Eubsa Güvenlik Görevlisi Eleman Personel Alımı

Güvenlik sektöründe toplam 57 ülkede faaliyet gösteren EUBSA Türkiye pazarına yaklaşık 2 yıl önce girerek gerçekleştirdiği eleman ve personel alımı ile işçi sayısını 2 bine çıkardı. Şu an 2 bin civarında olan eleman sayısını ise bu yıl yapacağı yeni eleman ve personel alımları ile 3 bine çıkarmayı planlıyor. Kısacası güvenlik sektöründe çalışmak isteyen bu alandaki eleman ve personel alımları kapsamında güvenlik görevlisi alımlarından yararlanmak isteyen adayla için EUBSA güzel iş imkanları sunuyor.

EUBSA GÜVENLİK ŞİRKETİ

Eubsa 1980’de ABD’de antiterör uzmanları tarafından kuruldu. Güvenliğin uzmanı olarak 57 ülkede faaliyet gösteriyor. 550 ofisi ve 400 bin personeli var. VİP müşterilerle çalışıyoruz. Şirket, fiziki güvenlik, yakın koruma hizmeti, topluluk koruma hizmeti, risk danışmanlığı hizmeti, değerli materyal transferleri, K9 eğitimli köpek hizmeti alanlarında hizmet veriyor. CIA ile ortak eğitimler düzenleyen bir yapıya sahip. 1 Şubat 2010 tarihi itibariyle Türkiye’de olma kararı aldı. Kendisine sektörünün lideri, ortak paydada buluşabileceği bir ortaklık kurmak istiyor. Aynı zamanda vergi rekortmeni olan Nemesis Elektronik ile irtibata geçiyorlar. EUBSA bir pazara gireceği zaman lokal güçlerle birliği yapmayı seçiyor. Çünkü her ülkenin kendine has özellikleri var ve bunları en iyi o partnerler biliyor.

EUBSA 1000 GÜVENLİK ELEMAN VE PERSONEL ALIMI YAPACAK

Şirketimiz bünyesinde 2000’i aşkın personel bulunmaktadır. Bu yıl özel güvenlik ve tesis yönetimi alanındaki pozisyonlarda 1000 kişi istihdam etmeyi planlıyoruz.

Bulmakta zorluk çektiğiniz pozisyonlar var mı?
Ülkemizde mavi yakalı insan kaynağına yönelik belli bir eğitim ve standardizasyon olmadığı, olanlarında yeni yapılandığını gözönüne alınırsa, bu yöndeki istihdamlarda istenilen kalitede çalışan bulmak bazen zorlaşıyor. Özel güvenlikte ise ilgili yasada yapılması düşünülen değişikliklerin gecikmesi sektördeki insan kaynağının belli bir seviyeye ulaşmasını engelliyor. Buna rağmen sektörde en iyi ücreti veren ve personeline sosyal olanakları en çok sağlayan şirketlerin başında geliyoruz. Personelimizin gerek maddi, gerek manevi yönden tatminini sağlıyoruz.

MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİMLER

Mesleki ve teknik eğitimlerin yanında, sektörde bir ilki gerçekleştirerek yaratıcı drama eğitimini başlattık. Şirketimizin Eğitim Danışmanı Tülin Albayrak, Yaratıcı Drama Derneği’nin üyesi. Onun önderliğinde 5 kişilik bir ekip kurduk. Türkiye’deki tüm projelerimizde bu eğitimi veriyoruz. Yaratıcı drama, bünyenizdeki potansiyeli ortaya çıkartma sanatıdır.

EK İMKANLAR

Siz personelinizi memnun ederseniz başarılı kendiliğinden gelir inancındayız. Bu yüzden EUBSA Türkiye olarak, EUBSA Sandığı altında bir sandık oluşturduk. 7 kişilik bir kurul seçtik. Çalışanlarımız ihtiyaçları doğrultusunda tıpkı bankalarda olduğu gibi belgelendirmek suretiyle 8 maaşa kadar kredi çekebiliyorlar. 24- 36 ayda faizsiz olarak maaşlarından kesiliyor. Şu ana kadar bu imkandan 180 kişi faydalandı.

GÜVENLİK SEKTÖRÜNÜN GELECEĞİ

Hedeflerimiz rakiplerimizin ulaşabileceği hedefler değil. Çünkü bakış açımız çok farklı. Sadece insana yatırım yapmıyor, o insanlarla aynı yolda yürüyoruz. Cirosal ve sayısal açıdan baktığımızda 2 senelik hedefimizi çoktan geçtik. EUBSA’nın Türkiye’de birinci yıl sonunda müşteri memnuniyet hedefi yüzde 80’di. Biz bunu yüzde 96 olarak tamamladık. Çoktan 5 yıllık hedefimize ulaştık.

eubsa güvenlik, eubsa güvenlik iş ilanları, eyüpsa güvenlik, eubsa güvenlik iş başvuru formu, eubsa özel güvenlik iş ilanları

Son Güncelleme: 16 Ekim 2012 Salı 03:23