ING BANK PERSONEL ALIMI, İNSAN KAYNAKLARI İŞ BAŞVURUSU

ING BANK müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermenin ve başarının yolunun çalışanlardan geçtiğini düşünen ve insan kaynakları felsefesini bu düşünce üzerine kurmuş güçlü bir kurulus. ING Bank bir bankacılık kurumu olarak öncelikle kaliteli hizmet verebilecek personel alma ve çalışanlarını devamlı eğitme anlayışı içinde hareket etmektedir.

İnsan Kaynakları alanında da lider olmayı hedefleyen ING Bank’ta ücretlendirme eşit iş, performans ve bilgi düzeyine eşit ücret ilkesine göre yapılıyor. Kurum bünyesindeki ücret artışları, çalışanların görevleri, performansları, sektör ve banka ortalamaları ve enflasyon oranı dikkate alınarak her yıl Nisan ayı itibarıyla yapılıyor.

Deneyimsiz adaylar için e alım: ING Bank bünyesinde çalışmak isteyen adaylar için genel olarak 6 pozisyon bulunuyor, bunlar Müfettiş Yardımcısı, Yönetici Adayı (MT), Yetkili Yardımcısı, Sekreter, Destek Elemanı ve Güvenlik Görevlisi.


ING BANK iş başvurusu, işe alım süreci

Buradan ING Bank İnsan Kaynakları Departmanı’nı ziyaret edebilir işe alım süreci hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. İş başvurunuzu yapmadan önce İnsan Kaynakları linkinde işe alım süreci, iş başvurusu ve şartları dikkatlice okuduktan sonra iş başvurunuzu yapınız.

Buradan ING Bank’a online iş başvurusunda bulunmak için gerekli başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

ing bank insan kaynakları, ing insan kaynakları