Batman, Şırnak, Siirt Personel Alımı – Dika

Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak illeri ve bu bölge kapsamında hizmet veren Kalkınma Ajansı personel alımı kapsamında yine bu illerde görevlendirilecek elemanlar alacak. Buna göre söz konusu personel alımları kapsamında 1 adet iç denetçi, 1 adet hukuk müşaviri, 10 adet uzman, 1 adet bilgi lem görevlisi ve 1 adet finansman bütçe ve muhasebe görevlisi işe alınacak.

TR3 bölgesi olarak adlandırılan Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak illerine hizmet veren Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) personel alımı yapacak.

Alınan bilgiye göre, kurum, 1 adet iç denetçi, 1 adet hukuk müşaviri, 10 adet uzman, 1 adet bilgi işlem görevlisi ve 1 adet finansman bütçe ve muhasebe görevlisi alımı yapılacak. Uzman personel başvurusu için, gıda mühendisliği, maden mühendisliği, ziraat mühendisliği hukuk, iktisat, maliye, işletme, kamu yönetimi, uluslararası ilişkiler, istatistik, matematik, sosyoloji, mimarlık, şehir ve bölge planlama ve mühendislik bölümlerinden mezun olma şartı aranıyor.

Başvurular 10 Eylül 2012- 21 Eylül 212 tarihleri arasında yapılacak. Sınav ise 1 Ekim 2012 tarihinde gerçekleştirilecek.

memur alimi batman