İş Bakası Personel Eleman Şoför Alımı, Diyarbakır Erzincan Iğdır Malatya Sivas Van

İş Bankası personel alımı kapsamında Diyarbakır Erzincan Iğdır Malatya Sivas Van illerinde görevlendirmek üzere personel eleman alımı yapacak. Buna göre söz konusu İş Bankası personel alımı çerçevesinde bahsi geçen iller için şoför alınacak.

İŞ BANKASI ŞOFÖR ALIM SINAVI BAŞVURU BİLGİLERİ
Bankamızın Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan şube ve genel müdürlük bölümlerimizde görevlendirilmek üzere sınavla Şoför alımı gerçekleştirilecektir. İşe alım sürecindeki tüm aşamalar sonucunda başarılı bulunan adaylarımıza, kadro olanaklarımız doğrultusunda aşağıdaki illerde ve bu illere bağlı ilçelerde bulunan şube ve genel müdürlük bölümlerimiz için görev teklifi yapılacaktır.

Belge hazırlama
Tüm aşamalar sonucunda uygun bulunan adaylar, kadro olanaklarımız doğrultusunda, şoför pozisyonunda görevlendirilecektir. Tüm aşamalar İstanbul ilinde gerçekleştirilecektir. Sınav ile ilgili tüm davet ve duyurular İş Başvuru Formunda yer alan Başvuru Durum Takip alanından yapılacaktır.

Başvuru
Sınava başvurular sadece ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru Formu üzerinden yapılabilecektir. Şubelerimiz veya Genel Müdürlük birimlerimiz aracılığıyla sınav başvurusunda bulunmak mümkün değildir.

İş Başvuru Formu eksiksiz olarak doldurulduktan sonra, formun “Sınava Başvur” bölümü aracılığı ile sınav başvurusu yapılması gerekmektedir. Sistem, sadece aşağıda yer verilen başvuru koşullarını taşıyan adayların başvurusuna imkan vermektedir. Bu nedenle başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle bu koşullara uygunluklarını kontrol etmeleri yararlı 2 olacaktır. Sınava başvuruda bulunan adaylardan sadece uygun bulunanlara sınav daveti gönderilecektir.

Sınav sürecinde adaylarımızla sağlıklı biçimde iletişime geçilebilmesi için başta e-posta adresi olmak üzere iletişim bilgilerinin güncel tutulması önem taşımaktadır. Başvuru yaparken kendileri hakkında gerçek dışı bilgiler veren adaylar, söz konusu durumun alım sürecinin hangi aşamasında fark edildiğine bakılmaksızın süreç dışında bırakılacaklardır.

Belge Hazırlama
Yukarıda belirtilen e alım süreci sonucunda uygun bulunan adaylara, Bankamız ihtiyaçları doğrultusunda görev teklifi yapılarak, işe alım aşamasının bir parçası olan belge hazırlama süreci başlatılacaktır. Bu belgeler üzerinden yapılacak değerlendirme sonucunda uygun bulunan adayların işe alımı gerçekleşecektir.

Başvuru Koşulları
Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
1 Eylül 1985 ve sonrasında doğmuş olmak
E sınıfı ehliyete sahip olmak
Diyarbakır, Erzincan, Iğdır, Malatya, Sivas, Van illerinde ikamet ediyor olmak
31.12.2015 tarihine kadar geçerli bir psikoteknik değerlendirme belgesine sahip olmak
SRC1 ve SRC2 belgelerinden herhangi birine ve
SRC3 ve SRC4 belgelerinden herhangi birine sahip olmak
Kamu haklarından yoksun bulunmamak, affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak
Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak
Erkek adaylar için eylemli askerlik görevini tamamlamış olmak
Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, (İşe alım aşamasında tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.)
Daha önce Bankamızca yapılan işe alım sınavlarından birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak
En az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak

van iş ilanları şöför, diyarbakır iş ilanları şoför, erzincan iş ilanları şöför, van şöför iş ilanları, DİYARBAKİR ŞÖFOR İŞ İLANLARİ