Emsey Hastaneleri Sağlık Personeli Alımı ve Eleman Alımı Yapacak

Emsey Hospital otel standartlarında sağlık hizmeti vermeyi amaç edinmiş bir medikal kurumu. Şu ana kadar 650 kişilik personel alımı yapmış olan Emsey 2013 ve önümüzdeki yıllarda yeni hastaneler açarak yeni personel alımları yapmayı planlıyor. Emsey önümüzdeki dönemde her yıl yeni bir hastaneyi faaliyete sokarak personel alımlarını sürekli arttıracak.

Yeni açılacak olan Emsey hastanelerine sağlık personeli alımları kapsamında çok sayıda ebe alımı, hemşire alımı yapılacak.

Otel standartlarında sağlık hizmeti vermeyi amaçlayan Emsey Hospital, 650 kişilik kadrosunu 2013 yılında genişletmeyi hedefliyor. 10 yılda 10 hastaneyi faaliyete geçirmek istediklerini söyleyen Emsey Hospital Kurumsal İletişim Müdürü Semra Sönmez, önümüzdeki günlerde açılacak hematoloji bölümü için 20 kişinin istihdam edileceğini belirtti. Sönmez, “Şu an bünyemizde tam zamanlı olarak 650 kişi görev yapıyor. Günlük 750 olan poliklinik sayımızın yıl sonu itibariyle 1.300, 2013 yılının ilk yarısında ise 1.800 olmasını hedefliyoruz. Poliklinik sayısına göre kadromuz değiklik gösterecek” dedi.

Çalışanların öncelikle kurumsal oryantasyon eğitimine tabii tutulduğunu ifade eden Sönmez, “Ardından kurumun vizyon, misyon ve kalite politikasını aktarıyoruz. Çalışmış oldukları bölümlerin yöneticileri tarafından mesleki eğitime alınıyorlar. Sağlık çalışanlarına; hemşire, ebe, sağlık personeli mesleki oryantasyon eğitimi veriliyor. Sağlık Bakanlığı’nın zorunlu kıldığı eğitimler de veriliyor” şeklinde konuştu.

emsey hastanesi iş ilanları, emsey hospital iş ilanları, emsey hastanesi iş başvurusu, emsey hospital iş başvurusu, emsey iş ilanları