Bankalar büyümelerine hız kesmeden devam ediyorlar, durum böyle olunca da sürekli yeni şubeler açılıyor ve dolayısı ile yeni personel alımına gidiliyor. Birçok popüler banka 2011 yılında da personel alımı yapacağını duyurdu, bankacılık sektöründe çalışmak isteyen adaylar söz konusu bankaların iş ilanlarını takip edebilir, internet üzerinden kolayca iş başvurusu yapabilirler.

DENİZBANK Genel Müdürü Hakan Ateş, 2011 yılında 80 şube açmayı hedeflediklerini belirterek yeni şubelerden 30 tanesinin tarım ağırlıklı şubeler olacağını ifade etti. Ateş, ‘Bugün itibarıyla yaklaşık 9 bin 500 çalışanımız var. 2011′de çalışan sayımızı 10 bin 800′e çıkarmayı planlıyoruz’ dedi. Denizbank’ın yurtdışı büyüme planlarını da aktaran Ateş, şunları söyledi: ‘Rusya ve Avusturya’da belirli bir büyüklüğe ulaşmış halihazırda iki adet bankamız var. Bu bankalar da çevre ülkelerde şube ağlarını büyütüyor. Bunun yanında Denizbank olarak Türkiye’nin yakın coğrafyasında Denizbank’ın gelişmesine artı değer yaratabilecek satın alım fırsatlarını değerlendiriyoruz.’

Denizbank iş başvurusu ve iş başvuru formu

Adaylar Deniz Bank’a iş başvurularını Denizbank İnsan Kaynakları Departmanından yapabilir iş başvuru formuna ulaşabilirler.