AVİVASA Personel ve Eleman Alımı İş Başvurusu

Avivasa yeni personel ve eleman alımı yapmaya devam ediyor...

AVİVASA EMEKLİLİK VE HAYAT sektörde bilinen isimlerden biri. Şirket bir önceki yılında yaptığı personel alımları ve çalıştırdığı kişi sayısıyla sektörde istihdam yaratan şirketlerin başında geldi. AvivaSA tarafından yapılan açıklamada yeni yılında da personel alımı yapılacağı ve 350 kişinin daha AvivaSa Emeklilik ve Hayat bünyesine katılacağı belirtildi.

Yeni personel alımları şu bölge ve pozisyonlar kapsamında gerçekleştirilecek: İstanbul, Ankara, Adana, Bursa, İzmit, Eskişehir, Muğla ve Marmaris şehirlerinde direkt satış ve banka sigortacılığı satış kanallarına, finansal danışman ve şubeler sigorta yöneticisi pozisyonlarına yeni eleman alımları yapılacak.

AvivaSA, e alacağı adaylarda takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, iletişim becerileri gelişmiş ve kurum kültürü ile uyum özelliklerine sahip olmaları şartı arıyor. Bu şartlara sahip adaylar temel yetkinlikler konusunda yapılacak bir mülakata alınacak. Satış kadroları için bireysel emeklilik mevzuatı çerçevesinde uygun meslek yüksek okulu bölümlerinden mezun ya da lisans mezunu, araştırmacı, ikna ve iletişim becerileri yüksek, satış alanında kariyer hedefleyen, kişisel motivasyonu yüksek, müşteri duyarlılığına sahip, empati yeteneği gelişmiş, sürekli gelişime inanan, etik ve profesyonel tutuma sahip adaylar tercih edilecek.”

AvivaSA İş Başvurusu: Yapılan açıklamada adayların iş başvurularını ”www.kariyer.net” üzerinden yapabilecekleri belirtildi. Öte yandan adaylar AvivaSa Emeklilik ve Hayat’ın resmi web sitesinde insan kaynakları bölümü altında açık pozisyonları görebilir, iş başvuru formuna ulaşabilir ve genel iş başvurusunda bulunabilirler.