Türkiye’nin önde gelen GSM operatörlerinden olan AVEA, eleman, personel, işçi alımı yapmaya devam ediyor. Günden güne yeni şubeler açarak büyümesini sürdüren AVEA önümüzdeki dönemde de personel ve eleman alımı yapmaya devam edecek.

Türkiye’nin ilk ve tek GSM 1800 operatörü olan Avea, 2004 yılında kurulmuştur. 12 milyona yaklaşan aboneye sahip olan Avea, Türkiye’nin en genç ve yenilikçi mobil iletişim operatörüdür. Yeni nesil şebekesi ile Türkiye nüfusunun % 95’ine hizmet veren şirket, “Avea” markası ile gerek kurumsal gerekse bireysel hizmetleriyle hızla büyümekte, gerek teknoloji ve altyapıya, gerekse yönetim ve 2.430 çalışanına sürekli olarak yatırım yapmaktadır. 187 ülkede 508 operatörle serbest dolaşım anlaşması bulunan Avea, serbest dolaşım ortaklıklarını artırmaya devam etmektedir. Avea, müşteri ihtiyaçlarını birincil önceliğe yerleştirerek, onlara en kaliteli hizmeti sunan öncü şirket olma vizyonu ile müşterilerine son teknolojinin yanı sıra yenilikçi ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

AVEA bünyesinde birçok farklı pozisyonda çalışmak mümkün.

Avea iş ilanları, Avea iş başvurusu ve Avea iş başvuru formu: Avea’ya iş başvurusu yapmayı düşünen adaylar Avea iş ilanlarını www.aveakirmizikusak.com adresinden takip edebilir, söz konusu iş ilanlarını inceleyerek iş başvuru formunu doldurabilirler.