Türkiye’nin market zincirleri alanında perakende devlerinden biri haline gelen BİM marketleri halka ucuz ve kaliteli ürünler sunmanın yanında ekonomi alanında istihdama da önemli katkı sağlıyor. BİM merkezleri ve marketlerinde hali hazırda çalışan personel ve eleman sayısı oldukça fazla olmak birlikte her yıl yeni açılan marketlere de yeni iş ilanları kapsamında yeni personel ve eleman alımları yapılmaya devam ediliyor.

Bu yılda da BİM gerek merkezler, gerekse marketler bünyesinde yeni eleman ve personel alımlarına devam edecek. Peki BİM bünyesinde çalışmak ve iş başvurusu yapmak isteyenler bunu nasıl yapabilir, iş ilanlarına nereden ulaşabilirler…

BİM Personel ve Eleman Alımı İş Başvurusu 2023 İş İlanları

BİM marketler zinciri perakende alanında iş yapan önemli markalardan biri olarak her yıl ihtiyaçları kapsamında yeni eleman ve personel alımlarına devam ediyor.Türkiye’nin önde gelen perakende mağazalar zincirinden biri olan BİM, resmi kariyer sayfası üzerinde eleman alımına devam ediyor. Mağaza elemanı, perakende satış elemanı, mağaza mal kabul personeli, taze gıda personeli, kasa reyon personeli gibi çeşitli kadrolara eleman alan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.ilanlarını haberimizde bulabilirsiniz. Aşağıdaki linklere ve başvuru formuna tıklayıp iş başvurunuzu rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca İŞKUR’da “İşyeri Ünvanı” kısmına BİM yazarak güncel ilanları görebilir, İŞKUR üye bilgilerinizi girerek ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

İŞKUR Üzerinden BİM İş İlanları ve İş Başvurusu

BİM bünyesindeki pozisyonlara İŞKUR üzerinden başvuru yapmak da mümkün. BİM açık iş ilanlarına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar İŞKUR üzerinden söz konusu açık pozisyonlara ilişkin iş ilanlarına ulaşarak iş başvurusu gerçekleştirebiliyorlar. Peki İŞKUR üzerinden BİM’ iş ilanlarına nasıl ulaşacak, nasıl başvuru yapacaksınız. Bu da oldukça basit. Ayrıca İŞKUR‘da “İşyeri Ünvanı” kısmına BİM yazarak güncel ilanları görebilir, İŞKUR üye bilgilerinizi girerek ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

BİM’in En Çok Alım Yaptığı Pozisyonlar Neler?

BİM ihtiyaçları kapsamında özellik belli başlı pozisyonlarda daha fazla personel ve eleman alımı gerçekleştiriyor. Bu elemanlar özellikle BİM marketler zinciri bünyesindeki operasyonların devamı için oldukça önemli. Bakıldığı zaman BİM en fazla; DEPO PERSONELİ, MEYVE SEBZE HAL SATIN ALMA SORUMLUSU, SİPARİŞ ve STOK YÖNETİMİ YETKİLİSİ, SATIN ALMA ASİSTANI, KATEGORİ ASİSTANI, KASA ve REYON PERSONELİ alımı gerçekleştiriyor. BİM bünyesindeki bu pozisyonlarda açık iş ilanlarına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar gerek resmi site üzerinden gerekse İŞKUR üzerinden iş başvurusu yapabilirler.