Turkcell grup şirketleri bünyesinde bulunan Süperonline engelli işçilere genel başvuru imkanı sunuyor. Engelli adaylar başvurularını kariyer.net üzerinden ya da Süperonline insan kaynakları bölümünden yapabilirler. Aranan nitelikler ve diğer detaylar şöyle:

Genel Nitelikler:

Üniversite mezunu,
Tercihen ingilizce bilen
MS ofis programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen,
Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve en az %40 engel derecesi olan,
Sorumluluk sahibi, insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın

İş Tanımı:
Bu bir Genel Başvuru ilanıdır ve belirli bir pozisyona bağlı olarak yayınlanmamaktadır. Bu ilana yapılan başvurular uygun pozisyonlar için değerlendirilmeye alınacaktır. Engelli adaylarımızın önyazılarında, engellerini ve engel derecelerini açık olarak belirtmelerini önemle rica ederiz.

Superonline hakkında;
Bir Turkcell Grup şirketi olan Superonline, yenilikçi telekom operatörü olarak bireylere ve kurumlara ses, data ve görüntü alanında iletişim çözümleri sunmaktadır. A Tipi arama hizmetlerini müşterilerine ilk sunan operatör olmanın yanı sıra 2007’de başladığı fiber optik altyapı yatırımları sayesinde, Türkiye’de ilk ve tek evlere kadar 100 Mbps’e varan internet bağlantısını taşıyan telekom operatörüdür. Kendi IP omurgasını oluşturmak üzere fiber optik altyapı yatırımlarına hızla devam ederken; kurumsal ve bireysel müşterilerine sadece ürün ve hizmet sunmakla kalmayıp, aynı zamanda onların teknolojik danışmanlığını da üstlenmektedir.