ZİRAAT BANKASI PERSONEL ALIMI 2011

1585

Ziraat Bankası İnsan Kaynakları Departmanı planlaması çerçevesinde ihtiyaç duyulan departmanlara personel alımı gerçekleştirmektedir. Banka personel alımında İnsan Kaynakları olarak belirlenmiş bir takım genel şartlar var ve adayların bu şartları kesinlikle taşıması gerekiyor. Diğer yandan her pozisyon için banka personel alımında adaylarda söz konusu pozisyona özel şartlar da aranıyor.

Ziraat Bankası Personel Alım Süreci
Eleman ihtiyacı duyulan görevlere, tanımlanan unvanlarla alınacaklar için, İnsan Kaynakları Yönetmeliğinde belirtilen genel şartların yanında, in özelliğine göre, eleman açığı bulunan ünitenin önerileri de değerlendirilerek özel şartlar belirlenir ve ilan edilir. Bankamıza tüm iş başvurularının yazılı olarak yapılması esastır. Yazılı sınava girmek ve/veya mülakata katılmak isteyenler, İş Başvuru Formunu doldurarak, ilanlarda belirtilen yerlere başvurur. İşin özelliğine göre, İş Başvuru Formuna banka tarafından istenen diğer belgeler eklenir.

Ziraat Bankası Çalışanlarının Sosyal İmkanları
Ziraat Bankası ailesini oluşturan tüm çalışanlarımız çeşitli sosyal hak ve olanaklardan yararlanmaktadır. Bankamız çalışanları ve bakmakla yükümlü oldukları aile fertleri, İdari, Sosyal ve İletişim Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından yürütülen sağlık hizmetleri işlemleri çerçevesinde, hem Bankamız bünyesindeki sağlık ünitelerinden yararlanabilmekte, hem de diğer resmi ve özel sağlık kuruluşlarından hizmet alabilmektedir. İstanbul, Ankara ve İzmir’de çalışan personelimiz için servis imkanı bulunmaktadır. Tüm çalışanlarımıza öğle yemeği imkanı tanınmaktadır. Görev yerinde; Bankamıza ait lojmanların bulunması halinde, ihtiyaç duyan personelimize, belli kurallar dahilinde lojman tahsisi yapılabilmektedir. Ankara ve İstanbul’da bulunan kreş-yuvalarımızdan personel çocukları faydalanabilmektedir. Didim Akbük’te bulunan kampımız yaz ayları boyunca personelimize hizmet vermektedir.

Ziraat Bakası İş Başvurusu
Ziraat Bankası personel alımı ve iş başvurusu konusunda Ziraat Bankası Resmi Web sitesi üzerinden İnsan Kaynakları’ndan yararlanabilirsiniz.

ziraat bankas 2011 personel alm

89 YORUMLAR

 1. 1988 ardahan/göle doğumluyum. Kars’ta yaşıyorum.Kafkas üniversitesi turızm ve otel işletmeciliğini bitirdim dikey geçışle de İşletme 3.sınıfta okuyorum. Mugla üniversitesi öğrenci sarayında muhasebeci olarak çalıştım.Bilgilerınıze arz ederım.

 2. Meraba ben Leyla Öztürk anadolu üniv.Kamu yönetimi lisans mezunuyum.Bilgisayar ve ingilizce 2.kur sertifikam var işi öncelikle iyi yapacağıma inandığım için tercih ediyorum.Stresli ve riskli olduğunuda ama kendime ve insan ilişkilerine güveniyorum.ilgilenirseniz sevinirim.eğer isterseniz sizinle çalışmak isterim.İyi çalışmalar

 3. merhaba 4yillik isletme mezunuyum ben esra caliskan evliyim deneyimim yok ama bilgisayar kullanmasini biliyorum world excell gibi yazilimlari biliyorum sizinle calismak istiyorum

 4. İyi günler 1989 doğumluyum, hacettepe meslek yüksekokulu bilgisayar teknolojileri ve programlama 2010 mezunuyum.Bankanın biligisyar işlerinde çalışmak istiyorum.Ankara’ yaşıyorum.

 5. merhaba ben ayşegül 19 mayıs kimya mezunuyum.bankacılık deneyimim yok ama başka iş alanlarında deneyimim var bilgisayar sertifikam,eğitim danışmanlığı sertfikam var.ayrıca yüksek lisans yaptım..insan ilişkilerime çok güveniyorum.hırslı ve çalışkan biriyim sizinle çalışmayı çok istiyorum.ilgilenirseniz çok teşekkür ederim.

