Ekonomik ve finansal açıdan 2016 yılı için yapılan tahminler oldukça olumlu. Yurt dışı dahi Türkiye’deki olumlu havadan bahsediyor. Güçlü ekonomik ilerleme ve büyüme beraberinde her zaman yeni istihdam da getiriyor. Ekonomik olarak büyüyen şirketler yeni personel ve eleman alımı yapıyorlar.

Eleman, işçi ve personel alımları açısından 2016 yılı oldukça iyi geçecek gibi görünüyor. Birçok şirket ekonomideki büyümeyle doğru orantılı olarak eleman ve personel alımı gerçekleştiriyor. 2016 yılına ilişkin insan kaynakları planlamalarını tamamlayacan köklü şirketler yeni yılda da binlerce eleman ve personel alımı gerçekleştirecekler.

Aşağıda çok sayıda eleman alımı gerçekleştirecek olan firmalara iş başvurusunda bulunmak isteyen adayların firmaların ilanlarını takip edebilir veya yine söz konusu firmalara genel iş başvurusunda bulunabilirler.

İşte 2016 yılında eleman ve personel alımı yapacak olan şirketler:

#MİGROS  #LCW  # CARREFOUR SA  #KİLER  # KOTON  #TEKNOSA  #VATAN BİLGİSAYAR  #YKM  #KOÇTAŞ  #GOLD  #BOYNER  #ENDER  #AYDINLI  #MUDO  #İPEKYOL  COLIN’S  #ELECTRO WORLD  #ENGLISH HOME  #DEMSA GROUP  #İNCİ  #VARYAP  #TEKNİK YAPI  #AĞAOĞLU  #MEMORIAL SAĞLIK GRUBU  #MEDICANA  #MEDICALPARK  #DÜNYA GÖZ HASTANESİ  #GENESIS İLAÇ  #ONTEX  #DEDEMAN HOTELS  #GÜRALLAR  #ENERJİSA  #POLAT ENERJİ   #ZORLU ENERJİ  # TURKCELL  #AVEA  #VODAFONE  #SAMSUNG  #TAB GIDA  #ZORLU  # ÜLKER  #YAŞAR  #IŞIKLAR  #AKKÖK  #NESTLE  #SOYAK  #SANKO