Bayraktar Holding Personel Alımı İş Başvurusu

Türkiye’de önemli holdingler arasında yer alan ve günümüzde inşaat, otomotiv ve otomotiv yan sanayi alanlarında faaliyet gösteren Bayraktar holding bünyesinde çalışmak isteyen adaylar firmaya genel iş başvurusu yaparak personel alımlarından yararlanabilirler.

BAYRAKTAR HOLDİNG 
Bayraktar Grubu’nun temelleri 1958 yılında Kayseri’de otomotiv yedek parça ticareti girişimiyle atılmıştır. Bayraktar Grubu bugün, gayrimenkul geliştirme ve otomotiv ile otomotiv yan sanayi alanlarında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak çalışan bir sanayi ve ticaret kuruluşu grubudur.

Citroen, Subaru, Infiniti ve Yokohama Lastiklerinin Türkiye distribütörlüğünün yanı sıra, İzmir’de otomotiv yan sanayi üzerine üretim yapan Ege Endüstri ve Tic.A.Ş. ve Ege Fren San. ve Tic.A.Ş. de grup şirketleri arasındadır. Bayraktar Holding 1997 yılından bu yana İzmit Outlet Center’in letmeciliğini de yapmaktadır.

Bayraktar, 2013 yılı sonu itibariyle, ikisi yabancı ortaklı olmak üzere toplam 7 şirketi, 926 milyon doları aşan cirosu ve 1100 çalışanı ile Türkiye’nin önde gelen saygın grupları arasında yer almaktadır.

BAYRAKTAR HOLDİNG GENEL İŞ BAŞVURUSU
Bayraktar Holding’te ve faaliyet gösterdiği alanlardaki şirketlerden birinde çalışmak isteyen adaylar firmanın genel başvuru ilanına insan kaynakları portalları üzerinden veya firmanın web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümü altında ulaşabilir, iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirsiniz.