Gemiye Aşçı, Garson, Yağcı ve Gemici Alımı, Denizcilik İş İlanları

Türkiye üç tarafı denizlerle çevrili olan bir ülke olduğu için denizcilik ve gemicilik alanında bugüne kadar önemli bir gelişme kaydetmiş ve sektörde adını ve kendini kanıtlamış firmalar yaratmıştır. Söz konusu denizcilik firmaları daimi ve dönemsel olarak gemilerde görev alacak çok sayıda ve çok çeşitli alanlarda vasıflı ve vasıfız eleman ihtiyaç duymaktadırlar. Gerek uluslararası sularda gerekse ülke kara suları sınırları içerisinde faaliyet gösteren firmalar sürekli olarak denizcilik iş ilanları yayınlayarak gemici alımı yapmaktadırlar.

Peki gemide çalışmak üzere denizcilik personel alımı kapsamında en fazla hangi elemanların alımı yapılıyor? Denizcilik firmaları gemilerde çalıştırmak üzere en fazla aşçı alımı, garson alımı, yağcı alımı, kaptan alımı, temizlikçi – hizmetçi alımı ve gemici alımı yapıyorlar. Diğer yandan gemici maaşları da firma ve bölgesele olarak farklılıklar göstermektedir.

Aşağıda denizcilik firmasının personel alım ilanı bulunuyor…

VİZYON DENİZCİLİK GEMİCİ – PERSONEL ALIMI
VİZYON DENİZ HİZMET satın aldığımız letmelerde, ULUSLARARASI Yük ve Yolcu Gemileri, ÖZEL Turistik Yatlarımıza dolgun maaş+ SGK+ tüm sosyal haklarla, 17- 60 yaş arası EN az ilkokul mezunu vasıflıvasıfsız PERSONELLER Alınacaktır. KURS, Konaklama ve Hastanemiz mevcuttur.

TİTANİK DENİZCİLİK GEMİCİ – PERSONEL ALIMI
Sektöründe Türk- Yabancı Bayraklı YOLCU -Ticari Gemilerde, TURİSTLİK Yatlarda Yetiştirilip Kadrolu Olarak DOLGUN Maaş+ SGK’la Çalışacak VASIFLI- Vasıfsız Personeller Alınacaktır. DENiZCiLiK Müsteşarlığı M.E.B Onaylı YENİ Dönem KURS Kayıtlarımız Başlamıştır. GÜVERTE, Makina, Mutfak Bölümlerinde HİZMET Satın Aldıgımız Yerli -Yabancı işletmelerde istihdam sağlanmaktadır. KENDİ Bünyemizde Kursumuz Pansiyonumuz, Hastahanemiz Mevcuttur. TÜRKİYE’NİN Hızla Büyüyen İşlerinden Biri Olan ULUSLARARASI- Yurt içi Deniz Taşımacılığı Sektöründe Sizde Yerinizi Almak İstiyorsanız Hemen Başvuru Yapın. ERKEN Kayıt Avantajlarından Yararlanın.

ORUÇ REİS DENİZCİLİK GEMİCİ – PERSONEL ALIMI
15 Yıllık tecrübemizle; M.E.B’na bağlı Denizcilik Müsteşarlık onaylı ULUSLARARASI Yük- kargo yolcu GEMİLERİNDE ve Özel yatlarda MESLEK sahibi yapıyoruz. TÜM sosyal haklar sağlanmaktadır. HİZMET satın aldığımız işletmelerde çalıştırılmak üzere, AŞÇI, Garson, şef garson, gemici, yağcı VASIFLI- Vasıfsız Bay- Bayan personeller alınacaktır. YENİ dönem kurs kayıtlarımız başlamıştır. ANLAŞMALI olduğumuz kurumlar ve pansiyonumuz mevcuttur. BİZE danışmadan karar vermeyiniz. GEMİLERİMİZE Acil Personeller alınacaktır. 17- 50 yaş arası en az İlkokul mezunu.

İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar firmalara ulaşarak iş başvurusu yapabilirler ya da Posta İlanları üzerinden de firmalara başvuruda bulunabilirler…

vizyon denizcilik, yağcı arayan gemi firmaları, ssk iş başvurusu, vizyon denizcilik yorumlar, sgk iş ilanı