 6. merhabalar ben samsundan sevcan önlisans muhasebe mezunuyum aöf 4. sınıf işletme öğrencisiyim bilgisayar sertifikam var sizinle çalışmak mutluluk duyarım. şimdiden teşekkürler…

  • Merhaba ben andolu ünv.maliye mezunuyum .Şuan birşirkette önmuhasebeci olarak çalışıyorum bilgisayar sertifikalarım mevcut azimliyim ve öğrenme konusunda meraklıyım kısaca bu işi istiyorum.Sizinle çalışmayı gerçekten çok istiyorum ilgilenirseniz çok sevinirim.

 7. slm ben erdem 1986 doğumlu ankara keciören ıkametli özel güvenlık gorevlısıyım (sılahlı) 1 seneye yakın bu sektordeyım tecrubelı durust saygılı ısınde en ıyısı olabılmk ıstyıorumm ve sızınle calısmak ıstıyorum irtıbat numaram .. 05424033984

 8. Merhaba herkese ziraat bankasında çalışmanın gerçekten ayrıcalık olduğunu düşünen biri olarak uygun görülürse bende bu ayrıcalığı yaşamak isterim.Branşım sosyoloji ve banka sektöründe başarılı bir grafik çizeceğimden emin olabilirsiniz.İnsan kaynakları departmanında zevkle görev almaya ve işimi en iyi şekilde gerçekleştirmeye hazırım.Saygılarımı sunuyorum.

 9. 1990 hatay antakya doğumluyum.hatayda oturuyorum. bilgisayar sertifikam vardır.lise mezunuyum fakat şu anda açık öğretim işletme okuyorum.1.sınıtayım.ziraat bankasında çalışmak istiyorum.teşekkür ederim.

 10. 1991 yılında doğdum.hatay antakya da oturuyorum.mustafa kemal üniversitesi muhasebe bölümü mezunuyum.ayrıca eğitimime açık öğretim işletme 3.sınıf olarak devam ediyorum. bilgisayar sertifikam vardır.ziraat bankasında çalışmak isterim.teşekkürler..

 11. slm ben istanbulda ikametkah etmekteyım, 3 yıl güvenlik tecrübem bulunmakta, 3 yıldır atatürk havalimanında güvenlik görevlisi olarak çalışmaktayım,silahlı kımlık kartım bulunmakta,boy.1.96 yas 27 ziraat bankasında güvenlk memuru olmak istıyorum.ilginize teşekkür ederim.

 12. Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi mezunuyum.İstanbulda ikamet etmekteyim. Bankanızda 2 yıl staj yaptım.Bankanızda uygun görüldüğüm bir departmanda çalışmayı çok isterim.iyi çalışmalar…

 13. ben vedat yasin kılıç 2 yıllık sigortacılık mezunuyum ayrıca 4.sınıf işletme öğrencisiyim giresunluyum sigorta işini seviyorum bi iş tecrübem yok ama sizinle çalışmaktan onur duyarım ilginize teşekkürler

 14. bilgisayar proğramcılığı mezunuyum.şuan da da kamu yönetimi okuyorum.çalışma deneyimimde var.orta düzeyde ingilizce de biliyorum.bankanızda çalışmak istiyorum.lütfen cevap verin..

 15. merhaba ben serkan bilgisayar deneyim ve güvenlik yaka kartım var silahlı artvin de ikamet ediyorum 1984 doğumluyum 1.82 boyum var kpss den 75 puan andım ve sizinle çalişmaktan gurur duyarım : tel:0538.311.51.54

 16. 1988 doğumluyum.Önlisans büro yönetimi ve sekreterlik mezunuyum.3.sınıf AÖF’den işletme okuyorum. Bilgisayar sertifikam var sizin bankanızda çalışmak
  isterim..ÇOK TEŞEKKÜRLER

 17. İyi günler..Ben önlisan ithalat ihracat bölümü mezunuyum.Şube danışmanı,sağlık eğitmeni,seminer hocalığı yaptım.Ayrıca müdür yardımcılığı görevindede 2 yıl süreli tecrübem var.Uygun bulunan bir departman ve pozisyonda sizinle çalışmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.

