İnşaat Elemanı İlanları, İnşaat Teknikeri Arayan Firmalar

İnşaat teknikeri pozisyonunda çalışmak ve eleman alımı kapsamında firmalara başvuruda bulunmak isteyen adaylar için inşaat teknikeri alımı yapan şirketleri ve birkaç iş ilanını bu yazımızda derledik.

Türkiye çapında köklü bir geçmişe ve üne sahip birçok marka şirket inşaat teknikeri alımı yapıyor. İşte bu firmalardan bir kısmı:

Amerikan Hastanesi, Memorial Sağlık Grubu, Makro Market A.Ş., SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş., Vesta Grup Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şt, Cihan İnşaat Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş., Vesta Grup Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şt, DEFACTO, Eroğlu Yapı İnşaat, ASLAN YAPI ve TİCARET Ltd. Şti., ANMER İNŞAAT DEKORASYON TAAHHÜT TİCARET LTD.ŞTİ., TÜBİTAK-SAGE, GRUP ART DALBAZ MAKİNA&ÇELİK KONSTRÜKSİYON, Beta İnşaat Turizm Ziraat Hayvancılık Sulama, World Medicine İlaç San.Ve Tic.Ltd.Şti, Sentez İnşaat Yaz. San. ve Tic. Ltd. Şti., Üçay Mühendislik Doğalgaz Mak.İnş.Bilişim San.

İnşaat teknikeri pozisyonunda eleman arayan bunun gibi birçok firmaya kariyer sitelerinde ulaşabilmeniz ve iş başvurusunda bulunmanız mümkün. Söz konusu firmaların inşaat teknikeri adaylarında aradığı niteliklerin başında yüksek okulların inşaat bölümünden mezun olmak geliyor.

inşaat teknikeri arayan firmalar, inaat teknikeri i ilanlar, inşaat teknikeri diploması arayan firmalar