Öğretim Elemanı Alım İlanı

Yeni eğitim yılında da üniversiteler akademik personel alımı yapmaya devam ediyorlar. Birçok üniversite akademik alanda eğitim elemanına ihtiyaç duyuyor, iş öğretim elemanı alımı yapacak olan üniversiteler…

Abdullah Gül Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Pamukkale Üniversitesi ve ODTÜ, bazı fakültelerde istihdam edilmek üzere, çeşitli sayılarda profesör, doçent ve yardımcı doçent alacak.

Akademik personel alımına ilişkin duyuru, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Buna göre, Abdullah Gül Üniversitesi Rektörlüğü, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinde istihdam edilmek üzere 1 profesör, 1 doçent alacak.

Marmara Üniversitesi Rektörlüğü, çeşitli fakültelerinde istihdam etmek üzere, 4 profesör, 8 doçent, 7 yardımcı doçent alacak.

Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğü, bazı fakültelerinde istihdam edilmek üzere 4 profesör, 4 doçent ve 11 yardımcı doçent alacak.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Rektörlüğü, Fen Edebiyat, Mühendislik, İktisadi ve İdari Bilimler ve Eğitim fakülteleri ile Enformatik Enstitüsü’nde istihdam edilmek üzere 4 profesör ile 7 doçent alacak.

Son Güncelleme: 17 Ekim 2012 Çarşamba 01:29