Türkiye’nin çağrı merkezi alanında önemli isimlerinden biri olan CMC personel alımları kapsamında çağrı merkezlerinde çalıştırmak üzere yeni eleman alımları yapacak. Buna göre söz konusu çağrı merkezi eleman alımlarının sayısı yeni yatırımlar kapsamında 1500 kişiyi bulacak.

Şanlıurfa CMC Çağrı Merkezi Eleman Alımı – 1500 Eleman Alınacak
Türkiye’nin en büyük dış kaynak çağrı merkezlerinden biri olan CMC, Anadolu’daki yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor. Şirket, Şanlıurfa’da 15 milyon TL yatırımla açacağı çağrı merkezinde bin 500 Şanlıurfalı genci istihdam etmeyi planlıyor. CMC Şanlıurfa Çağrı Merkezi, yüksek standartlar ve ileri teknolojik altyapının yanı sıra, bulunduğu çevre ve doğa ile uyumlu, yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanıldığı yeşil bina olarak tasarlanıyor.

Malatya CMC Çağrı Merkezinde 1500 Eleman Çalışıyor
CMC Genel Müdürü Metin Tarakçı,”Şanlıurfa’daki çağrı merkezi yatırımımızın hem bölgeye hem de sektörümüze yeni bir soluk getireceğine inanıyoruz. İlk Anadolu yatırımımız olan Malatya’da, 2009 yılında 250 kişilik bir ekiple hizmet sunmaya başlamıştık, bugün Malatya’da bin 500 kişiyi istihdam ediyoruz. Aynı gelişimi, bölge halkının ve iş ortaklarımızın katkılarıyla Şanlıurfa’da da sağlamayı hedefliyoruz. Çağrı merkezimiz gençlerimize sağladığı iş imkanlarıyla birlikte, bölgedeki pek çok vatandaşımıza ekonomik değer yaratacaktır. Sektörümüzün Anadolu’da büyümesi için sunulan teşvik imkânlarından yararlanarak, açacağımız yeni merkezlerle istikrarlı büyümemizi sürdürmeyi hedefliyoruz” şeklinde konuştu.