Ziraat Bankası bu yıl toplamda 4500 eleman alımı yapmayı planlıyor. Brüt maaş 1400 lira ve çalışanlar bir yıl kapsamında ikramiye ve temettüler ile toplam 18 maaş alıyorlar. Bankacılık sektöründe çalışmak isteyenler için oldukça iyi bir fırsat.

Çağlar, 2010 yılı faaliyetleri ve 2011 yılı beklentileriyle ilgili bir basın toplantısı düzenledi. Rekabet Kurumu’nun 8 bankayı içine alan soruşturmasıyla ilgili bir soru üzerine, Ziraat Bankası’nın da başlangıçta ön incelemeye tabi tutulduğunu belirtti. Çağlar, “Rekabet Kurumu bizim de kapımızı çaldı.  Hatta alışık olmadığımız tarzda bilgisayarlarımıza müdahale ettiler. Bütün ekranlarımız¹ taradılar. Ama soruşturmanın içinde inceleme boyutuyla kaldık, olumsuz bir durum tespit edilmedi” dedi.

Bankanın 2010 yılında brüt 4 milyar 469 milyon lira, net 3 milyar 713 milyon  lira kar elde ettiğini söyleyen Çağlar, 74 şube açarak Türkiye genelinde toplam bin 379 şubeye  ulaştıklarını belirtti. Çağlar, şubelerin 420 tanesinin bulunduğu yerde başka  bankaların bulunmadığını söyledi.

Kaynak: Hürriyet

ziraat bankası temizlik elemanı, ziraat Bankası temizlik elemanı kadro, işkur kaloriferci alımı, ziraat bankası temizlik kadro, marmara temizlik ziraat bankası