Türkiye’nin en büyük özel bankalarından biri olan ve kendisini kalitesiyle sadece Türkiye’de değil tüm dünyada duyuran Garanti Bankası insan kaynakları planlamaları kapsamında bankacılık personel ve eleman alımı yapıyor. Garanti Bankası bankacılık personel ve eleman alımı 2023 yılında da devam ediyor.

Garanti Bankası genel merkez ve şubeler kapsamında boşalan pozisyonlara veya yeni açılan şubelerde yeni boş pozisyonlara banka eleman ve personel alımı yapıyor.

Garanti Bankası Gişe Asistanı Alımı

Bankanın en fazla alım yaptığı pozisyonlardan biri ise gişe asistanı alımı. Garanti Bankası gişe asistanı alımı 2023 yılında da devam ediyor.

Peki Garanti Bankası gişe asistanı personel alımına iş başvurusunda bulunmak isteyen adayların hangi şartları taşıması gerekiyor:

Tercihen 4 yıllık üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,
27 yaşını aşmamış,
İyi derecede bilgisayar kullanabilen ve MS Office bilgisine sahip
Askerlik görevini tamamlamış ya da 1 yıl tecil ettirmiş (erkek adaylar için)
Pazarlama ve satış becerileri gelişmiş,
Esnek zamanlı olarak çalışabilecek,
İletişim ve ikna becerileri yüksek,
İnsan ilişkileri kuvvetli

Yukarıda yer alan şartları taşıyan adaylar gişe asistanı pozisyonu için Garanti Bankası‘nın internet üzerindeki ilanlarını takip ederek bu ilanlara gerekli süreler içerisinde iş başvurusu yapabilirler.

Gişe asistanı alımlarında değerlendirilerek göreve gelen adaylar öncelikle 2 haftalık eğitimden geçmektedirler. Söz konusu eğitim kapsamında adaylara bankacılık üzerine ihtiyaç duyacakları tüm bilgiler verilmekte ve sonrasında adaylar göreve başlayacakları şubelere atanırlar.