Bilnet Baskı Sistemleri’nin uzman satış kadrosunda şu an 22 kişi görev alıyor. Satış kadrosu, kurumsal firmalar ile Bilnet arasındaki iletişimi kurmak ve bu firmaların siparişlerini almaktan sorumlu… 2010’da sağladığı büyüme doğrultusunda uzman satış ekibine 8 kişi katan firma, bu yıl 5 kişiyi daha e alarak satış ekibini genişletmeyi düşünüyor.

Satış kadrosu için dışa dönük, insanlarla kolay iletişime geçen kişiler tercih ediliyor. Bunun yanı sıra eğitimli, sektörü bilen, prezantabl, daha önce satış tecrübesi olan ve işlerini severek yapan adaylar işe alma kararında etkili oluyor. Sorumluluklarını bilen ve görevlerini iyi yapan çalışanları ödüllendirdiklerini belirten Bilnet Genel Müdürü Halim Başpınar, satış grubunda kariyerlerini daha ileri taşımak isteyenler için yönetici pozisyonlarının açık olduğunu söylüyor.

Sektörde satıştan yöneticiliğe, hatta genel müdürlüğe yükselen birçok kişi olduğunu ifade eden Başpınar, “İşini severek yapan, konusuna hakim olan, yılların getirdiği deneyimin yanına sektördeki son gelişmeleri takip etme pratiğini koyan kişinin bu sektörde önünün açık olduğunu düşünüyorum” diyor.

bilnet iş ilanları, baski isci alimi