FİNANSBANK PERSONEL ALIMI, İNSAN KAYNAKLARI İŞ BAŞVURUSU

Finansbank Türkiye çapına yayılmış şubeleri ile Bankacılık sektörünün önde gelen kurumlarından biri.

Büyük bir banka olarak bünyesinde Bireysel Bankacılık, Kobi Bankacılığı, Kurumsal Bankacılık, Yatırım Bankacılığı, Ticari Bankacılık, Private Banking, Krediler, Dış İlişkiler, Hazine, Uluslararası İş Geliştirme Bölümü, Bilgi Teknolojileri, İnsan Kaynakları, Süreç Yönetimi, Finansbank Operasyon Merkezi (FOMER), Satınalma ve Teknik Hizmetler Bölümü, Mali Kontrol ve Planlama, Hukuk Müşavirleri, Teftiş Kurulu, Risk Yönetimi, İç Kontrol Merkezi, Hukuk, Yasal Uyum, Stratejik Planlama gibi birçok bölümü barındıran kurum birçok tiraki ile de sürekli gelişmeye ve büyümeye devam ediyor.

İnsan Kaynakları felsefesi olarak Finansbank, herşeyden önce başarı ve müşteri memnuniyeti için her düzeydeki Finansbank çalışanının motive ve mutlu olması gerektiğine inanıyor. Dolayısı ile çalışma ortamından, ücretlendirme ve değerlendirmeye kadar çalışanlarına en iyi olanakları sunmaya, müşterilerini olduğu kadar çalışanlarını da memnun etmeye çalışıyor.

Banka içinde yatay ve dikey kariyer seçenekleri duyuru ile çalışanlara duyurulur. Fİnansbank İnsan Kaynakları planlaması ile belirlenen açık pozisyonlar doğrultusunda deneyimli ve deneyimsiz personel alımı yapmaktadır.

Finansbank’ta açık pozisyonları görmek ve online iş başvurusunda bulunmak içi burayı ziyaret edebilir, Finansbank İnsan Kaynakları konusunda daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

finansbank İnsan kaynaklari, finansbank personel alimi, finansbank çağrı merkezi iş başvurusu, finansbank insan kaynakları iş başvurusu, finansbank insan kaynakları iletişim