GARANTİ BANKASI PERSONEL ALIMLARI

Türkiye’nin önde gelen en kaliteli bankalarından Garanti Bankası, İnsan Kaynakları planlaması ve ihtiyaçlar doğrultusunda devamlı personel alımı yapıyor. Garanti Bankası derken bunu sadece Garanti Bankası değil, Garanti Emeklilik, Garanti Factoring, Garanti Leasing ve Garanti Portföy Yönetimi kurumları olarak değerlendirmek gerekiyor. Garanti Bankası’na bağlı olan söz konusu yan kuruluşlar da sürekli personel alımı yapıyor.

Şu anda Garanti Bankası ve yan kuruluşlarında bir çok pozisyon için personel aranıyor. Stratejik planlama yetkilisi, idari ler yetkilisi, resepsiyon stajyeri, satış ve pazarlama yetkilisi, yetkili yardımcısı, hukuk takip yetkilisi, yatırım uzmanı, finansman yetkilisi ve müşteri yetkilisi gibi bir çok açık pozisyona personel alımı yapılıyor.

Garanti Bankası İnsan Kaynakları iş başvuruları
Garanti Bankası iş ilanlarını basın ve internet ortamından takip edebilir, ilgilendiğiniz iş ilanlarına Garanti Bankası resmi web sitesinden İnsan Kaynakları bölümünden iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası iş başvuru formu
Garanti bankasına iş başvurusunda bulunmak için Garanti Bankası İnsan Kaynakları bölümünden iş başvuru formunu doldurarak Garanti’ye online iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası 2011 personel alımı, iş başvurusu, Garanti Factoring iş başvurusu ve Garanti Leasing iş başvurusu hakkında daha fazla bilgi için Garanti Factoring ve Garanti Leasing web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

kdz eregli banka iş ilanlari