Belediye Personel Alımı, Mimar ve Ziraat Mühendisi

belediye_personelDenizli Çivril Belediyesi bünyesinde görevlendirmek üzere yeni personel alımı yapıyor. Söz konusu Çivril Belediyesi personel alımı kapsamında 3 adet yeni personel alımı düzenlenecek.

Belediye personel alımı kapsamında 1 adet avukat, 1 adet ziraat mühendisi ve 1 adet mimar alımı yapılacak. Göreve başlayan adaylar sözleşmeli personel statüsü kapsamında çalışacaklar.

Temel başvuru şartı olarak mimar pozisyonuna başvuracak adaylar için mimarlık bölümünden mezun olmak, ziraat mühendisleri için ziraat fakültelerinden mezun olmak ve avukatlar için hukuk fakültesinden mezun olma şartları aranıyor.

Diğer yandan söz konusu personel alımına iş başvurusunda bulunan adaylar değerlendirmeler sonrası sözlü sınava tabi tutulacaklar.

Başvurular Belediyeye
Gerekli iş başvuru şartlarını taşıyan adaylar 18 – 22 Ocak tarihleri arasında Çivril Belediyesi İnsan Kaynakları müdürlüğü gerekli başvuru belgeleri ile iş başvurusu yapabilicekler. Değerlendirmeler sonrası başarılı bulunan adaylar 25 Ocak tarihinde sözlü sınava tabi tutulacaklar.

ziraat mühendisi alımı 2019 kariyer

Son Güncelleme: 12 Ocak 2016 Salı 03:45