm 24yaşındayım askrlgmi yaptm lise mezunuyum veznelikte 7yıllık deneyime sahibim kendi işlettgmz supermarktte clıstm eger uygun gorursnz szlerle calsmyı cok istrm iyi gunler..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>