free web stats

Ziraat Bankası Lise Mezunu Personel Alımları

Kısa bir süre önce Ziraat Bankası’nın üst düzey yetkililerinin dönüşüm hareketi çerçevesinde binlerce kişilik yeni banka personel ve eleman alımı yapacağını burada duyurmuştuk. Söz konusu banka personel ve eleman alımları kapsamında Ziraat Bankası 2012 ve 2013 yılları içerisinde toplamda 3 bin 265 personel alımı gerçekleştirecek.

İstanbul’da ve hiç bir bankanın henüz şube açmadığı ilçelerde yeni şubeler açmayı planlayan Ziraat Bankası genişleme ve dönüşüm hareketi ile personel ve eleman alımı yaparak bünyesinde görevlendirmek üzere yeni servis görevlisi, banko asistanı, uzman yardımcısı, müfettiş yardımcısı ve kontrolör alımı gerçekleştirecek.

Ziraat Bankası’nın söz konusu personel ve eleman alımları kapsamında dikkat çeken en önemli gelişme ise ilk defa lise mezunu ve 2 yıllık üniversite mezunu bankacılık personel ve eleman alımı yapılacak olması. Lise mezunu veya 2 yıllık üniversite mezunu olup da bir bankada çalışmak isteyen adaylar Ziraat Bankası yeni personel ve eleman alımları programı bir fırsat.

Ziraat Bankası eleman ve personel alımı sınavları ve iş başvuruları ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Lise Mezunu Personel Alımları 2016

Lıse mezunları ıcın banka sınavları, ziraat bankası lise mezunu memur alımı, ziraat bankası lise mezunu personel alımı, kamuya lise mezunu personel alımı, Lise mezunu alan bankalar

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

, , , , , , , , , , , ,

7 Gönderi var

 1. mustafa | 18 Eylül 2012 Salı

  adım Mustafa lise mezunuyum, 2010 KPSSpuanım 56.764. Doğum yerim İznik/BURSA. iyi bir elektrik elemanıyım.

 2. harun | 18 Eylül 2012 Salı

  bankanızda silahlı güvenlik görevlisi olarak çalışmak isterim.geğerlendirmenizi rica ederim.

 3. burcu | 19 Eylül 2012 Çarşamba

  lise mezunuyum bırçok kurslarda eğitim aldım banka asistanlığı olarak çalışmak isterım inşşş sınavda başarılar arkadaşlar .

 4. gülizar | 20 Eylül 2012 Perşembe

  merhabalar lise mezunuyum nasıl basvuru yapacagım bu sınava gırmek ıstıyorum yardımcı olursanız sevınırım

 5. onur | 22 Eylül 2012 Cumartesi

  merhabalar adım onur 1990 doğumluyum bu sınava girip sizlerle çalışmayı çok istiyorum

 6. adem gül | 24 Eylül 2012 Pazartesi

  merhaba ben ADEM GÜL10.08.1987. dogumluyum bilgi sayar kullanabilen lise megzunuyum askerligimi yaptım evli bir cocuk babasıyım bir cok dalda mesleyim terzübem ve yeteneyim vardır hangi dal olursa olsun kurallara ve disiplini seven biriyim sizinle calısmaktan onur duyarım saygılarımı sunarım

 7. murat | 30 Kasım 2012 Cuma

  merhaba… ben murat istanbul avrupa yakasından kucukcekmcde otruyrm 24yaşındayım askrlgmi yaptm lise mezunuyum veznelikte 7yıllık deneyime sahibim kendi işlettgmz supermarktte clıstm eger uygun gorursnz szlerle calsmyı cok istrm iyi gunler..

Bir Cevap Yazın