Bankalar 2013 yılında olduğu gibi 2014 yılında da büyümeye, Türkiye çapında yeni şubeler açmaya ve yeni banka personel alımı yapmaya devam edecekler. Türkiye’de faaliyet gösteren bankalar 2014 yılı iş ve insan kaynakları personel alım planlarını yaptılar. Global ve ekonomik belirsizliklere rağmen Türk bankalarının büyümeye devam etmesi beklenirken bu büyüme kapsamında yeni açılan şubelere de binlerce banka elemanı alımı yapılması öngörülüyor.

Bank Asya 2014 İnsan Kaynakları Personel Alımı
Bank Asya’nın bugün itibariyle bir tanesi yurtdışında olmak üzere  281 şubesi bulunuyor. Banka sene sonuna kadar olan yaklaşık 1 buçuk aylık süreçte ise henüz şubesi bulunmayan illerin de aralarında bulunduğu lokasyonlarda 20 şube daha açarak toplam sayıyı 300′e çıkartmayı planlıyor. 2014 yılında ise 50 yeni şube açma planları bulunan Bank Asya Türkiye nüfusunun yüzde 97′sine hizmet sunuyor. Şube verimliliğini öne çıkartan Bank Asya’da personel sayısı halen 5 bin 184 kişi. 2013 yılında açtıkları yeni şubelere ağırlıklı banka içi personelini yönlendiren Bank Asya 2014 personel alımına da devam edecek. 2014 yılında yeni açacağı şubelere personel alımı yapacak olan banka önümüzdeki yıl boyunca toplam 500 yeni banka elemanı alımı gerçekleştirecek.

Bank Asya 2014 İş Başvurusu
Bank Asya bankacılık personel alımlarından yararlanmak siteyen adaylar bankanın kariyer – insan kaynakları bölümü üzerinden veya İK portalları üzerinden bankanın iş ilanlarına iş başvurusunda bulunabilirler.