Hilton Otelleri Eleman ve İşçi Alımları

Hilton Otelleri tüm dünya çapında büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Bu büyüme ve gelişme kapsamında sadece Türkiye’de değil dünya çapında eleman ve işçi alımlarını arttırıyor. Hilton 2014 yılına kadar sadece Türkiye’de 800 kişilik dünyada ise toplam 8 bin 500 kişilik eleman ve personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Hilton Worldwide, Avrupa’da 8 bin 500 Türkiye’de ise 2014 yılına kadar yaklaşık 800 kişiye iş imkanı sağlamayı hedefliyor. Hilton Worldwide, önümüzdeki üç yıl boyunca Avrupa’da 8 bin 500′den fazla kişiye istihdam olanağı sağlayacağını açıkladı.

İngiltere’de hizmete girmesi beklenen 20′den fazla yeni tesisle, yaklaşık bin 500 kişinin Hilton Worldwide otellerindeki yeni kariyerlerine başlaması, Hilton Worldwide portföyüne katılacağı kesinleşen 10 otel ile 1.900′den fazla kişinin de var olan kariyerlerinin güvence altına alınacağı vurgulandı.

Hilton Worldwide’ın açıklamasında, faaliyette olan başka otellerin de Hilton Worldwide markasının çatısı altına girmesiyle, konaklama sektöründe 2 bin 500 kişinin de ini sürdürmesinin güvenceye alınacağı bildirildi.
Küresel konaklama şirketin, bölgede yapımı süren 110′dan fazla oteliyle İngiltere, Rusya, Türkiye, Almanya ve Polonya gibi büyüme gösteren stratejik pazarlara odaklanıp Avrupa genelinde işe alımlar gerçekleştireceği, yeni gelişim fırsatlarına verdiği öneme paralel olarak Hilton Worldwide markasını taşıyan işletmelerde 10 bin yeni kariyer olanağı yaratma amacını güden şirketin, önümüzdeki aylarda bin 500 yeni iş imkanı sunmayı planladığı ifade edildi.
Açıklamada, kariyer olanaklarındaki en büyük artışın İngiltere, Rusya, Türkiye, Almanya ve Polonya gibi büyüme gösteren önemli pazarlarda yaşanacağı, önümüzdeki üç yıl içinde Rusya’da açılması beklenen 20′den fazla otelle bu ülkede, 3 bin kadar yeni pozisyonun açılması beklendiği kaydedildi.

Türkiye’de ise, 2014 yılına kadar açılması planlanan 14′ten fazla otel ile yaklaşık 800 kişiye iş imkanı sağlanması hedefleniyor. Almanya’da da açılması hedeflenen 3 yeni otelle 400′den fazla yeni pozisyon, Polonya’da ise 11 yeni otelle yaklaşık 750 iş olanağı yaratılacak.

malatya otel is ilanlari, malatya hilton iş başvurusu, malatya hilton otel iş başvurusu, iskenderun hilton iş başvurusu, iskenderun hilton oteli iş başvurusu