GARANTİ BANKASI 2011 PERSONEL ALIMLARI

Türkiye’nin bankacılık sektörü her geçen gün büyümeye devam ediyor ve bu büyüme çok kaliteli bir bankacılık sistemi üzerinde yaşanıyor. Bugün Türkiye bankacılık sistemi on binlerce kişiye iş ve çalışma imkanı veren ve dünya çapında kendini duyurmuş, kanıtlamış bir sistem. Söz konusu büyüme çerçevesinde bankalar da şube sayılarını arttırmaya, yeni yatırımlar yapmaya devam ediyorlar. Her yeni şube yeni personel alımı anlamına geliyor.

Garanti Bankası da büyüme ve şubeleşmeye önem veren bir banka. Büyümesini her yıl sürdüren Garanti Bankası çalışanlarına özel bir önem veriyor. Dolayısıyla Garanti Bankası personel alımları kapsamında bu bankada çalışmak isteyen adayların sayısı bir o kadar fazla.

Garanti Bankası Personel Alımları 2011 Kaç yeni şube açılacak?
2010 yılını 80’in üzerinde yeni şube açarak toplamda 875 şubeyle tamamlamayan Garanti Bankası’nın 2011 yılında büyüme planları, kaç şube açacağı, insan kaynakları ve personel alımları konusunda Garanti bankası genel Müdürü ERGUN ÖZEN 2011 yılında en az 50 şube daha açarak, 900 şubenin üzerine çıkmayı hedeflediklerini vurgulayarak şunları söylüyor:

‘Birkaç yıl içerisinde de 1.000 şube hedefine ulaşıp, tüm Türkiye’yi kapsayacağız. Bu da yeni pazarlara ulaşmak ve bu sayede rekabette her alanda söz sahibi olarak daha fazla büyümek anlamına gelecek’ dedi. Özen, yurtdışında ise önceliği Romanya’ya vereceklerini aktardı. Özen, ‘Garanti Bankası olarak yurtdışı genişleme faaliyetlerimizde önceliğimiz, Romanya’daki gibi lisanslı bir banka çatısı altında faaliyetlerimizi organik olarak geliştirmek yönünde. Önümüzdeki dönem Romanya’daki faaliyetlerimizi daha da geliştirmeyi planlıyoruz. 2012 yılı gibi çevre ülkelerde bir banka alımı düşünebiliriz. Herhangi bir ülke ismi vermek için çok erken.’

Garanti Bankası İş Başvurusu – İş Başvuru Formu
Garanti Bankası’nda çalışmak isteyen adaylar iş başvurusu yapmak için Garanti Bankası İnsan Kaynakları departmanı altında Garanti Bankası iş başvuru formunu doldurarak banka iş başvurusu yapabilirler.