 18. merhabalar ben cem 1987 doğumluyum 1.82 boyundayım istanbul güngörende ikamet etmekteyim 2 yıl güvenlik tecrüben vardır silahlı özel güvenlik sertifikam vardır ilgi ve alakanıza tşk ederim

  cep tel 05418893100

 19. Ege üniversitesi muhasebe mezunuyum Allianz Hayat ve Emeklilikte çalıştıktan sonra Teb ve iş bankası kanalıyla Anadolu Hayat ve Emeklilikte Bes uzman olarak şube içinde görev aldım.1 yıldır bir süredir HSBC genel müdürlük telefon bankacılığı müşteri hizmet yetkilisi olarak çalışmaktayım. Tüm bankacılık işlemleri ve banka ürünlerinin satışınıda gerçeklrştirmekteyim. Ziraat bankasında kariyerime devam etmek istiyorum.

 20. CELAL BAYAR UNİVERSİTESİ YEREL YÖNETIMLER 2007 MEZUNUYUM.
  VE ANADOLU UNIVERISTESI KAMU YÖNETIMI 2010 MEZUNUYUM ..
  BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ SERTİFİKAM VAR(MEB ONAYLI)
  1987 DOĞUMLUYUM..SEYAHAT ETME ENGELIM YOK BANA UYGUN DEPARTMANLARDA BANKANIZDA CALISMAYA HAZIRIM..

 21. 1989 doğumluyum istanbulda yasıyorum. abant izzet baysal üniversitesi muhasebe ve vergi uygulamaları mezunuyum,(ön lisans).eğitimime açıköğretim işletme fakültesi 3. sınıftan sürdüreceğim. ayrıca özel eğiitim merkezinde bilgisayarlı muhasebe eğitimi almış bulunmaktayım. bankanızda uygun pozisyonda çalışmak istiyorum. ilginize teşekkürler.

 22. 1987 Yozgat/Akdağmadeni doğumluyum. BOZOK ÜNV.muhasebe bölümünü sınıf,bölüm,okul 1.olarak tamamladım.Daha sonra ANADOLU ÜNV.3.sınıf işletme bölümünden ara vermeden devam ettim 2010 yılı mezunuyum.İşletme bölümünü okurken de 2yıl bim de personel olarak çalıştım.Şu anda ücretli öğretmenlik yapıyorum.Bİlgisayar İşletmenliği Milli Eğitim onaylı diplomamda var .Sizinle çalışmayı çok istiyorum olumlu yada olumsuz cevabınızı bekliyorum.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

 23. merhabalar van yüzüncü yıl üniversitesi myo mezunuyum dikey geçişle açıköğretim lisans mezunu oldum. uyugn bir işte çalışmak isterim.ilginize teşekkürler

 24. Bankacılık ve Sigortacılık Meslek Yüksek Okulu 2.Sınıf öğrencisiyim T.C. Ziraat Bankası adı altında çalışmaktan onur duyarım Saygılarımla

 25. meraba ben leyla çukurova üni. fizik bölümü mezunuyum sizinle çalışmak istiyorum bu 2011 mezunuyum bilgisayar sertifikam var. ortalamam 2.24 ve kpss puanım 76 ilginize teşekkür ederim.

 26. 1989 doğumluyum. Ankara’da oturuyorum. Gümüşhane Üniversitesi muhasebe mezunuyum. Bilgisayar kullanmayı biliyorum. Eğitimime açıköğretim 3. sınıftan devam edeceğim. Sİzinle çalışmak istiyorum. Şimdiden teşekkürler..

 27. 1978 hakkari /merkez doğumluyum.iktisat mezunuyum.bankanızdan herhargi bir servisinde çalışmak isterim.çok acilen iş arıyorum yardmcı olursanız sevinirim.
  Tel: 05364968931

 28. mrb.ege üniversitesi muhasebe bölümü mezunuyum.1989 dogumluyum ve istanbul başakşehirde ikamet ediyorum b sınıfı ehlıyete sahıbım.bankanızın herhangı bı subesınde calısmak ıstıyorum.saygılar. 0538 499 0277

 29. 1984 doğumluyum dumlupınar üniversitesi fizik bölümü mezunuyum bolu abant üniversitesinde tezli yüksek lisans yapıyorum sizin uygun göreceğiniz bir pozisyonda çalışmak istiyorum.

 30. Merhaba Ben Birol YANIKOĞLU 01.08.1984 Rize/Çamlıhemşin doğumluyum.Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Lisans mezunuyum.Erzurumda ikamet etmekteyim.Askerliğimi yaptım,ingilizce ve bilgisayar tecrübem var ayrıca Bankacılık konusundada deneyimim var. 3 yıla yakın Turkcell çağrı merkezinde çalıştım müşteri ilişkileri ve satış konusunda deneyimim var.Bankacılık konusunda gelişip kariyer yapmamda siz değerli yetkililer yardımcı olursanız çok sevinirim.
  Saygılar sunarım.

