ANADOLU BANK PERSONEL ALIMI, İŞ BAŞVURUSU

Bankalar büyümelerine hız kesmeden devam ediyorlar, durum böyle olunca da sürekli yeni şubeler
açılıyor ve dolayısı ile yeni personel alımına gidiliyor. Birçok popüler banka 2011 yılında da personel alımı yapacağını duyurdu, bankacılık sektöründe çalışmak isteyen adaylar söz konusu bankaların iş ilanlarını takip edebilir, internet üzerinden kolayca iş başvurusu yapabilirler.

Аnadolu Bank şu anda 86 şubede toplam 1840 personel çalıştırıyor. Bunların %49’u bayan %51’i ise erkek personel. Yine bu sayı içerisinde lisans mezunlarının oranı %78 lise mezunlarının oranı ise %22.

Deneyimli ve deneyimsiz tüm adayların istenen şartları karşıladıkları takdirde Anadolu Bank bünyesinde çalışma fırsatı bulunuyor. Deneyimli adaylar alanında uzman kişiler arasından seçilirken deneyimsiz adaylar için farklı kariyer başlangıç pozisyonları mevcut, asistan, müfettiş yardımcılığı ve management trainee.

Anadolu Bank bünyesinde sosyal haklar

– Tüm personele sağlık sigortası
– Genel müdürlük personeline servisten yararlanma olanağı
– Aylık yemek fişi
– Hizmetli personele 2 kez kıyafet yardımı

Maaş ve Ücretlendirme

Anadolu Bank çalışanların ücretlendirmesini eğitim durumu, yabancı dili, sektör tecrübesi ve yetkinlikleri üzerinden hareket ederek yapmaktadır.  Kısacası maaşınız kapasitenize bağlı olarak değim göstermekte.

Anadolu Bank açık pozisyonlar ve iş başvurusu

Banka bünyesindeki açık pozisyonları ve iş ilanlarını buradan takip edebilir, buradan da genel başvuru yapabilir veya açık pozisyonlara başvurabilirsiniz.

anadolubank is ilanlari, anadolubank personel alimi