Avea Çağrı Merkezi Personel Eleman Alımı

Avea yeni bir çağrı merkezi kurmak amacıyla harekete geçti. Söz konusu çağrı merkezi Bingöl’de kurulacak ve elemanpersonel alımı kapsamında 300 kişiye iş sağlayacak.

Erzincan’da da bir çağrı merkezi olan Avea Bingöl çağrı merkezinin de açılması çalışmaya başlamasıyla birlikte yıl sonuna kadar iki çağrı merkezinde toplam 850 kişilik personel alımı yapmış olacak.

Avea Bingöl Çağrı Merkezi ilk aşamada 60 kişilik eleman alımıyla faaliyetine başlayacak ve kısa süre içerisinde çalışan sayısını 350 elemana çıkaracak.

AVEA Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat; “ Erzincan ve Bingöl deki Çağrı Merkezlerimiz ile müşterilerimizin hayatına değer katarken bölge için de ciddi bir iş imkanı yaratmaktan heyecan duyuyoruz. Nitekim; bölgenin değerli iş gücü potansiyelini dikkate alarak, doğu bölgelerine yatırım yapmanın, ekonomik canlanmaya da büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz. Yıl sonunda istihdam rakamımız Erzincan ve Bingöl çağrı merkezleri ile 850 kişiyi bulacak. Alt yapı yatırımlarımız 2011 ikinci yarıda da hız kesmeden devam edecek.” diye konuştu.

bingol avea cagri merkezi

Son Güncelleme: 17 Ekim 2012 Çarşamba 01:44