 31. merhaba ben de kamu yönetimi bölümü mezunuyum…bilgisayar sertifikam var ziraat bankasında çalışmak istiyorum alımlarda bizlere de yer verilmesini istiyorum.Tokatta ikamet ediyorum..

 32. MERHABALAR,
  BEN GULAY TERZI.1989 BULGARISTAN DOĞUMLUYUM.AFYONKOCATEPE UNIV PAZARLAMA MEZUNUYUM,HALENDE 3.SINIF ISLETME OKUYORUM.
  ILETISIM,BILGISAYARLI MUH. VE ISO KALITE SERTIFIKAM VAR.BANKANIZDA CALISMAK BENI ONURLANDIRIR.
  SAYGILARLA

 33. BEN 1986 DOĞUMLUYUM. BEN TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSTESİ MYO. ÖN LİSANS MEZUNUYUM. BENİM BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ VE OPERATÖRLÜĞÜSERTİFİKAM VAR. MS OFFICE PROGRAMLARI BİLİYORUM. İNGİLİZCEM İYİ DÜZEYDEDİR. TOKAT İŞKURDAN DA SERTİFİKAM VAR. BEN BANKANIZDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM.

 34. 1990 İSTANBUL DOĞUMLUYUM. İSTANBUL’DA İKAMET EDİYORUM. ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİVERSTESİ BİLGİSAYAR BÖLÜMÜ MEZUNUYUM. GARANTİ BANKSINDA 1 YIL STAJ YAPTIM, VE DAHA SONRADA 2 YIL MUHASEBE ÜZERİNE ÖZEL ŞİRKETLERDE ÇALIŞTIM. SORUMLULUK ALMAYI SEVİYORUM, ÇALIŞTIĞIM YERLERDE İSE ÇOK MEMNUN KALDIKLARI BİR PERFORMAS SERGİLEDİM. SİZİNLEDE ÇALIŞMAK İSTERİM..

  • Merhabalar ,yazınızı okudum garantide staj yaptım demişsiniz…bende satj programı için başvuru yaptım,,,orda bize 3 tane soru yöneltmişler ..sizi alırlarken neye gör aldılar prosedür …ben işletme okuyorum aynı zamanda benim için çok önemli cevabınız lütfen mailime yazarsanız çok sevinirim…soruları da gönderiyorum size siz bu soruları nasıl yanıtladınız..Anketteki soruları, aşağıdaki noktaları sırasıyla aktaracak şekilde cevaplaman gerekiyor. Anketlerin değerlendirilmesinin ardından uygun bulunan adaylar, Ankara ve İstanbul’da yapılacak Talent Camp seçmelerine davet edilecek.

   – Durum/olay neydi?

   – Nasıl hareket ettin?

   – Sonuç ne oldu?

   – Bugün olsa farklı yapacağın birşey olur mu?

   1-Çalıştığın / yer aldığın bir projeyi ve nasıl katkıda bulunduğunu anlatır mısın? (en fazla 1.000 karakter)

   2-Sana bir proje verildiğinde planlamasını yaparken önceliklerini neye göre belirlersin?Bir örnek üzerinden anlatır mısın?(en fazla 1.000 karakter)

   3-Genç Garantili Staj Programına neden katılmak istiyorsun?

   eğer yardımcı olursanız bana çok büyük bir iyilik yapmış olursunuz ….çook teşekkür ederim ..

 35. ADIM ŞAHİN İKİ YILLIK BİLGİSAYARLI MUHASEBE MEZUNUYUM ASKERLİĞİMİ YAPTIM BANKA EKONOMİ VE FİNANSTAN ANLARIM DÜNYADAKİ EN KÜÇÜK BİR OLAYIN YORUMLARIM SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM 05366554587

 36. merhabalar adım şahim iki yıllık bilgisayarlı muhasebe mezunuyum banka finas ve ekomiden anlarım dünyadaki bir oalayın bankaya ekonomiye etkisini önceden fark edebilirim örneğim altın fiyatlarının yükseleceğini dünyadaki olayların analizi ile 4 yıl önceden fark etmiştim sizinle çalışmak istiyorum05366554587

 37. MERHABA
  BEN AÇIKÖGRETİM FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 2009 MEZUNUYUM . MALİ MÜŞAVİR YANINDA 1.5 SENEDİR ÇALIŞIYORUM.BANKANIZ BÜNYESİNDE YAPILACAK ALIMLARDA YER ALMAK İSTERİM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

  İYİ GÜNLER

 38. Merhabalar….30/09/1972 Elmalı* Antalya doğumluyum.2007…2010 tarihlerinde sağlık ocaklarında Tıbbi sekreter olarak çalıştım.Antalya içindeki Ziraat Bankası ailelerinden birinde sekreter olarak çalışmak isterim .Sizde isterseniz…..

