HALKBANK İŞ BAŞVURULARI, PERSONEL ALIMI

Halkbank Türkiye çapında yaygın şube ağına sahip olan, bürolar, özel lem merkezleri ve yurt dışında sahip olduğu temsilcilikleriyle Türki’yenin önemli bankalarından biri. Halkbank’ın en temel misyonu esnaf, sanatkar ve KOBİLER yanında istihdama katkıda bulunan üretim ve yatırım faaliyetlerini de desteklemek, katkı sağlamaktır.

Halkbank’ta çalışmak
Halkbank’ın çalışan felsefesinin en önemli tarafı bankanın çalışanlarının memnuniyetine önem vermesidir. Diğer yandan Halk Bankası’nda iş sahibi olan kişiler sürekli eğitim ve yeni kariyer olanaklarına sahiptirler. Halk Bankası çalışanlarına çağdaş çalışma ortamları sunmaktadır.

Halk Bankası’nda kariyer olanakları
Halk Bankası’nda işe alımınız yapıldıktan sonra banka bünyesindeki kariyer fırsatlarını değerlendirebilecek potansiyel bir aday olursunuz. Bankanın istediği şartları karşılamanız durumunda birçok farklı pozisyona geçiş yapabilir kariyerinizi oluşturabilirsiniz.

Kariyer pozisyonları: Genel Müdür Yardımcısı, Daire Başkanı, Bölüm Müdürü / Şube Müdürü, Yönetmen, Yönetmen Yardımcısı, Servis Yetkilisi, Servis Görevlisi, Kıdemli Uzman, Kıdemli Müfettiş, Uzman Yardımcı, Müfettiş Yardımcısı.

Halk Bankası’nda çalışanların sosyal olanakları
Halkbank çalışanları aldıkları maaş dışında yılda 4 kez olmak üzere ikramiye de alırlar. Diğer sosyal yardım olanakları ise sosyal yardım, servis imkanı, lojman, sağlık, kredi, izin ve tatil olanaklarıdır.

Halkbank iş ilanları, iş başvuruları
“Halkbank İnsan Kaynakları Departmanı” planlama yaparak açık pozisyonları ve gerekli personel ihtiyacını belirleyerek gazete, dergi ve internet ortamında personel alım duyurusu yapar. Yazılı sınavlarda başarılı olan adaylar sözlü sınava da çağırılabilirler.

Halkbank iş başvurularında genel şartlar
T.C. vatandaşı olmak (özellik arz eden görevler için Yönetim Kurulunun onayı alınmak suretiyle bu şart aranmaz), kamu haklarından mahrum bulunmamak, sınav tarihi itibariyle 18 yaşını bitirmiş olmak, ilk işe girişte hizmet grupları itibariyle belirtilen yaş sınırını aşmamış olmak (Özellik arz eden görevler için Yönetim Kurulunun onayı alınmak suretiyle bu yaş sınırı değiştirilebilir.)

Halkbank iş başvuruları, iş başvuru formu
Halkbank’ın resmi internet sitesinden insan kaynakları bölümünü ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilir, internet ve basın ortamında yayınlanan Halkbank iş ilanları konusunda başvuruda bulunabilirsiniz.

halkbank acik pozisyonlar, halk bankası açık pozisyonlar, halkbank çağrı merkezi iş başvurusu, halk bankası personel alımı yaş sınırı, halkbank çağrı merkezi eleman alımı