Karahayıt’ta faaliyet gösteren Colossae Termal Hotel’in sahibi Abdurrahman Karamanlıoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, mevcut tesislerin dışında, yeni bir otel yatırımıyla Denizli’yi ”dünya markası” yapma çabalarına katkı sağlayacaklarını söyledi.

Denizli’de yatırımlarını sürekli geliştirdiklerine, son 6 ay içinde, bu proje dışında mevcut otellerine triplex villalardan oluşan 10 bin metrekare kapalı alan ilave ettiklerine dikkati çeken Karamanlıoğlu, bunlardan birinde ”Hayalet Sürücü 2” filminin çekimleri için Pamukkale’ye gelen ünlü Hollywood yıldızı Nicolas Cage’i ağırladıklarını hatırlattı.

Colossae Termal Otel Genel Müdürü Şeref Karakan da, 600 yataklı 5 yıldızlı yeni otel yatırımı için 30 bin metrekarelik arsa alındığını, tesisin tamamen sağlık alanında ve termal tedaviye yönelik planlandığını kaydetti.

Yatırım için proje çalışmalarının devam ettiğini bildiren Karakan, inşaata bu yılın eylül ya da ekim aylarında başlanacağını, tesisin iki yıl içinde de hizmete açılmasının planlandığını söyledi.

Kaynak: Patronlar DÜnyası

denizli otel iş ilanları, denizli hotel is ilanlari, denizli iş ilanları, pamukkale otel iş ilanları