 39. merhaba 1991 doğumluyum.bu dönem aksaray/ortaköy meslek yüksek okulu bankacılık ve sigortacılık bölümünden mezun oluyorum ve bankanızda çalışmak istiyorm. şimdiden teşekkürler

 40. 1983 Adana/Ceyhan dogumluyum.Endüstri meslek lisesi mezunuyum.Silahlı özel güvenlik kimlik kartım var.Ayrıca bilgisayar sertifikam ve ehliyetim vardır.Boy:1.81 kilo:86 Sınav ve mülekatınıza katılmak istiyorum. tlf:0544 552 34 26

 41. Iyı günler; ben tokat gop ünv işletme bölümü mezunuyum fakat okulum 1 dönem uzadı yanı tam olarak şubat 2012 de mezun olacağım.geç mezun olmam tembelliğimden değil çok fazla sosyal ortamda yer almamdan kaynaklanıyor,çünki okulun yolunu unuttuğum olurdu bazen.ama çalışmayı çok severim ve uygun pozısyonlarda tokat şubelerınızde çalışmak isterim.şimdiden teşekkür ederim iyi günler…

 42. 1981 ünye ordu doğumlu 1999 ünye lisesi mezunu bilgisayar sertifikası güvenlik sertifikası mevcut olup çalışmaya musait Zıraat bankanızda çalışmak istiyorum 05379876518

 43. merhaba ben konyadan mehmet tosun lise mezunuyum askerligimi yaptım 24 yaşındayım (e) sınıfı ehliyetim ve (silahlı) güvenlik sertifikasına sahibim konyada şubelerinizin birinde şöför veye güvenlik olarak çalışmak istiyom ilgilerinize çok sevinirim,iyi çalışmalar.tel: 05307870695

 44. merhaba 1977 konya doğumluyum. iktisat fakültesi kamu yönetimi mezunuyum .ilköğretim 5. sınıfa kadar örgün öğretimde daha sonra açık öğretimde eğitimimi tamamladım .yaşıma bakıp neden bu kadar eğitim uzun sürdü demeyin evlenip 2 çocuk annesi olduktan sonra eğitimime devam ettim.çok azimli ve başarılı bir insanım .banakanızda görev almayı çok isterim teşekkür ederim.

 45. BEN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ İNSAN KAYNAKLARI BÖLÜMÜNDEN MEZUNUM.. KUSADASI KORUMAR OTELİNDE 30 İŞ GÜNÜ STAJ TECRÜBEM OLDU.. İNSAN KAYNAKLARI DEPARTAMANINDA ÇALISMAK İSTİYORUM CVP VERİRSENİZ SEVİNİRİM…

 46. 05 01 1987 kecıoren dogumluyum lise mezunuyum aktıf e sınıfı ehlıyetım bulunmakta kıler ankara magazacılıkda musahesebe gorevı yaptım bılgısayar operatorlugu muhasebe ve carı muhasebe deneyımım bulunmaktadır. bu buyuk sirketınız bunyesınde calısma olanagına talıbım sizin bünyenizde çalışarak kendimi geliştirmek istiyorummm…daha iyi seviyeye gelmek için azimle çalışmak istiyorum olumlu yada olumsuz goruslerınız ıcın cok tesekkur ederım
  ıkamet: kecıoren/ ankara
  tel no : 0554 848 67 97

 47. 1981 Giresun doğumluyum. yüksek okul mezunuyum .silahlı özel güvenlik sertifikası sahibiyim..5yıl özel güvenlik deneyimim var. (B)sınıfı sürücü belgem bulunmakta.Bankanız bünyesinde çalışmayı çok isterim bilgilerinize arz ederim. SAYGILARIMLA

 48. merabalar..ben izmirde ikamet etmekteyim.1988 doğumluyum.celalbayar univ.buro yonetimi ve sekreterlik bolumu 2010 mezunuyum..bilgisayar ve ingilizce sertifikaalrım var.sizinle çalışmaktan gurur duyarım..teşekurler..05364215853

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here