Bilindiği üzere A101 ve BİM markaları adı altında faliyet gösteren market zincirleri Türkiye’nin her bir yanına yayılmış durumda. Türkiye’nin 81 ilinde ve pek çok ilçesinde faliyet gösteren söz konusu marketler buralara hizmet götürürken diğer yandan da faliyet gösterdikleri yerlerde yapmış oldukları personel alımları ile binlerce kişiye iş sağlayarak istihdama destek veriyorlar.

Yeni yılda da BİM ve A101 markaları gerek hali hazırdaki şubelerine gerekse yeni açacakları şubelerde çalışacak yeni personel ve eleman alımı yapmaya devam edecek ve çok sayıda yeni personel alımı gerçekleştirecek.

BİM ve A101 Marketleri Personel ve Eleman Alımı

Türkiye’nin her bir köşesinde iş yapan A101 ve BİM marketleri ihtiyaçları doğrultusunda mağazalarında çalışacak eleman ve personel alımı yapmaya devam ederken Türkiye’de perakende sektöründe istihdama katkı sağlayan önemli markalar arasında öne çıkıyorlar. Hali hazırda binlerce kişiye iş sağlayan iki market zinciri önümüzdeki dönemde depo sorumlusu, ofis elamanı ve kasiyer kategorilerinde yeni işçi alımı yapmaya devam edecek. İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar için en önemli başvuru şartları ise en az ilk okul mezunu olmak ve gelişime açık olmak olarak belirlenmiş. Perakende market sektöründe çalışmak istiyorsanız size de BİM ve A101 iş ilanlarına iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Elaman Alımı Yapılan Kadrolar

Türkiye genelinde çok sayıda mağazaya ve lojistik merkezine sahip olan BİM ve A101 marketler zincirleri pek çok farklı kategoride eleman ve personel alımı gerçekleştiriyor. Buna göre söz konusu iki marka; Taze Gıda Personeli, Kasa Reyon Personeli, Mağaza Personeli (Engelli) İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya Bölge Kasa Reyon Personeli, Depo Personeli, İşe Alım Asistanı, (engelli)satış Elemanı, Muhasebe Personeli, Kişisel Bakım Personeli, Perakende Satış Elemanı, Kozmetik Personeli, Unlu Mamüller Personeli, Meyve-sebze Personeli, Et-şarküteri Personeli, Kasa Reyon Personeli alımı gerçekleştiriyor.