Denizbank Personel Eleman Alımı, Denizbank İş Başvurusu

Bankalar büyümelerine hız kesmeden devam ediyorlar, durum böyle olunca da sürekli yeni şubeler açılıyor ve dolayısı ile yeni personel alımına gidiliyor. Birçok popüler banka 2013 yılında da personel alımı yapacağını duyurdu, bankacılık sektöründe çalışmak, banka personel ve eleman alımlarından yararlanmak isteyen adaylar söz konusu bankaların iş ilanlarını takip edebilir, internet üzerinden kolayca iş başvurusu yapabilirler.

Bankalar son yıllarda personel alımları konusunda ciddi adımlar attılar ve on binlerce banka eleman alımı gerçekleştirdiler. Özellikle bankaların her yıl artan yeni şube sayıları banka personel alımlarında oldukça etkili oldu. 2013 yılı da banka personel, eleman ve memur alımları konusunda hareketli bir yıl olacak. Birçok banka 2013 yılında yeni şubeler açarak yine binlerce personel ve eleman alımı yapmayı planlıyor.

Denizbank Personel ve Eleman Alımları

2013 yılında yeni şubeler açarak personel alımı yapacak olan bankalardan biri de Denizbank. Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, 2013′te 1400 banka elemanı alımı yapacaklarını açıkladı. 2012 yılında 1500′ün üzerinde banka personel alımı yapan Denizbank, 2013 yılında yurtdışında 10 şube açarak yurtdışı eleman alımı da yapacak. Yeni şube açılışları gerçekleştireceklerini, 40 civarında yurt içinde, 10 tane de yurt dışında şube açacaklarını ifade eden Ateş, ”Yeni şubelerle birlikte 1400 kişi alacağız. Arkadaşlar 1.370 diyor ancak, her seferinde bu hedefleri geçiyoruz. O nedenle 2013 yılında 1.400 kişi alacağız. Bu yıl da 1.500′ün üzerinde eleman aldık. Yeni denizci ve kaptanlarımız var şimdi. Her yıl yüzde 15-20 arasında personel tekrar içeri giriyor, büyüyoruz” şeklinde konuştu.

Denizbank İş Başvurusu, İş Başvuru Formu

Denizbank’ta çalışmak ve Denizbank personel alımlarını değerlendirmek isteyen adaylar Denizbank’a iş başvurularını iş başvuru formu doldurarak yapabilirler.

denizbank personel alımı, eleman alımı, denizbank iş başvurusu, denizbank gişe memuru alımı, denizbank güvenlik görevlisi alımı

bankalarda çaycılık işi için nereye başvurulur, banka temizlik iş ilanları, denizbank i bavurusu, banka iş ilanları, denizbanktacalismak

Son Güncelleme: 16 Nisan 2013 Salı 21:41