Avea Personel ve Eleman Alımı – 1000 Kişilik Personel Alımı

Türkiye’nin önde gelen 3 büyük Gsm operatöründen olan Avea 2012 yılında 1000 kişilik eleman ve personel alımı gerçekleştirmeyi planlıyor. Avea 3000 kişilik mevcut çalışan kadrosunda genişletmeye giderek 2012 yılında 500 çağrı merkezi eleman alımı, 500 de  pazarlama, IT, insan kaynakları, finans, kurumsal iletişim alanlarında görevlendirmek üzere eleman ve personel alımı yapacak.

Avea’da gençlere staj imkanı – AveaMasters
Mobil iletişim sistemleri, dijital pazarlama başta olmak üzere GSM ve bilişimsektörlerinde kendini geliştirmek isteyenüniversite öğrencilerine destek olmak, onlara istihdam ve staj imkanı sağlamak amacıyla Avea Kırmızı Kuşak’ı başlatan Avea,2012’de bu programını yeniledi. AveaMasters adını alan programla gençleri daha kapsamlı bir eğitim ve deneyim sürecinin beklediğini dile getiren Avea İnsan Kaynakları Grubu Kıdemli Direktörü Bahattin Aydın, beş yılda 550 gence staj, 131’ine de çalışmafırsatı sunduklarını belirtiyor. Geçen yıl toplam 12 bin başvuru aldıklarını söyleyen Aydın, her yıl gençlerden aldıkları geri bildirimlerle hem şirketi hem de uygulamalarını revize ettiklerini vurguluyor. Gençlerin fikirlerine önem verdiklerinin altını çizen Aydın, AveaMasters sayesinde yetenekli ve başarılı gençlerle tanışmaktan ve onları istihdam etmekten memnun olduklarını dile getiriyor. “Bu program sonunda her yıl 80 öğrenciyi stajyer, 30’unu da çalışan olarak kadromuza katıyoruz” diyen Aydın, bu sayıların öğrencilerin yeteneklerine göre artabileceğinin de sinyalini veriyor.

Avea 2012 Eleman ve Personel Alımı
AveaMasters dışında üç bin kişilik mevcut çalışan kadrosunu 2012’degenişletmeye devam edeceklerini söyleyen Bahattin Aydın, 500 kişiyi çağrı merkezlerine, 500’ü de pazarlama, IT, insan kaynakları, finans, kurumsal iletişim gibi şirketin çeşitli departmanlarında görevlendirilmek üzere toplam bin kişiyi istihdam edeceklerini belirtiyor. Şirkette kurumiçi atama yöntemini de uyguladıklarını ifade eden Aydın, yeni bir pozisyon açıldığında ilk önce kendi çalışanlarının haberdar edildiğini vurguluyor.

Avea İnsan Kaynakları, Avea İş Başvurusu
Avea’ya iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar Avea internet sitesi üzerinden İnsan Kaynakları’na ulaşabilir, e alım sürecini inceleyebilir ve iş başvurusunda bulunabilirler.

avea çağrı merkezi iş ilanları

Son Güncelleme: 28 Ocak 2019 Pazartesi 05:34