Ziraat Bankası Lise Mezunu Personel Alımları

284

Kısa bir süre önce Ziraat Bankası’nın üst düzey yetkililerinin dönüşüm hareketi çerçevesinde binlerce kişilik yeni banka personel ve eleman alımı yapacağını burada duyurmuştuk. Söz konusu banka personel ve eleman alımları kapsamında Ziraat Bankası 2012 ve 2013 yılları içerisinde toplamda 3 bin 265 personel alımı gerçekleştirecek.

İstanbul’da ve hiç bir bankanın henüz şube açmadığı ilçelerde yeni şubeler açmayı planlayan Ziraat Bankası genişleme ve dönüşüm hareketi ile personel ve eleman alımı yaparak bünyesinde görevlendirmek üzere yeni servis görevlisi, banko asistanı, uzman yardımcısı, müfettiş yardımcısı ve kontrolör alımı gerçekleştirecek.

Ziraat Bankası’nın söz konusu personel ve eleman alımları kapsamında dikkat çeken en önemli gelişme ise ilk defa lise mezunu ve 2 yıllık üniversite mezunu bankacılık personel ve eleman alımı yapılacak olması. Lise mezunu veya 2 yıllık üniversite mezunu olup da bir bankada çalışmak isteyen adaylar Ziraat Bankası yeni personel ve eleman alımları programı bir fırsat.

Ziraat Bankası eleman ve personel alımı sınavları ve iş başvuruları ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Lıse mezunları ıcın banka sınavları, ziraat bankası lise mezunu memur alımı, ziraat bankası lise mezunu personel alımı, kamuya lise mezunu personel alımı, Lise mezunu alan bankalar

7 YORUMLAR

  1. merhaba ben ADEM GÜL10.08.1987. dogumluyum bilgi sayar kullanabilen lise megzunuyum askerligimi yaptım evli bir cocuk babasıyım bir cok dalda mesleyim terzübem ve yeteneyim vardır hangi dal olursa olsun kurallara ve disiplini seven biriyim sizinle calısmaktan onur duyarım saygılarımı sunarım

  2. merhaba… ben murat istanbul avrupa yakasından kucukcekmcde otruyrm 24yaşındayım askrlgmi yaptm lise mezunuyum veznelikte 7yıllık deneyime sahibim kendi işlettgmz supermarktte clıstm eger uygun gorursnz szlerle calsmyı cok istrm iyi gunler..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here