Türkiye’de bankacılık sektörü son yıllarda hızlı bir şekilde güçlenmeye ve büyümeye devam ediyor. Bankacılık sektöründen gelen veriler ve sektör uzmanlarının görüşleri 2013 yılı ve önümüzdeki yıllarda da güçlenme ve büyümenin devam edeceğini söylüyor.

Büyümeye istihdam açısından bakıldığında bankalar son yıllarda personel alımları konusunda ciddi adımlar attılar ve on binlerce banka eleman alımı gerçekleştirdiler. Özellikle bankaların her yıl artan yeni şube sayıları banka personel alımlarında oldukça etkili oldu. 2013 yılı da banka personel, eleman ve memur alımları konusunda hareketli bir yıl olacak. Birçok banka 2013 yılında yeni şubeler açarak yine binlerce personel ve eleman alımı yapmayı planlıyor.

Garanti Bankası 2013 Banka Personel ve Eleman Alımları

Türkiye’de bankacılık alanında öncü markalardan biri olan Garanti Bankası bünyesinde çalıştırdığı personel ve eleman sayısı ile de önemli bir yere sahip. Garanti Bankası önceki yıllarda olduğu gibi 2013 yılında da yeni şubeler açarak banka alımları kapsamında banka personel ve eleman alımı gerçekleştirecek. Garanti Bankası 2013 personel ve eleman alımı çerçevesinde bu yıl yaklaşık 1200 banka personeli alımı yapacak.

40 Yeni Şube ve 1200 Yeni Eleman Alımı Var

Garanti Bankası 2013 personel alımında işe alımların büyük çoğunluğu yeni açılan şubelere yapılacak. Garanti Bankası 2013 yılında yaklaşık 40 yeni şube açarak bu şubelere banka eleman alımı gerçekleştirecek. Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen’in verdiği bilgiye göre bu kapsamda 1.200 kişilik personel alımı da yapılacak. Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen ayrıca bütçeyi netleştirdiklerini ve bankanın gelirlerini de değerlendirerek gelirlerinin yüzde 20-23’nün komisyonlardan geldiğini belirtti.

Garanti Bankası 2013 İş Başvurusu | Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası’nda çalışmak, 2013 Garanti personel ve eleman alımlarından yararlanmak isteyen adaylar herzaman olduğu gibi bankanın web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümü altında iş başvuru formu doldurarak genel iş başvurusu veya ilgilendikleri banka iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirler.

Yeni Mezun Eleman ve Tecrübeli Personel Alımları

Garanti Bankası kariyer, iş ilanları ve personel alımları kapsamında üniversite öğrencilerine, yeni mezunlara ve deneyimli kişilere iş imkanları sunuyor. Garanti Bankası yeni mezun personel eleman alımları çerçevesinde yeni mezunlar müfettiş yardımcısı alımı, bilgi sistem denetçi yardımcısı alımı, gişe elemanı ve çağrı merkezi elemanı alımlarından yararlanabilirken, deneyimli bankacılık adayları Bireysel Bankacılık, Özel Bankacılık, KOBİ Bankacılığı, Ticari Bankacılık ve Kurumsal Bankacılık personel alımlarından yararlanabilirler.